Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım amin inşallah hayırlısıyla isteyen herkese evlat nasip eder rabbim ama böyle yapma bende senin gibiydim başlarda 1bucuk sene oldu biz korunmayı bırakalı başlarda hemen kalcam sanıyodum hatta ilk ay öyle belirtiler oldu ki tamam hamileyim diye gezdim sonunda hüsran tabiki çok ağlıyodum bide benim iki kızım var ama yinede insan takıyo kahroluyo isteyince 3kimyasal geçirdim sürekli adete kadar silik testler sonrası koyulaşmadan kanama başlıyodu dahada stresli bişey bu son zamanlarda farkettim ki benim korkmamla ağlamamla olsun illa dememle stresimle olcak bişey değil bu zaten o kadar stres yaptım taktım üzüldüm ki herseyim adetim kanamalarım alt üst oldu şimdi bide iltahapla uğraşıyorum 3 4 aydır tam geçti gibi oluyo gene tekrarlıyo korunmayı bırakmadan önce hiç böyle şeyler gelmezdi başıma stres yüzünden oluyo büyük ihtimal zaten doktorda öyle dedi en son gittiğimde neye stres yapıp üzülüyosan yapma adetinin böyle olmasının sebebi o dedi artık anladım ki tek yolu rabbimden istemek ben yine korunmuyorum ama bi beklenti içinde değilim sürekli dua edip kendimi ona emanet ettim vereceği en hayırlı zamanı zaten en iyi o bilir extra bişey yapmıyorum günleri falan filan hesaplayıp işaretlemiyorum özellikle sırf hamilelik için ilişkiye girmiyorum çünkü rabbim ol dedikten sonra yumurtlamaymış bilimsellikmiş hiçbirinin önemi kalmıyo daha öncede evlendim 2 seneyi geçti hamile kalamadım her adet olduğumda her negatif testte 2 3 gün ağlardım ama ne ağlamak testi saklardım belki sonradan çizgi cıkar diye en sonunda atardım bi ay düğünümüz vardı cok yakınımızın bide annemlerin ev taşınıcaktı onların talşesiyle uğraşırken koştururken tamamen aklımdan cıkmıştı bu konu o ay hamile kalmışım ki bem koca koca toprak dolu saksıları eşyalar taşımıştım 3. Kata kısacası stres yapma böyle bigun illaki olacağına inan rabbine yüreğini teslim et onun huzuruyla sabrıyla bekle hayırlısıyla olur ınşallah

Çok stres yapıyosun kuzum rabbim tez zamanda kucağını doldursun inşallah ama 8 gün diyosun bir an önce yap ki eğer yoksa bi doktora görün allah gönlüne göre verir inşallah

Çok sağol canım Allah hayırlısını versin şimdi den sonra bir şey demicem başka bişey gelmez ellimden zaten

Kuzular

Listede ismi olup hamile olan haber vermeyi unutan var mı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…