Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizi özleyen olmamıs kızomla keyifler nasıl hanımlar yeni hamilelerimiz var anlaşılan nasılsınız site değistiğinden beri girmedim pek bizi soran etiket yapan yok ama geldik biz

Bizi özleyen olmamıs kızomla keyifler nasıl hanımlar yeni hamilelerimiz var anlaşılan nasılsınız site değistiğinden beri girmedim pek bizi soran etiket yapan yok ama geldik biz
Hoşgeldin cnm
Maşallah haftalar ilerlemiş daha dün gibi haberini aldığımız :)

Canım bende bugün sana yazacaktım hiç sesin çıkmıyor nasılsın diye bu sabah senden bahsettim bir arkadaş a onunda fsh la ilgili sıkıntı var mış önce sen yazdın nasılsın inşallah kızında sende iyisinizdir

M Melahatzo canım gözünaydın rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah cok sevindim rabbim isteyen dua eden herkese nasip etsin inşallah bizleri dualarında unutma :KK200::nazar::emir_bebek::KK9:

M Melahatzo canım gözünaydın rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah cok sevindim rabbim isteyen dua eden herkese nasip etsin inşallah bizleri dualarında unutma :KK200::nazar::emir_bebek::KK9:
Sağol canım aminnn inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah Rabbim büyük canım dua et bende hep dua ediyordum şükürler olsun Allahım, a dualarımı kabul eti çok çok şükür inşallah sende bu sevinci yaşarsın canım:anneadayı:

Sağol canım aminnn inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah Rabbim büyük canım dua et bende hep dua ediyordum şükürler olsun Allahım, a dualarımı kabul eti çok çok şükür inşallah sende bu sevinci yaşarsın canım:anneadayı:
Amin inşaşlah canım zaten yazdığım gibi artık bıraktım rabbime nasibimde varsa hayırlısıyla nasip edecek insallah :KK200::KK36:

Canım bende bugün sana yazacaktım hiç sesin çıkmıyor nasılsın diye bu sabah senden bahsettim bir arkadaş a onunda fsh la ilgili sıkıntı var mış önce sen yazdın nasılsın inşallah kızında sende iyisinizdir
Ay canım benim hamdolsun midem kötü biraz kalbimi etkiliyor yat kalkla geçiyor zaman görüşelim bugün :KK66:

Aytanesii Aytanesii hoşgeldin canım nerelerdesin valla bende eskisi gibi girmiyorum ki nasılsın nasıl gidiyo hamilelik :KK3:
Girmiyorsunda bakıyorum her yerde cevabın var :KK66: zor bega midem öldürüyor beni bu yaalar reflü belası gecmiyor bi türlü zaten midemden rahatsızdım reflü gastrit herşey var mübarek :) sen nasılsın napıyorsun

Girmiyorsunda bakıyorum her yerde cevabın var :KK66: zor bega midem öldürüyor beni bu yaalar reflü belası gecmiyor bi türlü zaten midemden rahatsızdım reflü gastrit herşey var mübarek :) sen nasılsın napıyorsun
Bendede gastrit var cok berbat bişey o ya hamileyken dahada kuduruyo bide o allah yardımcın olsun kız oyle girip uzun uzun kalmıyom ki cok bakıpta kapılmakta istemiyom kafamı biraz rahatlatmışken tamamende kopamıyom yinede bakmadan duramıyom ama iyi gibiyim adetlerim temelli şaştı artık yumurtlama akıntımda olmuyo 2 3 aydır kaşıntılarla uğraşıyom bi yandanda internetten kapıda ödemeli bi aktar satıcısıda bulamadım soğan suyu da içemiyorum mideme dokunuyo soğanın zaten çiğsini bile yiyemiyom salatada falan delirtiyo midemi bu iltihaptan naaıl neyle kurtulcam bilmiyom doktorun verdiği ilaçlarlada geçiyo bir ay sonra gene hortluyo adetimin 5. Günündeyim bu ay erken geldi normal seyrinde gidiyo ya inşallah bi sorun olmazda olur yumurtlama yeşil çay var evde ondan içeyim diyom biraz bakalım bide bi çay daha var karısık onunda faydası olur mu acaba içindeki bitkileri yazayım bi sen anlıyosun az cok bitkilerden

Civan perçemi , altın otu , mersin yaprağı , melisa , lavanta , aslan pençesi , tarçın , portakal çiçeği , kantaron , ökse otu , kırkkilit
bunların hepsi karışık şekilde bi çay böyle sence hamile kalmaya adete yumurtlamaya bi faydası olur mu ki acaba bi 10 15 gun içsem mi duzenli hergun Aytanesii Aytanesii

Aynen öyle canım mide rahatsızlığım olmasa hamilelik iyi geciyor rabbim sizlerede nasib eder inşaAllah

Amin inşallah cnm. Mide sorunu bende de 20. Haftadan sonra başlamıştı hasretimi de vardı ilaç verdi doktor o dönem. İnşallah senin ilaca ihtiyacın kalmaz

Hiç kullanmadım canım hiçbir fikrim yok inşallah hayırlı sonuç alırsın bat ne zaman
Bat yarın itibari ile son 3 canım.
Bu ay bir başka benim için. Kaybettiğim bebeğimi de geçen yıl mart ayındaki regl döneminde öğrenmiştim. Tam 1 yıl oldu...

Rabbim tüm isteyenlere hayırlısını nasip etsin.

X