2021 Aralık Anneleri

Kullanıcı adını nerden renkli yapıyoruz ya😁 bide şuanda şuna bakıyoru nerden kapatıyoruz? profilim nasıl gözüküyor? konulara yazdığım yorumlar vs gözüküyor mü ne alemdeler? düzenliyim onlarıda😁 B BitterCikilata
Anneler kulübüne doğa severler külüne karıl ayarlarda var hesap bilgilerine bak yeşil turuncu oluyor
Kırmızı olmak için 50 ₺ cik ödeme oluyor burs olarak bağışlanıyormuş

Anneler kulübüne doğa severler külüne karıl ayarlarda var hesap bilgilerine bak yeşil turuncu oluyor
Kırmızı olmak için 50 ₺ cik ödeme oluyor burs olarak bağışlanıyormuş
Beyaz yapmak istiyodum🤔 o kulüplere üye okuncs ne oluyo olcaktım olmadım forumu sen kurmuşsun gibi sorguya çekmiş gibi oldu ama idare et 😁

Her bebek farklı tabi burada da coktan emekleyenler vardı ama geç kalmadık.😁 sizinde yakın demekki aynı şekildeydi benimkide hareket olarak popo arşta hep 😁

Benimkide yanında yatar ve uyanır gibi olunca pışpışlarsam 2 saat uyuyor yada 1.5 ama bu cocuk 2 saatte uyusa maksimum 3 saat sonra uykusu geliyo yarım saatte uyusa 🤷🏻‍♀️
Sizinde yakındır emekleme sonra hepimiz isyan ederiz durmuyor diye 😁
Aranilan uykucu bebek bulundu 😁 biz bi iki saat uyku cekiyoruz sonra oyun oyun oyuuuunnn😅

Bizim de disimiz geldiiiiii. Sonunda bu mesaji atabiliyorum💃💃💃🥳

Aranilan uykucu bebek bulundu 😁 biz bi iki saat uyku cekiyoruz sonra oyun oyun oyuuuunnn😅

Valla artık uyku saati düşünmekten iflahım kurudu her koşulda uyusa neysede dışarda sorun oluyo 😁
hadii gözünüz aydınn diğer dişlerde gelince gac guc seslerine hazır olun 😁

Bizim üst dislerden önce üst yan dişler gelmisti ya, simdi de onun yanındakiler kabarmış galiba önlerden önce onlar gelecek 😬🙄

Benim kafama bir şey takıldı. Bebeğime yedirdiğiö bir şeyin çekirdeklerini 5-6 saat sonra yaptığı kakada görüyorım. Bu kadar çabuk sindirmesi normal mi ki? Sizin hiç dikkatinizi çekti mi? Doktora mesaj atsam güler mi 😂

Valla artık uyku saati düşünmekten iflahım kurudu her koşulda uyusa neysede dışarda sorun oluyo 😁
hadii gözünüz aydınn diğer dişlerde gelince gac guc seslerine hazır olun 😁
Nasil dis mi gicirdatiyorlar🙈
Bizim üst dislerden önce üst yan dişler gelmisti ya, simdi de onun yanındakiler kabarmış galiba önlerden önce onlar gelecek 😬🙄
Anim ne sevimli gorunuyordur 🤓

Bugun cok huysuzlandi. Yarim saat uyudu uyumadi. Zormus dis isi

Güne harika başladık kocama tuvalete gidicem dikkat et cocuk düşmesin dedim gittim. küt diye ses nasıl gittim odaya bilmiyorum çocuk yataktan sırt üstü düştü uyardığım halde yaniii. Aklım cıktı yüz üstü düşse dişi keserdi kesin allah korudu kocaya bile güven yok😣

Bizde de oluyor canım . Gün içinde verdiğim çıkabiliyor
Saol canım rahatladım biraz.
Güne harika başladık kocama tuvalete gidicem dikkat et cocuk düşmesin dedim gittim. küt diye ses nasıl gittim odaya bilmiyorum çocuk yataktan sırt üstü düştü uyardığım halde yaniii. Aklım cıktı yüz üstü düşse dişi keserdi kesin allah korudu kocaya bile güven yok😣
Geçmiş olsun. Benim de eşim düşürdü bi kere 😞 şimdi daha dikkatli tabi

X