2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Depremi hisseden yasayan arkadaslar cok gecmis olsun 🙌🏻 Test gunu gelmeden idrar testi yapan arkadaslar da lutfen yapmayin moralinizi bozuyosunuz yok yere beta hcg yeterince yukselmediyse idrarda cikmaz guzel canlarinizi sıkmayın :)

Allah korusun canım dikkat edin tekrar olursa inşaallah olmaz güvenli pozisyon alın ( hayat üçgeni ) Dısari çıkmaya çalışmayın lütfen bunu herkes yapsın çok önemli!!! Rabbim korusun bizleri🤲
İnsallah canim Rabbim bir daha yasatmasin 8inci kat olunca daha panikledik indik asagi 😞

İnstagramda videoları gördümde, içim ezildi. Rabbim tekrarını yaşatmasın, beterinden korusun, nerede ne kadar yaralı varsa yardım bekleyen varsa yardımcısı olsun. Çok zor. İyice çoğaldı zaten depremler. Allah sonumuzu hayır etsin. 🤲

Kızlar ben önceki transferde pozitif değeri görene kadar duş yapmamıştım. Yani 7.güne kadar. Her gün ayakta belden aşağıyı sabunla yıkadım, saçımı kuaförde yıkatıp fönlettim.

Şimdi o kadar rahatım ki 😊 Gün aşırı duş yapıyorum. Hatta dünden beri 14 kilo kızımı da kucağıma alıyorum. Çünkü aşırı zorlama ve ıkınmaya sebep olmuyor. Embriyonun tutunması mikroskopik derecede küçük bir olay. Dış etkenlerin tamamen engelleyeceğini düşünmüyorum.

Kızlar aksam ki deprem korkusuyla cok etkilendim galiba oksapar ignemi vurmayi unutmusum sorun olur mu acaba ya
Hemen vurun suan bence canım birde doktoruna ulaşabiliyorsan bilgi ver. Geçmiş olsun bu arada deprem bölgesine yakınmıydınız? Rabbim beterinden korusun tekrarını yaşatmasın 🙏🏻

Hemen vurun suan bence canım birde doktoruna ulaşabiliyorsan bilgi ver. Geçmiş olsun bu arada deprem bölgesine yakınmıydınız? Rabbim beterinden korusun tekrarını yaşatmasın 🙏🏻
Aklima geldigince sabah 6 ama ben vurmadim aksam 8de vuruyordum diye insallah birsey olmaz kayserideyiz canim cok hissettik bizde bina salladı baya

merhabaa arkadaslar benimde transferimin 3. günü bugun bende yumurta toplamada 5 tane toplantı 2 si 3. güne yasadı ve 2 tane 3 gün embriyosu transfer edildi. bende çikolata kisti var bu yüzden sağ tarafım hiiiç calısmıyor.. ben bir sey sorcam size transfen 2. günü yani dün ayy bi şişlik gaz oldu 5 tane yumurtayla ohss olunmaz dimi sizde de gaz varmı ayyy cok stresli test günüm 4 ocak (salı) ama ben dayanamam 1 şubat cumartesi kan testi veririm gibi aşılamalarımda hep 12.gün öğrenmiştim. umarm her sey ii olur.

merhabaa arkadaslar benimde transferimin 3. günü bugun bende yumurta toplamada 5 tane toplantı 2 si 3. güne yasadı ve 2 tane 3 gün embriyosu transfer edildi. bende çikolata kisti var bu yüzden sağ tarafım hiiiç calısmıyor.. ben bir sey sorcam size transfen 2. günü yani dün ayy bi şişlik gaz oldu 5 tane yumurtayla ohss olunmaz dimi sizde de gaz varmı ayyy cok stresli test günüm 4 ocak (salı) ama ben dayanamam 1 şubat cumartesi kan testi veririm gibi aşılamalarımda hep 12.gün öğrenmiştim. umarm her sey ii olur.
Bende hala cok gaz var canim, bugun 11. Gunu transferin..hakkinda hayirlisi olsun arkadasim🐣🙏

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X