2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında bize de doktor 38 sınır yaş. İlla ki pgt yaptırın demedi. Ama benim bir düşüğüm olduğu için ve hiç risk alacak psikolojim olmadığı için yaptırdık. ve çok pahalı bir şey.. oraya 5 adet gönderdik 2 tanesi genetik sağlam çıktı (yapay zeka ile bakılıyor ispanya'da). Bir tanesi koyuldu şimdi :)
Aslinda bir suru tedavi ya da transfer yapmaktansa embriyonun genetigine bakilmasi cok mantikli.. cogu dusuk ya da tutunmama sebebi genetik bozukluk cunku.. artik minik embriyon seninle olduguna gore, simdi sira onda calisip evini kuracak, yerlesecek hayirlisiyla🐣🥰

Tatlim gozun aydin rabbim kucaginda gostersin 🤲
Amin canim insallah senin de guzel haberlerini aliriz, mesajlarini okuyorum hep cok heyecanlisin, kaygilisin gibi geliyor.. elbette ki oyle olacaksin ve benim haddime degil ama birazcik rahatla ve belirti arama kendinde bence..eminim hersey yolundadir, ve en iyisi senin icin ne ise o olacaktir🙏😘

Merhaba arkadaslar, biraz once kan sonuclarini aldik, pozitif ve degerim 97 mis🥰 ne hissedecegimi bilemiyorum, pazartesi tekrar kan verecegim, degerin artmasi gerekiyor..
simdi de yeni test beklenecek, hayirlisi🙏
esim cok heyecanlandi ben ise cok sogukkanliydim, hic bir sey diyemedim, sanirim soktayim😊
Bugun hem cuma hem de yeni ay, hepimiz icin dileklerimi gonderecegim evrene❤ Umarim hepimizin guzel haberlerini almak nasip olur bizlere🙏
Canım çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini🥰❤️ Benim ilk çocuğum da tüp bebek ben 12. Günde test yapmıştım ilk test sonucum 618di fakat ikiz gebelikti sonradan teke düştü. İkinci transferimde de 10.günde 20 çıkmıştı o da kimyasal gebelikti yani senin sonuçların normal arkadaşım gözün aydın❤️❤️

Amin canim insallah senin de guzel haberlerini aliriz, mesajlarini okuyorum hep cok heyecanlisin, kaygilisin gibi geliyor.. elbette ki oyle olacaksin ve benim haddime degil ama birazcik rahatla ve belirti arama kendinde bence..eminim hersey yolundadir, ve en iyisi senin icin ne ise o olacaktir🙏😘
Hayirlisi olsun insaallah insallah size kisa zamanda verecem hayirli haberleri

Günaydın kızlar ya normalde çiğ et yasak ama annem kahvaltıya pastırma koymuş bende unuttum yedim bi kaç dilim acaba o da çiğ ete mi giriyor kalbimi serin tutmaya çalışıyorum ama ya düşüşe sebep olursa diye düşünmeden edemiyorum
Sen hamile misin canım? Grup kalabalık olduğu için takip edemiyorum kusura bakma. Bir daha yememeye çalış. Hamileyken şarküteri ürünlerinin hepsi yasak. Fazlaca bakteri bulunan tulum peyniri falan hep yasak. Sadece pastörize süt ürünleri serbest

Merhaba arkadaslar, biraz once kan sonuclarini aldik, pozitif ve degerim 97 mis🥰 ne hissedecegimi bilemiyorum, pazartesi tekrar kan verecegim, degerin artmasi gerekiyor..
esim cok heyecanlandi ben ise cok sogukkanliydim, hic bir sey diyemedim, sanirim soktayim😊
Bugun hem cuma hem de yeni ay, hepimiz icin dileklerimi gonderecegim evrene❤ Umarim hepimizin guzel haberlerini almak nasip olur bizlere🙏
Hayırlı olsun inşallah allah devamını getirsin ♥️

Canım çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini🥰❤ Benim ilk çocuğum da tüp bebek ben 12. Günde test yapmıştım ilk test sonucum 618di fakat ikiz gebelikti sonradan teke düştü. İkinci transferimde de 10.günde 20 çıkmıştı o da kimyasal gebelikti yani senin sonuçların normal arkadaşım gözün aydın❤❤
Cok cok tesekkur ederim arkadasim, rahatladim😌

Kızlar günaydın. Bugün 4. günüm. 9 gündür progestan tablet kullanıyorum. Daha çok var, inşallah bebeğim tutunmuştur ve devam ederim. Sabah öğle akşam olmak üzere günde 3 kez kullanıyorum. Göğüs acım felaket artık. Her geçen gün artıyor. Progestan kullanmıyo olsam kesin hamileyim derdim.:KK48:
Sizdede aynı şekilde etki yaptı mı?
Evet ben tedaviye başladığımdan beri kollarımı kaldırıp zor giyiniyorum

Bende 3. Gün yani bugün başladım. Günde 3 tane 10 gün kullanacakmışım. Siz günde kaç tane ile başladınız. Ve bununla beraber başka neler kullandınız
Günde 1 tane ile başladım transfer günüme kadar giderek arttı 4 kullanıyorum şuan
Oksapar iğne
Prednol
jel
Corasprin
Folik asit
Sen hamile misin canım? Grup kalabalık olduğu için takip edemiyorum kusura bakma. Bir daha yememeye çalış. Hamileyken şarküteri ürünlerinin hepsi yasak. Fazlaca bakteri bulunan tulum peyniri falan hep yasak. Sadece pastörize süt ürünleri serbest
Hayır değilim ama çiğ et yasak demişlerdi düşüge sebep oluyormus sanırım bugün transferden sonra Ki 3. Gün ve ben 3 gündür sabah bir dilim pastırma yedim 🤦‍♀️ Hemşireye sordum dikkat edin o kadar dan birşey olmaz dedi ama bin pişmanım gene de sağolsun buradaki arkadaşlar biraz rahatlattı düşük için değilmiş pastırma sanırım çiğ et sayılmıyor

Merhaba kızlar ocak ayı icin burda toplanalım bilgi alışverişi için var mı ocakta transfer olmayi bekleyen ya da transfer olup sonuc bekleyen neler yemeliyiz nelere dikkat etmeliyiz konuşalım hep beraber 👶🏻🤰🏻

@Pelosh01 14 Ocak
Perfect Match Perfect Match 14 Ocak / 2. deneme / İzmir Tınaztepe / Erdal Aktan / 5. gün embriyosu
@Kelebek04 15 Ocak / 2 adet 4. gün embriyosu
@mahirinannesi88 15 Ocak
Yagmur3582 Yagmur3582 17 Ocak / 2. deneme / İzmir İrenbe /A.Ö. Erdoğdu / 2 adet 3. gün embriyosu
Little Butterflies Little Butterflies 18 Ocak
@esrayılmz03 18 Ocak
T Translokasyon1521 18 Ocak / / 5. gün dondurulmuş / pgt
@Almiraa 18 Ocak
@windrose123 20 Ocak /İzmir İrenbe / 5. gün embriyosu / pgt
@nisandeniz 20 Ocak
@mivfjourney 20 Ocak
@MatMag 20 Ocak
@canimmkendimm 20 Ocak
[IMG alt="CeReN_with E"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/s/466/466776.jpg?1577102995[/IMG] CeReN_with E 21 Ocak
@Germinal 22Ocak
@dLr001 23 Ocak
Mavi_chimen Mavi_chimen 24 Ocak
@denizmar 24 Ocak
@Samrali 24 Ocak /Samsun Medikal
B Birumutbekleyen B Birumutbekleyen 27 Ocak
@zeynep8734 29 Ocak / Brüksel tüp bebek / dondurulmuş 2. ilk başarılı
Beni eklememişsin canım 3. Deneme 5. Gün embriyosu 21 Ocak

İ
Bugun hem cuma hem de yeni ay, hepimiz icin dileklerimi gonderecegim evrene❤️ Umarim hepimizin guzel haberlerini almak nasip olur bizlere🙏
Çok sevindim canım sağlıkla kucağına al inşallah dualarına amin 💕

Cok tesekkur ederim canim, bu ucuncu transferim.. cok sukur daha dondurulmuslar da var ama yas buyuk olunca insan kaygili oluyor ister istemez.. ilk defa bu tranferimde kendimi akisa biraktim, su anda da diyorum ki eger saglikliysa ve de bizi sectiyse bebis zaten bizimla olacak🐣❤️
Cok okumustum ilk transferimde bir suru hikaye.. insana umut oluyor hepsi.. inaniyorum ki biz de baskalarina umut olacagiz🍀🙏🍀
Kesinlikle pozitif sonuçlar umut oluyor moral oluyor bizlere maşallah canım sağlıkla gelsin bebiş ya da bebişler 😍

Son düzenleme:
Kesinlikle pozitif sonuçlar unut oluyor moral oluyor bizlere maşallah canım sağlıkla gelsin bebiş ya da bebişler 😍
Cok tesekkur ederim canim, evet her yeni pozitif nasil da mutluluk veriyor.. insan kendi sonucu gibi seviniyor, ben her mujdeli haber okudugumda oyle cok mutlu oluyorumki.. hepimiz icin dua ediyorum hep🙏

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X