2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bilmiyorum ki valla anestezi sorun çıkardı ilaçların bitmeden gribin geçmeden onay verilmez diye devlet hastanesindede mecbur onay istiyorlar
Ben de devlete gidiyorum yani üniversite hastanesi. Onay verdi ama duruma göre hareket ederiz dedi. Çok tıkalı olursan lokal veririz dedi doktor. Sonra işlem günü hafif sedasyon vermeye karar verdiler. İşlem bittiği an daha kapıdan çıkmadan uyandım zaten

Test yaptım pozitif. Hastaneyi aradım. Daha çok erken ilaçlardan öyle çıkmış olabilir diyo sekreter. Dondurulmuş transfer yapıldı bana diyorum. Olsun o ilaçlarda yapar diyo. İlk kez duydum böyle bişey. Doğru olabilir mi? Kan içinde gününü bekle dedi.
Canım bende böyle bir şey ilk duydum..bence kanda da çıkar kendini hiç strese koyma hamilesin inşallah🤲🤲🤲🤲🤲🤲 .hayirli olsun darısı bizlere de olsun🤲🤲💖💖🤲🤲🤲😘😘😘😘😘😘😘😘

Transferle birlikte bugün 4. günüm, 3. gün embriyosu transfer edildi. Evde hiç yatmadım oturur vaziyette tv izledim yürüdüm de. Bugün duş aldım kısacık sonra avm ye geldim; müdürüme de domuz gribi oldum dedim 😂 Şimdi de çok mu yürüdüm acaba paniğindeyim çok zor gerçekten ya

Ben de dördüncü gün çok yürümüştüm. sanırım 4. günün etkisi bu :)

Canım bende böyle bir şey ilk duydum..bence kanda da çıkar kendini hiç strese koyma hamilesin inşallah🤲🤲🤲🤲🤲🤲 .hayirli olsun darısı bizlere de olsun🤲🤲💖💖🤲🤲🤲😘😘😘😘😘😘😘😘
Çok teşekkür ederim canım. İnşallah nasip olmuştur bu kez. Rabbim hepimize tüm isteyenlere nasip etsin inşallah. 🤲

Bende geçen sene 25 ocakta aşılama yaptırdım ve hamile kaldım. 26 ocakta düşük yaptım..:KK12:
Bu sene yüzün Güler inşallah canım. Ben de bu sabah idrar testi yaptım. Artık çıkardı demek ki hamile değilim diye düşündüm. Kızımı kucağımda taşıdım ama sadece iki dakika. Sonra kanama başladı :KK43:

Arkadaşlar merhaba, 34 yaşında erken menapoz olur ekim ayında prp yaptırdım. Sol tüpüm kaybolmak üzereydi. İlk kontrolde hiç yumurtam yoktu ama şükür sol tüpümde büyüme olmuştu. Bir sonraki ayda o tüpte bir foliküle raslandı 🙏🏼 6.1 mm ile iğnelere başladım 4. Kontrolde 8.4 mm oldu. Büyüme yavaş gidiyor şuan tekrardan dört gün iğne olup kontrole gidicem. Benimkisi uzun bir protokol olacak sanırım. 17 mm olması gerekmiş. Tek yumurta ile çıktık yola. Ben inandım 🤲 on sene sonra yüzüm gülecek diyorum ama her şeyin hayırlısı elbet. Geç olsun güç olmasın. Sonu güzel olsun inş 🙏🏼
Benim gibi gelişimi yavaş olup ilerleyen var mı acaba aramızda ?
Merhabalar bizde de sorun amh 😔 amh değerim 0,63 çıktı bir sene önce. 28 yaşındaydım. Yaşınız genç normal deneyin dediler, Temmuz ayında kimyasal gebelik geçirdim. Kasımda da tedaviye başladık. Kullandığım vitaminlerden 12 folikül gözüktü ama 5 i büyüdü sadece. 4 tane yumurta toplandı. 3 ü döllenebildi. 2 si de transfer edildi. Çok geç büyüdüğü için dozu arttırmışlardı yumurta toplanırken

Merhabalar bizde de sorun amh 😔 amh değerim 0,63 çıktı bir sene önce. 28 yaşındaydım. Yaşınız genç normal deneyin dediler, Temmuz ayında kimyasal gebelik geçirdim. Kasımda da tedaviye başladık. Kullandığım vitaminlerden 12 folikül gözüktü ama 5 i büyüdü sadece. 4 tane yumurta toplandı. 3 ü döllenebildi. 2 si de transfer edildi. Çok geç büyüdüğü için dozu arttırmışlardı yumurta toplanırken
Şu anki durumunuz nedir ? Transfer tuttu mu peki. Ne güzel sizin baya yumurtanız oluşmuş benim şuan tek altın yumurta olarak ilerliyoruz bakalım. Her şeyin hayırlısı 🤲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X