2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kizlar kabiz olmamak icin ne yapıyorsunuz ? Ayıptır söylemesi ben hâlâ çıkamadım lavaboya 🙄

Demir hapı mı kullanıyorsun?? Psikolojik olarak germe kendini çok.. Bir de sabahları sade filtre kahve ve activia yiyorum ama başka bir formül bulmam gerek tabii.. Mesela lifli beslen mutlaka...

Merhaba kizlar bende bugün kan testi yaptım dondurulmuş embriyo 6.gun bugün transfer olalı 9.gunum bhcg 148 çıktı sizce normal mi tüp bebek merkezini arayıp söyledim durumu ama bana kizdilar niye erkenden yaptın diye😔sevinemedim bile kursağımda bıraktılar gebelik görünüyor dedi kesin bişey yok ortada dediler🙄
Canım hayirli olsun benimde 9 gun pozitif cikinca sonucu göndrmistim merkezim yine de evet su an pozitif ama yine de 2 gun sonra tekrarlaman gerek sonucunun katlamasi gerek demisti bugun tekrar yaptirdım 11 gunum ve evet artik gebesiniz sonucunuz katlandı dedi ilk konusmada benimde öyleydi yani

Demir hapı mı kullanıyorsun?? Psikolojik olarak germe kendini çok.. Bir de sabahları sade filtre kahve ve activia yiyorum ama başka bir formül bulmam gerek tabii.. Mesela lifli beslen mutlaka...

Canım ananas yiyorum kabak çekirdeği yiyorum havuc suyu içiyorum ama nafile 🙄🙄

Canım elde değil ilk denememdi ve o kadar inanmıştım ki..Negatifi görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşadım..Sanki garantiymiş gibi... Hâlbuki doktorum %40-60 demişti..Nasip ,benim oğlum kendiliğinden olduğu için sanki bu da hemen olur gibi geliyordu ama Rabbim bilir her şey de bir hayır vardır zaten hayırlısını istemiştim
Dogal yoldan cocugunuz oluyormu

Kizlar ben en son gecen hafta cuma gunu ultrasona girdim rahim duvari 10mmdi.
Cumartesi transferim var fakat gecen haftadan beri birdaha ultrasona gerek yok diyorlar. Adetim 30 aralikta baslamisti.
Korkum şu: ya rahim cumartesiye kadar incelirse veya istenmedik buyukluge ulasirsa.. sizce olabilirmi boyle durum ?

Kızlar transferimin 2. Günü akşam tırnak ucu kadar kahverengi leke vardı böyle bir şey olan var mı aranızda

Kizlar kabiz olmamak icin ne yapıyorsunuz ? Ayıptır söylemesi ben hâlâ çıkamadım lavaboya 🙄
Et tüketme kayısı yiyebilirsin bol su iç sebze tüket
Cnm bu süreçte kafein almamak gerek diye biliyorum ama

Kizlar ben en son gecen hafta cuma gunu ultrasona girdim rahim duvari 10mmdi.
Cumartesi transferim var fakat gecen haftadan beri birdaha ultrasona gerek yok diyorlar. Adetim 30 aralikta baslamisti.
Korkum şu: ya rahim cumartesiye kadar incelirse veya istenmedik buyukluge ulasirsa.. sizce olabilirmi boyle durum ?

Gayet iyi rahim duvarınız neden incelsin? Daha kalın olması da söz konusu olamaz. Onlar her şeyi düşünmüştür.. Siz ferah olun.

Cnm bu süreçte kafein almamak gerek diye biliyorum ama

Almıyorum zaten.. O önceden yaptığım bir şeydi. Artık başka bir yol bulmam lazım.. Çok fazla süt de içemiyorum aslında çünkü haşimato troidiyim ve iyi bir şey değil çok süt ürünü kullanmam. Burada başka troid hastası var mı bilmiyorum.

Kızlar transferimin 2. Günü akşam tırnak ucu kadar kahverengi leke vardı böyle bir şey olan var mı aranızda
Bende oldu cnm ama 3. gündü sanırım leke geldiğinde yerleşiyor olabilir

Bende oldu cnm ama 3. gündü sanırım leke geldiğinde yerleşiyor olabilir

Canım et tüketmem lazım çünkü protein alma lazımmış. Bilmiyorum valla artık Rabbim şu Cuma nin yüzü suyu hürmetine yüzümüzü güldürsün elimizden gelen her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz Rabbim görsün bizleri

Merhaba kizlar bende bugün kan testi yaptım dondurulmuş embriyo 6.gun bugün transfer olalı 9.gunum bhcg 148 çıktı sizce normal mi tüp bebek merkezini arayıp söyledim durumu ama bana kizdilar niye erkenden yaptın diye😔sevinemedim bile kursağımda bıraktılar gebelik görünüyor dedi kesin bişey yok ortada dediler🙄
Hayirli olsun canim insallah degerin kat kat artar saglikli sekilde devam eder ♥️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X