Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım eğer olsaydı çıkardı diye tahmin ediyorum 13-14 gün geçmiş ama geç döllenme olabilir en iyi sonuç kan testinde. İnşallah hamilesindir

Cnm benimde korunmayı bırakmadan once adet döngüm 26gündü korunmayı bırakalı 7 8 ay oldu adet döngüm 43e çıktı aynı senin gibiyim yumurtlamam 28 29. Gunlerde oluyo ve bundan 14gün sonra adet oluyorum yumurtlamadan 14gün sonrasını adet tarihin olarak belirlemelisin benim 4 5 aydır standarta bağladı 28 29.gunde yumurtluyorum 14gun sonrada adet oluyorum böyle bi döngü yok düzensizlik diyolar ama anlam veremedim bende bekliyorum hamile kalmayı heycanla

Cevabın için teşekkür ederim canım
Çatladı mı yumurtan canım.

Cevabın için teşekkür ederim canım
Çatladı mı yumurtan canım.
Daha cok var bugun adetin 18.gunundeyim ben ama adetten bitiminden hemen sonra girilen ilişkiden sonra bazı belirtilerim oldu kafam allak bullak bazen adet sonrasıda yumurta olurmuş allahın işi bu bilemeyiz ki ikinci hamileliğimdede adetim cok geç gelirdi düzensizdi yumurtladığım bile belli olmazdı 50 60 gunde bir anca adet olurdum ben adet olmayı beklerken 34. Günde hiç yumurtlama akıntısı belirtisi olmadan hamile kalmışım takdiri ilahi bekliyorum 4 5 gün onra test yapcam bişey cıkmazsa yumurtlamayı beklemeye devam

Hayırlısı olsun canım Allah gönlümüze göre verir inşallah

Test sonucunu merak ediyorum açıkçası çünkü bende daha yeni adetten çıktım ve ilişki sonrasında sol yumurtalığımda ve kasığımda ara ara batmalar oluyor. Belirtiler için çok erken evet ama yine de dinlemek istemememe rağmen hissediyorum

Ya benimde yumurtlamanın üstünden 3 gün geçti erken tabi ama başına gelen var mı? Sürekli bi halsizlik var üzerimde. Hiçbir iş yapasım yok uyku bastırıyor. Ara ara gaz sıkışması gibi kaşıklarımda baskı oluyor ama çok çok hafif. Dün akşamda midem bulandı saniyelik bir şeydi.

Yaşadığımız belirtilerin çoğu psikolojik aslında yani bir kaç aydır beklentiden dolayı hep gebelik belirtileri gösteriyorum neler neler midem de bulandı halsizlik kasık ağrısı vs. Bu yüzden kendi vücuduma düşman olacağım nerdeyse beni kandırdığı için. Hissettiğim kasık batmaları da şuan umut olmuyor çünkü çok erken testi pozitif görmeden hiçbir belirtiye inanmayacağım

İnsan sinlemek istemedikçe bişey olunca illaki dinliyo cnm ya bugun ilişkiden sonraki 10. Gün göğüslerimde felaket bi ağrı ve acı var yumurtlamada bile böyle ağrıdığını acıdığını görmedim erkenden damarlar belirginleşmiş sabah kokulara karşı bi mide bulantısı oldu kapağını acamadım yağın bile belki psikolojiktir diyorum kendi kendime şimdilik ama daha önce yaşadığım şeyler değil bunlar psikolojikman midem bulandı başım falan döndü ama ağrı sızı böyle heleki göğüslerim hiç olmamıştı takip edicem eğerki yumurtlama falansa illaki akıntı gelir değerlendiririz artık ama imden hep hamilelikten gibi geçiyo ya

benim ilişkiden 2 3 gün sonra gece adet sancısı gibi bi kasık ağrısıyla uyandım tam kasığımdaydı baya bi kıvrandırdı sonraları baya bi adet sancısı gibi ağrım oldu 3gun kesintisiz başım ağrıdı krem kıvamında akıntım oldu hala bile arada oluyo normalde kuru olurum hep batmalar oldu hep her kıpırdadığımda yürürken otururken bile batma oldu kasığımda bide otururken bile belimin ağrısından uzanma ihtiyacı duyuyorum fazla oturamıyorum belim zorlanıyo cok 7.gunden sonra kasık ağrım hafifledi yerini minik minik içerden ısırık gibi bi batmalara bıraktı şuan arada azar azar tatlı bi ağrı bi doluluk bi baskı gibi bi his var kasığımda dünden beride git gide göğüslerim değişmeye başladı bugun temelli ağrısı sırtıma vuruyo sürekli sızlıyo ağrıyo erkenden yeşil yeşil damarlar belirmiş genelde adetime yakın oluyodu bunlar yumurtlama belirtilerimdede göğüslerim hassaslaşırdı midem bulanır başım dönerdi akıntıda gelirdi anlardım şuanda ne yumurtlamaya yakınım nede adete bunlarıda benzetemiyorum yumurtlamayada psikolojik olabilir mi bu kadarıda pes derim artık bilmiyorum kafam allak bullak

Bunlar yumurtlama belirtisi değil canım bence çok geçmeden güveniyorsan bir test yap derim bence de gebelik gibi duruyor inşallahta hayırlısıyla öyledir. Göğüsler hassaslaşmaz yumurtlamada

Yani bu kadarı da fazla bence bir test yap. Kasıklarda bende bazı değişiklikler hissediyorum ama dediğim gibi çok erken

Bunlar yumurtlama belirtisi değil canım bence çok geçmeden güveniyorsan bir test yap derim bence de gebelik gibi duruyor inşallahta hayırlısıyla öyledir. Göğüsler hassaslaşmaz yumurtlamada
Cnm daha bugun 10. Gün ya kan veremiceğime göre 14 15. Güne kadar beklicem öyle test yapcam varsa idrarda anca o zamanlar cıkar yoksada dişçiye gidicem o yuzden randevuyu ona göre ayarladım bakalım inşallah vardır da yüzümüz güler kızımda cok istiyo

Yani bu kadarı da fazla bence bir test yap. Kasıklarda bende bazı değişiklikler hissediyorum ama dediğim gibi çok erken
Benimde çok erken ilişkinin üzerinden 10 gün geçti idrarda cıkması in en az 12 gün geçmesi gerekiyo bugun bu göğüslerde zamansız sinyal verince umut oldu bana inşallah yine yıkılmam ya carsamba ya persembe sanırım yapıcam testi

Benim ikinci hamileliğimde cok erken bailadı belirtiler ama ben anlamadım çünkü beklemiyodum hiç bigun birden baş dönmesi sersemlik uyku hali mide bulantısı başladı 3 gun sürdü hiç aklıma gelmedi 3.gun tabi geçmeyince kafama sank etti idrar testi yaptım inan çizgiyi hayal meyel gördüm eşim baktı göremedi valla var çizgi dedim inanmadı kan verdik ertesi gğn kanda 34.5 cıkmıştı değer eğer ki bişey varsa illaki başta ufak sinyaller veriyo ilk hamileliklerde bu anlaşılmıyo ama ikinci üçüncğ hamileliklerde vucut daha iyi anlıyo sanırım bence

Senin kaç gun geçti üzerinden ilişkinin
3 gün İnan bana okadar saçma geliyor ki yaşadığım eşime dahi tek kelime etmedim. Anlaşılması imkansız. Kafaya takmıyorum çünkü korunmayı bırakalı 3 ay oldu yani çok kısa. Nasip kısmet Allah bilir zamanını illaki. Korunmak bile bebeğin zamanının gelmediğini gösteren bir bahane. Zamanı gelince olacak elbet çünkü tüm tarama ve tahlillerimiz temiz çok şükür

7 8 ay oldu bizimde 3 kere kimyasal yaşadım ikisi ard ardına oldu cok yıprandım bi kaç ay korunduk geçen aydan beri tekrar denemeye başladık şuan bende saha ağzımı acıp tek bişey demedim eşime inanmaz biliyorum benimde ilişkiden iki gun sonra başladı ilk kasıklarımda ki olaylar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…