Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok zor süreçler ama araştırıldımı peki kimyasal nedenleri canım ?

Canım merhaba ama 2,5 ay evliliğin için çok yeni değil mi tabi ki her kadın anne olmak ister ama önce bir evliliğinin tadını çıkarsaydın yanlış anlama nacizane fikrim çünkü o ilk zamanlar bir daha geri gelmiyor :)

Aaah aaah annelik cok güzel o zamanlar geri gelmiyo tabi ama biz kadınlara annelik duygusu daha ağır basıyo başlarda bende evlenir evlenmez hemen olsun istedim 2 sene olmadı ama o iki seneyi bide bana sor en son artık tedaviye gidecektik şimdi 8yıllık evliyiz ne kadar acele etmişim kendimi strese sokmuşum diyorum çok şükür rabbim isteyen kullarının kucağını boş koymasın inşallah şuanda bile aynı heucan sabırsızlık aylardır olsun allahım diye yedim kendimi bu duygular hiç değişmiyo

Hakkımızda hayırlısı olsun canım Allah kabul etmeyeceği duayı ettirmez kavuşamayacağın hayali kurdurmazmış. Olacak inşallah

Canım soğan kürünü denemediysen bence mutlaka dene çünkü tamamını söküp atıyor bende yaptım ki durumum farklı olmasına rağmen şuan 6+4 haftalık hamileyim
Rabbim hayırsılıyla kucağına almayı nasip etsin canım geçen ay iki doz tedavi gördüm şimdilik cok iyiyim sıkıntılarım geçti temizlendi ama tekrarlarsa dediğin gibi yaparım şimdilik iltşhap yada mantar belirtilerim yok çok şükür aklımda olsun eğer hamilelik olmazsa yaparım bende

Doğru söylüyorsunuz bende öyle istiyordum hep fakat eşimin görevi dolayısıyla 3 sene Doğuda bi köyde yaşıyacağız. Bura da dışarı çıkıp gezip dolaşacak bir yer bile yok. Öğretmenim ama mesleğimi yapacağım bir yer yok. Evde tek başıma bunalıyorum. Hem de doğudayken büyüsün batıda kreşe verip çalışırım diye düşünüyorum

Kan kesin sonuç testlerin yanılma payı var cnm

Sonuçu bekliyorum hala agrim oluyor hafuf hafuf ama hala lekelenme belirti yok olmasinida istiyorum bu cuma gununun hürmetine rabbim bekleyen herkese hayirlisini nasip etsin

Kızlar ben bu ay dayanamayıp test yaptım normalde adeti beklerdim. tabii ki negatif. ne kadar mutsuzum, ne kadar caresizim anlatamam.
Canım emin ol hepimiz aynı çaresizliği yaşıyoruz negatif gördüğümüzde o yüzden seni çok iyi anlayabiliyorum ama lütfen üzme kendini artık tıp ilerledi bir sürü yöntemle hamile kalanlar var olmadı öyle denersiniz tabi inş gerek kalmadan gelir bebişlerimiz bize

Kızlar ben bu ay dayanamayıp test yaptım normalde adeti beklerdim. tabii ki negatif. ne kadar mutsuzum, ne kadar caresizim anlatamam.
Yalnız değilsin bu ay ben de çok kötü oldum
bebeğimi kaybetmeseydim eğer bu ayda doğacaktı daha beter yıktı geçti Kasım beni...

Sonra bugün küçücük bebekli bir kadın gördüm
Minnoşa takıldı gözüm, gördüm ki down sendromlu

bebeğe de annesine de ayrı üzüldüm
Sonra dedim ki olmadıysa vardır bir hikmeti üzülme...

Allah hayırlı gebelikler isteyen hepimize canım

Iki farkli marka ile yaptim. Biri sadece 5 tane olduğu icin dün bitti. Ama ikisini de ekledim buraya canım

Yanlış görmüyorsam ilk çift çizgi 7 kasımda
8'inde daha belirginleşmiş,9'unda da silikleşmeye başlamış olmalı
Buna göre 7-8-9 Kasım'ı değerlendirmen gereken günler cnm

Rabbim çift çizgiyi hamilelik testinde de göstersin inşallah

İyi akşamlar herkese.

Benim batım bu ayın 14 ünde 5 günüm kaldı ve sabah test yaptım.Biliyorum erken ve doğal olarak negatif çıktı.
Az önce wc de kahve pembe bi akıntı gördüm.Adetten 5 gün öncesi bunu yaşayan varmı hanımlar? Birde bugün jinekologta muayenem vardı acaba o sebeple olmuş olabilirmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…