2021 Aralık Anneleri

Kızlar 2022 Aralık topiğinden geliyorım.Bebeğimin beyninde kist görüldü. Doktor zamanla eriyebilir dedi. Başına böyle bişey gelen var mı? Çok strese girdim.16 haftalık hamileyim

i
Ya bizimde başta öyleydi ağzına ne versem hafif pütürlüyse öğürüyodu hatta yoğurt verdim çok güzel yedi sonra havuç ve patateste işler karıştı. Bir süre böyle devam etti öğürme hali stres yapmadım yoğurtla falan karıştırıp verdim iyice ezdim pürüzsüz hale getirdim yavaş yavaş arttırdım şimdi taneli patates köfte falan veriyorum rahat yiyor. Senin durumunda daha hassas bebişin anladığım kadarıyla ama zaman ver oturacak illa ki vazgeçme sadece püreye alıştırmaya çalış önce pütür olmasın sonra gittikçe pütürlü bırakırsın. Birde ben arkasına hemen yoğurt verirdim sıkıntı yapacağı bir şeyse yada yumuşak kıvamlı sevdiği rahat yediği bir şey. Su içilebilirsin mesela sende hemen arkasına öğürmesine fırsat kalmadan yutar bu şekilde alışır belki
Canim benim coook teskkr ederim aynen bugun sabah kurabiyeden mercimekj gibi parcalayip yanaginin icine parmagimla koyup uzerine hemen su verdim cok öğürdü ama napayim genelini cikardi agzinda israrla cevirmiyor ve yutkunmuyor alisacak ya insallah zaman 😁🥰

Kızlar 2022 Aralık topiğinden geliyorım.Bebeğimin beyninde kist görüldü. Doktor zamanla eriyebilir dedi. Başına böyle bişey gelen var mı? Çok strese girdim.16 haftalık hamileyim
Mervenin bebisinde vardi ama o suan yok😔 hic korkmayin benimkininde kalbinde var demisti doguma kadar kalmadi cok sukur mervenin hayirliyorum umrumda degil takmayacagim hic dedigini cok sukur bebiside gayet saglikli dogdu benimkide ayni sekilde cok sukur

Mervenin bebisinde vardi ama o suan yok😔 hic korkmayin benimkininde kalbinde var demisti doguma kadar kalmadi cok sukur mervenin hayirliyorum umrumda degil takmayacagim hic dedigini cok sukur bebiside gayet saglikli dogdu benimkide ayni sekilde cok sukur
Çok şükür inşallah benşm de kaybolur

Ben de kontrolden geldim çok şükür her şey yolunda dedi. Beyinde bir kist varmış genelde 28 hafta sonrası geçiyormuş. Çok rahatlıkla söyledi endişelenmedim ben de. Sata göre 17+3 ultrasona göre 18+4. Ben ultrasona göre hesaplıyorum. Sen yine satı baz al dedi doktor.
247 gram 19 cm.
Kasıklardaki ağrı da büyüdükçe normal dedi.
ManyakMisir ManyakMisir bak buurda yazmiss

Eklentiler

• 72C90C34-A78A-4031-A883-46793A56BB56.jpeg
    72C90C34-A78A-4031-A883-46793A56BB56.jpeg
    92,8 KB · Görüntüleme: 34
Bişey söylicem Mervenin instagramını bilen yok muydu biri sorsa?
Bizi ciddiye alıp cevap veren yok çünkü
Esip gürlemekten anlıyorlar sadece belli ki
Ya da biri bana hesabı söylesin ben sorayım 😄

Kızlar size bisey soracam bebegim 7 aylik bisey gösterdiğim zaman parmağıma bakiyor bu normalmi acaba

Eylülde okullar açılacak ve benim kızım hala minicik . Ek gıda hüsran 😔 biberon da tutmuyor . Ne denesem boşuna . Suyu bile iciremiyorum. Elim ayağım bağlanıyor bu şekilde. Sonumuz hayrolsun.

Eylülde okullar açılacak ve benim kızım hala minicik . Ek gıda hüsran 😔 biberon da tutmuyor . Ne denesem boşuna . Suyu bile iciremiyorum. Elim ayağım bağlanıyor bu şekilde. Sonumuz hayrolsun.
Kilo disinda bizde ayniyiz inan kendimi avutuyorum belki ama okul 9da basliyor 08de emdi diyelim..3te evde olacagim tekrar emer aradaki 7 saatte 1 kere beslense diyorum...o bir kereyi nasil basaracagiz hic bir fikrim yok ama... biberon tutmayan bebek nasil olur cok iyi biliyorum benim sutumu bile almiyor biberondan ya ne degisik bisey 6 tane biberon denedim duydugumu aldim..

X