2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar gece bi uyandım sırılsıklam ter içindeyim böyle bir terleme olamaz ama şok oldum içimden ateş çıkıo sanki ilaçlar yapıyor sanırım 🙄

Hic bisey hissettinizmi ?bebde hic belirti yoktur , insallah olmustur , bu ücüncü kez yaptirisim 😞
ben 3 transferimde de daha çok ağrılar yaşamıştım.bunda daha nadir oldu.hiç hamile gibi değilim. kabızda olmadım .ama her gün tuvalete çıkarken 2 günde 1 çıkıyorum.ama zorlanmıyorum. eğer olması gerekirse olacak. biz bilemiyoruz ne hayır ne şer .sıkma kendini😘

ben 3 transferimde de daha çok ağrılar yaşamıştım.bunda daha nadir oldu.hiç hamile gibi değilim. kabızda olmadım .ama her gün tuvalete çıkarken 2 günde 1 çıkıyorum.ama zorlanmıyorum. eğer olması gerekirse olacak. biz bilemiyoruz ne hayır ne şer .sıkma kendini😘
Canım senin kaçıncı günün bugün benim de ilk 3 günüm çok ağrılı idi şimdi hayat normalim

Merhaba arkadaşlar;
Sizleri sessizce takip ediyordum 16 ocakta transferim oldu bugün 9.günüm sabah erken gebelik testi yaptım silik çizgi gördük arkasından kan testine gittik elhamdulillahi rabbilaleminn pozitif sizlerede moral olsun diye paylaşmak istedim bu yolda emek harcayan herkesin kucağını Rabbim doldursun inşallah

Merhaba arkadaşlar;
Sizleri sessizce takip ediyordum 16 ocakta transferim oldu bugün 9.günüm sabah erken gebelik testi yaptım silik çizgi gördük arkasından kan testine gittik elhamdulillahi rabbilaleminn pozitif sizlerede moral olsun diye paylaşmak istedim bu yolda emek harcayan herkesin kucağını Rabbim doldursun inşallah
Hayırlı olsun canım maaşallah.. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin🤲 kaçıncı gün embriyosuydu? Ve değerin kaç? 🧐

Merhaba arkadaşlar;
Maşallah barekallah 💕💕💕 sağlıkla kucağına da alırsın inşallah canım ne büyük sevinç 💐💐💐

Canım senin kaçıncı günün bugün benim de ilk 3 günüm çok ağrılı idi şimdi hayat normalim
Benim bugün 11.günüm .kan verdim 167 çıktı. ben ilk 3 günümde progesteron iğnesi yüzünden çok sancılıydım. ama iğneyi kestikten sonra ahım şahım pek belirti olmadı

Merhaba arkadaşlar;
Tebrik ederim arkadasim, saglikla kavusman dilegiyle❤️🙏

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X