2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kizlar ben en son gecen hafta cuma gunu ultrasona girdim rahim duvari 10mmdi.
Cumartesi transferim var fakat gecen haftadan beri birdaha ultrasona gerek yok diyorlar. Adetim 30 aralikta baslamisti.
Korkum şu: ya rahim cumartesiye kadar incelirse veya istenmedik buyukluge ulasirsa.. sizce olabilirmi boyle durum ?

Canım benimde rahim kalınlığı transferden önce 7.5 du 10 gün sonra transfer olacaktı ayrıca o zaman estrofem ı 4 gün 1 tane diğer 4 gün 2 tane kullandım. 7.5 dan da 3 tane kullanmaya başladım korktum acaba bir şey olur mu diye ayrıca nar suyu da içtim ben ama bir şey olmadı merak etme yani onu

Canım benimde rahim kalınlığı transferden önce 7.5 du 10 gün sonra transfer olacaktı ayrıca o zaman estrofem ı 4 gün 1 tane diğer 4 gün 2 tane kullandım. 7.5 dan da 3 tane kullanmaya başladım korktum acaba bir şey olur mu diye ayrıca nar suyu da içtim ben ama bir şey olmadı merak etme yani onu
Ben ilac almiyorum ama dogal siklus canim

Dogal yoldan cocugunuz oluyormu
Canım ben evlendim istediğimiz ayda oldu şimdi oğlum on yaşında.Oglumun üç yaşından itibaren bir kardeşi olsun diye uğraşmamıza rağmen olmadı tedavi gördüm yine olmadı yedi yıldır hiç hamile kalmadım.Doktorlar sebepsiz diyor

Ben estrofemi gunde 6 tane iciyorum acaba benim rahim kalinligi nasil olacak 🤷‍♀️

Kızlar transferimin 2. Günü akşam tırnak ucu kadar kahverengi leke vardı böyle bir şey olan var mı aranızda
Benim ilk transferim de kahve rengi leke çok olmuştu hatta ilk gördüm adet oluyorum çok korkmuştum ama yerleşme kanamasıymış pıhtılı şekilde olmadığı sürece bi sorun yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X