2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tansiyonu bilmiyorum canım ama ilk hamileligimde 5 ve 6. günler aynı adet olacakmışım gibi kasik ağrılarım olmuştu internete baktığımda bu tutunma sancısı yazınca o zaman hamile olduğunu tahmin etmiştim o şekilde ağrıların var mı
Tansiyonu bilmiyorum canım ama ilk hamileligimde 5 ve 6. günler aynı adet olacakmışım gibi kasik ağrılarım olmuştu internete baktığımda bu tutunma sancısı yazınca o zaman hamile olduğunu tahmin etmiştim o şekilde ağrıların var mı
Dün gece çok fazlaydı ağrım bugün de devam ediyor ince bir sızı şeklinde

Günaydın kızlar bugün 6.gün ne durumdasınız hiç bişey Yok ben de
Benim de bugün 7. Günüm belim çok ağrıyor kuyruk sokumum, kalçamdan bacaklarıma kadar bir ağrı var bide aşkım rahmim böyle sızlıo ince ince ya tutunma ya tutunmama belirtileri bakalım Çarşamba günü belli olcak

Kızlar benim de 2. Günüm şimdiden olmadı modundayim çok ilginc😄adet tarihim 30 Ocak ama test günüm 3 Şubat sanırım test gününden önce regl olurum test yapmama gerek kalmaz.Test sonucu beklemek en kötüsü...bir kızım var ikinci icin üç keredir deniyoruz bu son artık bu da olmazsa bir daha denemeyeceğiz.

Kızlar benim de 2. Günüm şimdiden olmadı modundayim çok ilginc😄adet tarihim 30 Ocak ama test günüm 3 Şubat sanırım test gününden önce regl olurum test yapmama gerek kalmaz.Test sonucu beklemek en kötüsü...bir kızım var ikinci icin üç keredir deniyoruz bu son artık bu da olmazsa bir daha denemeyeceğiz.
Canım benim hiç bir şey hissetmiyorsun ki ondan bebiş belki de orada bilemezsin kuzum güzel düşün bence ne kaybedersin ✌🏻💕

Söz vallahi söz 😊 nasibimiz neyse o arkadaşım biz elimizden gelen gayreti gösterdik bundan sonra tevekkül etme zamanı 👍🏻🤲🏻😍
Hah iste benim arkadaslarim boyle olacak ya isyan etmek hic haddimize degil bir daha deneriz o zaman gelir bebislerimiz zamanı var sadece simdilik nazlanıyorlar 😊😍🥰♥️

Hah iste benim arkadaslarim boyle olacak ya isyan etmek hic haddimize degil bir daha deneriz o zaman gelir bebislerimiz zamanı var sadece simdilik nazlanıyorlar 😊😍🥰♥️
👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻 İşte budur nasip
Bir söz duymuştum yıllar önce
Bu hayatta kimi insan vardır nasibini kovalar, kimisini ise nasibi kovalar.
Zamanı gelince ol der olur 💕

Merhaba canim ben transfer icin hazirliga gidince basladim yani adetin 2inci gunu
Adetimin son günü başladım ben
Adetimin ikinci günü başlamıştım ben canım
Adetin üçüncü günü başlamıştım ve devam edeceğim test günüme kadar

Bende 3. Gün yani bugün başladım. Günde 3 tane 10 gün kullanacakmışım. Siz günde kaç tane ile başladınız. Ve bununla beraber başka neler kullandınız

Bende 3. Gün yani bugün başladım. Günde 3 tane 10 gün kullanacakmışım. Siz günde kaç tane ile başladınız. Ve bununla beraber başka neler kullandınız
Bende günde 2 ile başladım 10 gün sonra kontrole gittim transfere kadar günde üçe çıkardı transfer sonrası günde 2 düştü onun dışında vinalac kullanıyorum vitamin düşük dozlu şeker ilacı ecoprin progestan fitil ve iğne bide tiroid hapım var anam var yani 😂

Ben günde iki ile başladım giderek doz arttı. İlk dört gün iki tane ikinci dört gün üç tane sonrasında dörtde çıktık hala dört tane devam ediyor. Yaklaşık transfer gününe beş gün kala başka ilaçlar ekleniyor doktorun yöntemine senin ihtiyacına göre ama üç aşağı beş yukarı aynı.
Göbekten protulex iğne
Coraspin
Prednol beş gün kullanıp bırakılacak bağışıklık baskılayıcı
Progestan fitil
Hibor iğne göbekten
Transferden sonra ise fitile ara verdirdi beş gün progestan iğne kalçadan sonra fitile devam edeceğim
Ekle ekle bitmiyor 🙈 belki eksik bile yazdım

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X