Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah canım benim ya İnşallah çifte bayram yaşarız seninle arka arkaya :) bugün gelen giden yok 1 gün geciktim ama yarın gelebilir. Bakalım çarşambaya kadar bekliyorum. Adet olmazsam test yapacağım sabahtan, size de sonucu yazarım ne çıkarsa bahtıma.

Aytanesii nasılsın abla nasıl gidiyo hamileliğin? Ben cuma günü doktora gidicem polipi aldırmak istediğimi söylücem. 6 milimlik polip varmış rahmimde. Bide testeredişli aslan pençesi,hayıt tohumu,civanperçemi bu 3 ünü karıştırıp çayını içiyorum sence doğru mu yapıyorum

İnşallah canım hayırlısıyla hayırlı haberler bekliyorum senden

Niye hepsini karıştırıyorsun canım rabbim şifa vwrsin inşaAllah hamilelik bazen zor bazsn güzel karışık yarın benimde kontrolüm var inşaAllah bebisim iyidir

Niye hepsini karıştırıyorsun canım rabbim şifa vwrsin inşaAllah hamilelik bazen zor bazsn güzel karışık yarın benimde kontrolüm var inşaAllah bebisim iyidir
Kaç aylık şuan :) Aktar öyle yap demisti benimde işime geldi hepsiyle ayrı ayrı uğraşmaktansa diye :)

Hayırlı olsun inşallah gebe kalmak için bisey yapmışmıydın?
Sağolun evet hap kullandım doktorum verdi başta adet duzeltici hap kullandım bide rahim küçükmüş onun için de bi ilaç kullandım en son da klomen ve progestan kullandım ve hamile kaldım ama ben 8 ay hap kullandım Allah'a. Şükürler olsun dualarımı kabul eti ve hamileyim inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin

Darısı başımıza cnm
İnşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…