2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugün transfer oldum ve beni hiç yatırmadılar orda bir beş dakika uzandım ve giyinip çıkabilirsiniz dediler .ve doktorum yatmaniza gerek yok normal hayatınıza dönün dedi.ben en az bi yarim saat uzanirm diye düşündüm ama hiç oyle olmadi...

ya okumıycam artık burayı ben 😁 birinin kasık sancısı olur birinin göğüsleri siser. Bende ilk iki gün vardı kasıklarda ama suan unutuyorum bile transfer oldugumu. Merdivenlerden kosarak cikmaya yeltendim de annem sakin ol dedi 😁 test gunune kadar gelmiycem artik! 😂

Meraba bende 26 yaşındayım eşim 29 yaşında. Alkol sigara alışkanlığımız yok düzenli beslenmeye dikkat ederiz ama sebepsiz infertilite sebebiyle 4 yıla yakındır çocuk sahibi olamıyoruz. 2 ay klonun tedavi 2 kez aşılama süreçlerini geçirdik. 2019 yılına 4 Ocak da negatif sonuçlanan aşılama sonucumla girdim. 2019 da bıraktık hiç birşey yapmadık. 2020 Ocak da da regl olursam tüp yaptıracağız diye karar verdik. Eylül ayında tüp bebek merkezinde görüşmeye gelmiştim. Ocak da adet olunca Ankara ya geldim novaart tüp bebek merkezinde Mehmet Erdem hocada tedavi gördüm. 225 mg 8 adet merional kullandım son üç gün çatlatmama iğnesi yaptım ki kendi kendilerine çatlamasınlar diye sonra 8. Gün 3 tane çatlatma iğnesi yaptım. 1 tane ovitrella 2 tane gonapepty. 36 saat sonra 12 yumurtam toplandı 9 tanesi olgun yumurtaydı. 7 tanesi döllendi. Ertesi gün 6 ya düştü. 4 tanesi birinci kalite 2 tanesi ikinci kalite denildi. 3. Günümde transferim yapıldı ve geriye hiç embriyom kAlmadı. 5. Güne gitmemesi riski vardı sanırım. 21 Ocak da transfer oldum. Test günüm 3 Şubat . Şuanda da progestan fitil oksapar folik asit ve coraapirin kullanıyorum. Biraz uzun yazdım açıklayıcı olsun istedim 😇 Allah hepimizin emeklerini karşısına cıkarsın 😔

Merhaba arkadaslar, biraz once kan sonuclarini aldik, pozitif ve degerim 97 mis🥰 ne hissedecegimi bilemiyorum, pazartesi tekrar kan verecegim, degerin artmasi gerekiyor..
simdi de yeni test beklenecek, hayirlisi🙏
esim cok heyecanlandi ben ise cok sogukkanliydim, hic bir sey diyemedim, sanirim soktayim😊
Bugun hem cuma hem de yeni ay, hepimiz icin dileklerimi gonderecegim evrene❤ Umarim hepimizin guzel haberlerini almak nasip olur bizlere🙏
Hayirli uugurlu olsun Allah tamamini erdirsin darisi hepimizin basina ins ❤️Kacinci gün embryosuydu?

Eklentiler

• D5AE6A58-ADAA-4FA9-A9DC-3D364EF150D1.png
    D5AE6A58-ADAA-4FA9-A9DC-3D364EF150D1.png
    407,6 KB · Görüntüleme: 64
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X