Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İşte insanın bir kaybı olunca herşeyden fazla istiyor
Canım rabbim geiktirmesin inşaAllah çok üzüliyorum sen öyle diyince rabbimin bir bildiği vardır sen sabret en beklemediğin anda sana en mutlu haberi vereceğini biliyorum ozaman bizde mutlu olucaz senin adına hiç üzilme sen duanı et dur bir dua vardo gece teheccütle yapolan hacet namazıda vardı bakayım atayım buraya hine unutmazsam çok unutuyorum ya

Aminnn inşallah

Kızlar günaydın

Bugün adet tarihimin 3. Günü, olmayınca test yaptım çift çizgiyi aylar sonra gördüm ama koyu renkli değil çok. Emin olamıyorum. İlk gebelikte adet 8 gün geciktirince yapmıştım koyu renkti iki çizgide. Heyecan ile endişe birbirine girdi
Yorumları alsam?

Eklentiler

• A3A14161-70DF-4F47-88CA-D539EF059A60.jpeg
    48,8 KB · Görüntüleme: 35
Yav benimde dwrdim bitmiyor ki canta hazırlpycam ama ne koyucam ne alocam bir sürü dert neresinden başlıycam site site geziyorum nerd euygun var diye anne yanı besik alsammı yoksa direk odasınımı yapsam ooo
Tatlı telaşeler bunlar ya canım ben hep yanımda yatırdım kırkım cıktıktan sonrada kendi beşiğine yatırdım anne yanı beşiğine ihtiyacım olmadı hiç annrlik oyle bişey ki zaten benim o kütük gibi olan uykum emziği ağzından düşse uyanırdım o kadar hafiflemişti şimdi tabi büyüdüler rahatım

Ayyyy gözünaydın canım hemen doktora koş hamilesin anında cıktı deme anında cıktıysa bile yeterli bi koyuluk o zaten

Canım benim hamilesin gözün aydın Rabbım sağsağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah şuan o kadar mutluyum ki senin adına endişe etme geç döllenme olmuştur testlere çok güven olmaz. Hemen Dr git ki belki ilaç falan verir kendine çok iyi bak bizlerede dua et çünkü benim umutlarım kırılmıştı şuan bu resmi görünce içimde bir şeyler bitmedi diyor

Ayyyy gözünaydın canım hemen doktora koş hamilesin anında cıktı deme anında cıktıysa bile yeterli bi koyuluk o zaten
Sağol cnm ama kan testi versem beta hcg değeri 1000 nin altında olacak. 1000 olana kadar doktorlar hamilelik saymıyorlarmış be kese de görünmüyormuş. 1 hafta beklesem mi diyorum su an doğruysa 4 haftalık daha.

Ay canım inşallah ilk bat tarihinde de senden haber alırız Allah’ın izni ile.
Doktora gitmeden emin olamıyorum yine de. 4. Haftada kese görünmüyormuş gitmem erken mi olur diyorum ben de. Ne ilacı veriyorlar cnm?

canım bizim kaybımız olduğu için aspirin gibi şeyler veriyorlar oyüzden erkenden Dr git diyorum kese görünmedese benim 2 görümce ve kuzenim farklı dozlarda aspirin kullandılar daha önce düşükleri olduğu için Dr hemen başlatıyor kuzenim daha yeni geç döllenme olmuş normalde adet tarihine göre 8 haftalık ultrason daha yeni 6 gösteriyor Dr daha çabuk gelişsin diye progestan vermiş kalp atışı için gittiler Bi daha ki hafta demiş çok geç değil mi diye sordum geç döllenme olmuş progestan içinde düşük tehlikesi yokmuş ama gelişim hızlansın diye vermiş o yüzden en kısa zamanda git hayırlı haberler alırsın inşallah

AA bunu bilmiyordum. Bilgi için çok sağol cnm. Yarın kan testi yaptırayım o zaman.

Ya ben son 2-3 aydır doktorun verdiği ilaçları da kesmiştim moral bozukluğundan olmuyor zaten diye. Ne folik ne kan sulandırıcı Ne de d vitamini

Kan sulandırıcı çok önemli canım ihmal etme folik asit başla Dr gitmeyi bekleme

Kız hamilesin amaninnnn koyu olmasada olur ikigün osnra bidaha yap hemen çıktomı ikinci çizgi

Ek mastaf yapmayım diyorum bende şimdi anne yanı alsam ee 6 ay yatabilecek yine alıcam mecbur odasını alayım hem kıyafetlerini koyacak dolabı olur dizeni olur büyüyen beşiklerden alıcam biraz büyüyünce yatakta büyüyor genç odasına dönüşüyor hem tasarruflu hemde sevimliler herseyide ar sallanan bölümü çalışma masasına dönüşüyor ben çok beğendim :) sen ne dersin

Kız hamilesin amaninnnn koyu olmasada olur ikigün osnra bidaha yap hemen çıktomı ikinci çizgi

Evet cnm çıktı ama iki çizgi koyuluğu aynı değil işte :) yarın beta hcg yaptıracağım bakalım. Tam da kaybettiğim bebeğime geçen sene hamile kaldığım aydayım. Geçen yıl da SAT şubattı. Dua et de cnm sorun çıkmasın inşallah

Canım.benim ikiziminde kan pıhtolaşması vardı ilk hamileliğini ikizlerini bu nedenden kaybetti 9 ay boyunca ikincide kan sulandırıcı iğne oldu en uygunu o demiş doktoru daha etkili direk kana karıştığı icin ihmal etme hamilesin :)

Kız aynı koyulukta çıkamsı şar değil ki yerlesmeden muhtemelen daha birkaçg8ün geçmişki okadar koyudeğil ikigün sonra yapsan daha koyu olur zaten yeteu kadar koyu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…