2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaslar icimizde tup bebek ile anne olan var sanirim, 10. Gun beta hcgnin 97 olmasi iyi mi acaba? Insan rahatlayamiyor iste illa meraklanacak bisey buluyor🤷🏻‍♀️

Çok güzel bir değer daha önce ben aşılama ile kaldığımda 10. gün 56 gibi bir değerdeydi. iyi demişlerdi 1600lere kadar da gayet iyi yükselmişti sonra düşük oldu..

Merhaba arkadaslar, biraz once kan sonuclarini aldik, pozitif ve degerim 97 mis🥰 ne hissedecegimi bilemiyorum, pazartesi tekrar kan verecegim, degerin artmasi gerekiyor..
simdi de yeni test beklenecek, hayirlisi🙏
esim cok heyecanlandi ben ise cok sogukkanliydim, hic bir sey diyemedim, sanirim soktayim😊
Bugun hem cuma hem de yeni ay, hepimiz icin dileklerimi gonderecegim evrene❤ Umarim hepimizin guzel haberlerini almak nasip olur bizlere🙏
Tesekkur ederim canim.. ilk iki transferimden farkli olarak biraz atesim cikti.. bir de rahmim sanki asagiya cekiliyor gibi hissediyordum ara ara.. yerlesme kanamasi olmadi.. goguslerimde de siskinlik oldu ama bu diger iki tranferde de vardi.. ilk defa donmus embriyo transferi yapildi, taze transferden cok daha rahatti acikcasi..

Hayırlı uğurlu olsun inşallah değeriniz çok güzel artar. Bebeğinizi sağ sağlim alırsınız kucağınıza. :) benimde 3 negatif denemem var. Şubat başında ilk defa dondurulmuş embriyo transfer olucam. Diğerleri hep taze transfer ve 2 embriyoydu. Bunun tek olması birde 2. Kalite olması korkutuyor beni. Sizin nasıldı kalitesi

Ne bilim KuZum umutsuzlaştım hemen
Benc
Hayırlı uğurlu olsun inşallah değeriniz çok güzel artar. Bebeğinizi sağ sağlim alırsınız kucağınıza. :) benimde 3 negatif denemem var. Şubat başında ilk defa dondurulmuş embriyo transfer olucam. Diğerleri hep taze transfer ve 2 embriyoydu. Bunun tek olması birde 2. Kalite olması korkutuyor beni. Sizin nasıldı kalitesi
benim besinci gun embriyosu birinci kalite idi canim.. ama taze transferde vucudumuz, rahmimiz ve psikolojimiz cok yorgun oluyor.. kalite ile ilgili de bir suru hikaye var olumlu sonuclanan.. ben ilkinde iki tane koydurdum ama ikinci ve simdiki transferimde tek koydurdum.. ben tek koydurma taraftariyim acikcasi..
Guzel dileklerin icin de cok tesekkur ederim canim, insallah guzel haberler aliriz hepimizden☺🙏

Ay bende test günü hiç gelmesin istiyorum 🙈 şu an teorik olarak hamile olmak bile mutlu ediyor çünkü beni Buda yetiyor yani heycanınızı anlıyorum erkenden test yapan güzel anneler ama bence yapıp hiiiç moralimizi bozmamıza gerek yok bu güzel günlerin tadını çıkaralım test günümüzü bekleyip kan verelim 🤰🤱

Ne bilim KuZum umutsuzlaştım hemen
canım umutsuzluğa kapılma 6.günde çıkıcak olsaydı doktorlar o günde yaptırmamızı söylerdi umutsuzluk yok :) kan testi kesin sonuç verir idrar testlerinde az da olsa yanılma payı vardır canım unutma sakın üzme kendini ❤️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X