2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaslar icimizde tup bebek ile anne olan var sanirim, 10. Gun beta hcgnin 97 olmasi iyi mi acaba? Insan rahatlayamiyor iste illa meraklanacak bisey buluyor🤷🏻‍♀️
Ben varım canım. 10.gün 86 gibi bir şey çıkmıştı hatırlıyorum. Şimdi kızım 27 aylık ❤️☺️

Günde 1 tane ile başladım transfer günüme kadar giderek arttı 4 kullanıyorum şuan
Oksapar iğne
Prednol
jel
Corasprin
Folik asit

Hayır değilim ama çiğ et yasak demişlerdi düşüge sebep oluyormus sanırım bugün transferden sonra Ki 3. Gün ve ben 3 gündür sabah bir dilim pastırma yedim 🤦‍♀️ Hemşireye sordum dikkat edin o kadar dan birşey olmaz dedi ama bin pişmanım gene de sağolsun buradaki arkadaşlar biraz rahatlattı düşük için değilmiş pastırma sanırım çiğ et sayılmıyor
İnşallah güzel haberini alırız canım. Şimdi kendimizi hamile gibi düşünmemiz lazım. Kırmızı et şarküterinden brusella, deli dana vb. mikroplar kapılabilir. Bu yüzden sadece iyi pişmiş et yeniyor

Merhaba kızlar ocak ayı icin burda toplanalım bilgi alışverişi için var mı ocakta transfer olmayi bekleyen ya da transfer olup sonuc bekleyen neler yemeliyiz nelere dikkat etmeliyiz konuşalım hep beraber 👶🏻🤰🏻

@Pelosh01 14 Ocak
Perfect Match Perfect Match 14 Ocak / 2. deneme / İzmir Tınaztepe / Erdal Aktan / 5. gün embriyosu
@Kelebek04 15 Ocak / 2 adet 4. gün embriyosu
@mahirinannesi88 15 Ocak
@Yagmur3582 17 Ocak / 2. deneme / İzmir İrenbe /A.Ö. Erdoğdu / 2 adet 3. gün embriyosu
@Little Butterflies 18 Ocak
@esrayılmz03 18 Ocak
@Translokasyon1521 18 Ocak / / 5. gün dondurulmuş / pgt
Almiraa Almiraa 18 Ocak
W windrose123 20 Ocak /İzmir İrenbe / 5. gün embriyosu / pgt
@nisandeniz 20 Ocak
@mivfjourney 20 Ocak
@MatMag 20 Ocak
@canimmkendimm 20 Ocak
[IMG alt="CeReN_with E"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/s/466/466776.jpg?1577102995[/IMG] CeReN_with E 21 Ocak
G Germinal 22Ocak
0 01ASEL01 23 Ocak
Mavi_chimen Mavi_chimen 24 Ocak
@denizmar 24 Ocak
@Samrali 24 Ocak /Samsun Medikal
B Birumutbekleyen B Birumutbekleyen 27 Ocak
@zeynep8734 29 Ocak / Brüksel tüp bebek / dondurulmuş 2. ilk başarılı
Ayyy listemiz çok güzel :) Topluca 2020 Ekim Anneleri grubuna taşınırız inşallah ❤️❤️❤️☺️

Arkadaşlar istem dışı yerimden hızlı kalktım. Ani hareketten dolayı ağrım oldu. Tutunmayı etkiler mi sizce. Açıkçası kendimi dinlemek de istemiyorum. Ama ilk tüp bebek denemem olduğu için tecrübesizim

Arkadaslar icimizde tup bebek ile anne olan var sanirim, 10. Gun beta hcgnin 97 olmasi iyi mi acaba? Insan rahatlayamiyor iste illa meraklanacak bisey buluyor🤷🏻‍♀️
Tebrik ederim öncelikle benim ilk çocuğum tüp bebek 12. Gün tek embriyo olmasına rağmen değerim 500 falandı.İkinci çocuk icin ilk denemem kimyasalda 10. Gün 30 du.Senin değerin iyi 12. Gün 200 lerde olacak bence gayet iyi.10. Gün değer dusuk çıkınca genelde kimyasal oluyor çünkü.Genel bir belirtin var miydi? Bana göre en büyük belirti göğüs şişkinliği...

Merhaba kızlar ocak ayı icin burda toplanalım bilgi alışverişi için var mı ocakta transfer olmayi bekleyen ya da transfer olup sonuc bekleyen neler yemeliyiz nelere dikkat etmeliyiz konuşalım hep beraber 👶🏻🤰🏻

@Pelosh01 14 Ocak
Perfect Match Perfect Match 14 Ocak / 2. deneme / İzmir Tınaztepe / Erdal Aktan / 5. gün embriyosu
@mahirinannesi88 15 Ocak
@Yagmur3582 17 Ocak / 2. deneme / İzmir İrenbe /A.Ö. Erdoğdu / 2 adet 3. gün embriyosu
@esrayılmz03 18 Ocak
Almiraa Almiraa 18 Ocak
@nisandeniz 20 Ocak
@mivfjourney 20 Ocak
@MatMag 20 Ocak
@canimmkendimm 20 Ocak
[IMG alt="CeReN_with E"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/s/466/466776.jpg?1577102995[/IMG] CeReN_with E 21 Ocak
G Germinal 22Ocak
0 01ASEL01 23 Ocak
@denizmar 24 Ocak
Beni de ekler misin canım. Transferim 23 ocak, 5.gün embriyosu, ilk tüp bebek deneyimim.

Kızlar geldiiiiim transferim oldu artık ben de üyeyim belirti arayanlar kulübüne 🤭 söz söz ben aramıycam belirti 😁 5 şubat test günüm hadi bismillah 🧿 herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ederim Allah gönlünüze göre versin kızlar 🙏
hadi hayırlısı benden 2 gün sonra öğrenecksin hayırlı haberler alalım inş.

Benim 143 gibi bir rakamdi, önemli olan iki günde bir ikiye katlamasi. Hayırlı olsun bu arada, gözünüz aydın .

Tebrik ederim öncelikle benim ilk çocuğum tüp bebek 12. Gün tek embriyo olmasına rağmen değerim 500 falandı.İkinci çocuk icin ilk denemem kimyasalda 10. Gün 30 du.Senin değerin iyi 12. Gün 200 lerde olacak bence gayet iyi.10. Gün değer dusuk çıkınca genelde kimyasal oluyor çünkü.Genel bir belirtin var miydi? Bana göre en büyük belirti göğüs şişkinliği...
Tesekkur ederim canim.. ilk iki transferimden farkli olarak biraz atesim cikti.. bir de rahmim sanki asagiya cekiliyor gibi hissediyordum ara ara.. yerlesme kanamasi olmadi.. goguslerimde de siskinlik oldu ama bu diger iki tranferde de vardi.. ilk defa donmus embriyo transferi yapildi, taze transferden cok daha rahatti acikcasi..

Tesekkur ederim canim.. ilk iki transferimden farkli olarak biraz atesim cikti.. bir de rahmim sanki asagiya cekiliyor gibi hissediyordum ara ara.. yerlesme kanamasi olmadi.. goguslerimde de siskinlik oldu ama bu diger iki tranferde de vardi.. ilk defa donmus embriyo transferi yapildi, taze transferden cok daha rahatti acikcasi..
Hayırlı olsun canım. Sağlıkla kucağına al Inşallah. Dikkat ettin mi canım. Transferden sonra özel bir şey yaptın mı?

İnşallah güzel haberini alırız canım. Şimdi kendimizi hamile gibi düşünmemiz lazım. Kırmızı et şarküterinden brusella, deli dana vb. mikroplar kapılabilir. Bu yüzden sadece iyi pişmiş et yeniyor
İnşallah hepimizin güzel haberleri olsun canım. Evet öyleymiş ben bir an düşüğe sebep olur sandım soğuk soguk terledim resmen 😁 Rabbim verecek olduktan sonra her türlü oluyor ama bakalım nasip artık bir de sabah hapşırma geldi 3 gündür sürekli hapşırıyorum karnım sancıdı resmen belki de benimledir hala ondan sancımıştır

Hayırlı olsun canım. Sağlıkla kucağına al Inşallah. Dikkat ettin mi canım. Transferden sonra özel bir şey yaptın mı?
Tesekkur ederim canim acikcasi bu sefer hic ozel bir sey yapmadim. Ozellikle hayatin akisina biraktim kendimi, sadece ilk gun evden cikmadim diger gunler normal devam ettim herseye.. agir kaldirmadim ve de agir is yapmadim sadece.. ama uzun sureli yatmadim, Yuruyus yaptim, alisverise gittim..
Eger cok buyuk problem yoksa bence en sagliklisi gundelik hayata devam etmek canim..
yemek olarak da temiz ve dogal beslendim.. kahve, asitli icecek tuketmedim.. bir onceki transferimde yok ananas yiyeyim, yok sunu yiyeyim diye cok dikkat etmistim😅 amaann dedim bu sefer, ne olacaksa olcak☺

Tesekkur ederim canim acikcasi bu sefer hic ozel bir sey yapmadim. Ozellikle hayatin akisina biraktim kendimi, sadece ilk gun evden cikmadim diger gunler normal devam ettim herseye.. agir kaldirmadim ve de agir is yapmadim sadece.. ama uzun sureli yatmadim, Yuruyus yaptim, alisverise gittim..
Eger cok buyuk problem yoksa bence en sagliklisi gundelik hayata devam etmek canim..
yemek olarak da temiz ve dogal beslendim.. kahve, asitli icecek tuketmedim.. bir onceki transferimde yok ananas yiyeyim, yok sunu yiyeyim diye cok dikkat etmistim😅 amaann dedim bu sefer, ne olacaksa olcak☺
Ay çok sağol ya. İnşallah ben de bekleyen herkes de pozitif görürüz

@Pelosh01 14 Ocak
@mahirinannesi88 15 Ocak
@esrayılmz03 18 Ocak
Almiraa Almiraa 18 Ocak
@nisandeniz 20 Ocak
@mivfjourney 20 Ocak
@MatMag 20 Ocak
@canimmkendimm 20 Ocak
G Germinal 22Ocak
0 01ASEL01 23 Ocak
@denizmar 24 Ocak
benimde transfer günü 16 ocak 3.gün emryosu 2 adet. ilk tüp bebek denemem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X