2021 Aralık Anneleri

Kızlar selamm dün akşam 6 gibi bebeğim 65 cm yataktan düştü kafa üstü değil ama yan biçimde düştüğünde 2-3 dk çok ağladı alnı kızarmıştı buz tuttum. Düşeli 26 saati geçti bugün sadece mamadan hemen sonra kustu, ateşli gibi geldi bana ölçtüm 35 çıktı hareketlerinde de bir anormallik yok sizce bir şey olmuş mudur hastaneye götürsem mi😑

Kızlar selamm dün akşam 6 gibi bebeğim 65 cm yataktan düştü kafa üstü değil ama yan biçimde düştüğünde 2-3 dk çok ağladı alnı kızarmıştı buz tuttum. Düşeli 26 saati geçti bugün sadece mamadan hemen sonra kustu, ateşli gibi geldi bana ölçtüm 35 çıktı hareketlerinde de bir anormallik yok sizce bir şey olmuş mudur hastaneye götürsem mi😑
O kadar saat sonra etki olacağını sanmam
Çok mu kustu

Yani normal kustu fışkırarak kusma değildi şimdi de uyutmuştum uyandı mızmızlık yapıyo üstten dişleride patlamış 2 tane kendime gelemedim hala ya 😕 gözümün önünde düşmesi tutamadım resmen
Olur ya aman bundan sonra dikkat et
Dişten de olabilir
Bilinç kaybı farklı bişey varsa götür yoksa götürme

Olur ya aman bundan sonra dikkat et
Dişten de olabilir
Bilinç kaybı farklı bişey varsa götür yoksa götürme
Ya hareketlerinde bakışlarında anormallik yok şimdilik . Yere koymadım wcye giderken bişey olmasın kafasını vurmasım diye yatağına koydum ama gel gör ki düştü

Ya hareketlerinde bakışlarında anormallik yok şimdilik . Yere koymadım wcye giderken bişey olmasın kafasını vurmasım diye yatağına koydum ama gel gör ki düştü
Sakın sakın artık kıpır kıpırlqr yerde daha güvenli biz anne yanı beşikte ayağa kalkıyor düşer diye park yatak eldık ona geçtik

Geçmiş olsun. Bildiğim kadarıyla ilk 24 saat önemli, hatta ilk saatler. Bebek uyutulmuyor, hareketleri gözlemleyor. Göz hareketlerine dikkat ettin mi, kayma vs var mı?

Geçmiş olsun😞Geçenlerde benimkide düştü sırt üstü ağladı biraz sonra neşesi yerine geldi doktora götürmedik. Sizinde geçmiş baya üstünden birşeyi yoktur diye düşünüyorum 🙏

Geçmiş olsun canım. Cok fazla kusmamış hareketleri de normal diyorsun, birşey olmamıştır inşallah endişe etme yine de takipte ol. 35 çok düşük değil mi doğru ölçtüğünden emin misin? Bu sıcakta 35 sıcaklık düşük geldi bana 🤔

Bizim de 2.patlamak üzere ama bitirdi beni.Gece gündüz uyku yok yapışık ikiz gibiyiz bırakıp hiçbir iş yapamıyorum.😩Sizin yurume çalışmaları başladı mı?☺️
Tutunarak heryerde dolanıyoruz ellerini bırakmaya korkuyor sizde durumlar nasıl 😬

Topikte hareket varken bende sorumu sorayım. Bebeleriniz birşeyi isteyince heyecan veya sevinince nasıl belli ediyor. Benimki kolları uzatıp yumruk yapıp sallıyordu bayadır şimdi dozajı arttırdı elleri yumruk yapıp kolları uzatıp kasarak gerdiriyor kaşlar gözler ağız bir mimik oluyor gerdirilip özellikle teyzesine yapıyor çok gülüyorum ama normaldir inşallah 😁

X