2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar eşimdeki sperm sayısı 3 milyon çıktı dün . 3 ay önce ameliyat olmuştu varikosel . Proxeed plus kullandı ama 12 milyon olan sayı 3 e düştü . Doktor da bizi tüp bebeğe yönlendirdi . Ama hiçbir bilgim yok fiyatı aşamaları hakkında. Yardımcı olur musunuz?
Merhaba canim benim esimde de varikosel var ama ameliyat olmadi transferim pazartesi gunu bizim sayida bir 15 bir 25 cikiyor hareketli 15 hic yukselmedi de inmedi de bu sayi keciboynuz ozu ve pekmezi kullandir esine

Peki belirti varmi
Ara ara batma var kasiklarimda, atesim cikiyor bir de rahmim sanki asagiya cekiliyor gibi.. diger iki transferimde ates olmamisti ama digerler belirtiler olmustu.. sonuc olumlu olmamisti.. bence belirti aramamak gerekiyor cunku ilaclar zaten ayni belirtilere neden oluyor..
bence hepimiz hemen hemen ayni belirtileri yasiyoruz sanirim..

Kızlar eşimdeki sperm sayısı 3 milyon çıktı dün . 3 ay önce ameliyat olmuştu varikosel . Proxeed plus kullandı ama 12 milyon olan sayı 3 e düştü . Doktor da bizi tüp bebeğe yönlendirdi . Ama hiçbir bilgim yok fiyatı aşamaları hakkında. Yardımcı olur musunuz?
Bizde kullandik proxeed plus kullandik 3 4 ay fiyat asamasi icinde hastaneden hastaneye fark var ama ortalama 13 14 bin

Canım iki güne gayet normal iki katına katlanmış doktorun ne diyor
Dr da gayet iyi diyor ams 3.kez tahlile cagigmasi canımı sıktı sordum niye diye rutin dediler kanama olmasi beni sitrese sokuyor Yerleşme kanamasi olsa uzun surermi bugun ara ara kırmızı leke oldu dr dedim iloda igbd ysptirmami söyledi ams korkuyorum düşüknu acaba dıye😔😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X