Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim için de öyledi çok farklı duygular yaşadım sürekli hep Bi acabayla geçti son 2 gün kala bugün erkenden geldi ve hiçbir belirti vermeden benim umudum bitti geçen sene çok sevindiğim bu ay çok buruk inşallah sen sevinirsin hayırlı haberlerinide tez zamanda paylaşırsın

Hayırlısıyla versin inşallah. Hayırlısı olmayan gebelikler enkaz bırakıyor. İnşallah önümüzdeki ay hayırlı güzel haberini alırız cnm. Bakalım benim de son 3 artık. Doğum sonrası regl öncesi ağrılarıö geçmişti baya bu kez benim ağrım arttı belki erken gelecek benim de. Bilemiyorum

Rabbim tez vakitte yüzümüzü güldürsün inşallah

Amin canım inşallah Rabbım hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Yaz bakalım enfeksiyonun mu var yoksa mantar falan mı başka nasıl geçer ona bakayım belki yediğin birseyde tetikliyordur yaz bakalım

Bi bakayım canım yazarım sana yine sen enfeksiyonmu mantarmı onu de bakalomda sonra gerisine bakarız

Amin inşallah cnm. Mide sorunu bende de 20. Haftadan sonra başlamıştı hasretimi de vardı ilaç verdi doktor o dönem. İnşallah senin ilaca ihtiyacın kalmaz
Ballı süt iyi geldi sabah akşam iciyorum aslında sadece mide sorunu değil bsnimki ya bakıyorumda karın ağrısı ishal de var millet kabız olur ben tam tersi bulantıda yapıyor fena inşaAllah iyi gelir aslında süt ishal yapar sıcağı diye korkuyorum ama onu icmeden başladı bende soğuk içmeye başladm bakalım görücez

Yaz bakalım enfeksiyonun mu var yoksa mantar falan mı başka nasıl geçer ona bakayım belki yediğin birseyde tetikliyordur yaz bakalım
Kuzum valla önceden yanma kasıntı kasık ağrım vardı ilaç,kullandıktan spnra yanma kaşıntıkasık ağrısı hepsi geçmişti ama şimdi azıcık akıntım,olsa hala arada kaşınıyo diğerleriolmuyo ama yinede kaşıntı beni düşündürüyo olmaması lazım dimi 3 aydırda şeffaf akıntım olmuyo zaten

Benim bu itihap hiç kurumuyo zaten ilk hamile kalamıyodum sebebi iltihaptı yine bence iltihap yüzünden kalamıyom gibi duruyo

Benim bu itihap hiç kurumuyo zaten ilk hamile kalamıyodum sebebi iltihaptı yine bence iltihap yüzünden kalamıyom gibi duruyo
Hamilelikten önce bendede kaşıntı oldu illa enfeksiyon değildir canım ben yinede bakayım ne yememelisin ne yapmalısın

Akıntonda sorun varmı koku falan olabilir yanma varmı aslında bir kür buldum istersen paylaşayım seninle
Akıntımda koku sorun falan yok yanma da bu ara yok ama bi iki ay once yanma vardı ilaç kullanınca geçti o yanma işte paylaş canım nasıl bişey bakayım

Canım ne yapıyorsun test yaptın mı pozitif i duymaya çok ihtiyacım var sanki senin olsa benimde olacakmış gibi hissediyorum

Ah canım benimmmmmm :)
aynen ben de sizlerden haber gelince hem mutlu oluyorum ama hem de umutlanıyorum.

yok canım bat 1 test yapmadım daha. yarın olmazsam iş çıkışı test alacağım evde yok. Salı sabah da hala regl değilsem Salı sabah testi yaparım. Bu sefer bir tuhafım Ne rutin adet belirtim gibi ne de geçen yıl ki hamilelik gibi. Kasık batmalarım çok ve belim oldukça ağrıyor . Rabbim hayırlısını versin ne diyelim.

Akıntımda koku sorun falan yok yanma da bu ara yok ama bi iki ay once yanma vardı ilaç kullanınca geçti o yanma işte paylaş canım nasıl bişey bakayım
Canım 15 gün soğan küri yapnalısın ardından karabaş otu ile birlikte limon melisa çayını yapacaksın bir hafta sabah akşam sonra sadece akşam 21 devam et akşam yapmaya inşaAllah birşeyin kalmaz bende bir ara yaptm gibi hatırlıyorum sanki kaşıntı olunca valla bu nedenlerden dolayı hic muayene olmak istemedim malum yeni evli sayılırım diye utandmda açıkcası sonra bunu yaptm ben hala var evde bazen otlar bir bjrine kar8şoyor

Soğan kürünü daha önce denedim midemi delirtti acillik olcak kadar oldum korkuyorum soğan kürü yapmaya ondan soğan kürü yapmadan diğerlerini yapsam olur mu ki acaba ya

Kızlar adet biter bitmez yumurtlama olur mu ki acaba normalde adetim bitince hiç akıntım olmazdı adetim dün kesildi bugun jel gibi beyaz akıntım oldu çoğunlukla beyaz şeffaf değil ama hafiften uzuyo yakın mı yumurtlamam acaba baya cok gelniş bide aylardır ilk defa gördüm nasıl sevindim valla anlatamam

Bilmiyorum ama bu konuyu açtığından beri böyle doğuyor sanki içime önce sen hamile kalacaksın sonra da ben niye bilmiyorum hep böyle hissediyorum o yüzden seni sabırsızlıkla bekliyorum inan sen hamile olsan kendim kadar sevinicem bana da umut olucaksın çünkü çok benziyor yaşadıklarımız aynı zamanda ayrı yerlerde yaşasakta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…