Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam ozaman bir haftaya yap sonra ikigüne bidaha yap eşinede sirpriz olsun test yaptığını deme sakın kızmasın :)
Aynen Sürpriz olması daha güzel olur bi hafta cabucak geçse adetimede o kadar cok varki kafam allak bullak normal insanlar gibi 28 gunde bir adet olsam ne güzel olurdu gerçi normalde 26 gunde bır olurdum ama ne zaman korunmayı bıraktık bu donem yavaş yavaş 43ü buldu buda bi garip olay yani korunmayı bırakınca hersey alt üst oluyo

Aynen Sürpriz olması daha güzel olur bi hafta cabucak geçse adetimede o kadar cok varki kafam allak bullak normal insanlar gibi 28 gunde bir adet olsam ne güzel olurdu gerçi normalde 26 gunde bır olurdum ama ne zaman korunmayı bıraktık bu donem yavaş yavaş 43ü buldu buda bi garip olay yani korunmayı bırakınca hersey alt üst oluyo
Beninde iki ay olmadığım oldu ama bal kürü sayesinde hemne oldum doktoeun verdiği ilaç acillik etmişti ben 28 günde olurdum iki ay olmayınca ilk adetten sonra dedim bu böyle olmaz bıraksam hepten bozulacak düzen nezman tester disli aslan pençesi kullandm bal kürü kullandm daha üçüncü gün adet oldum sonrası malum hamileyim son adetimde çetrefilli oldu :)

Persembe cuma c.tesi olsun diyorsun yani canım
İcin rahat etmiycekse bugünde olsun yarında Allah kerim vardır elbet nasibin yarında koyu çıkar bazıların çıkmıyormuş ama sen isyersen bugünle yarınıda değerlendir ama test yapmaya devam et

Benim geçen aydan adetim değişik geldi kısa sürdü 8 gun sürercok gelirdi yetiştiremezdim ped falan ama bu sefer cok az leke leke başladı sadece iki gun yoğun oldu ama normalki kadar yoğun denemez sonraki gunlerde leke leke geldi gene 6.gunde normal akıntım geldi akşam temizdim tuhafıma gitti acaba hani adetten oncemi kaldım diye baktım ama negatif cıktı inşallah bu değişik adet sonrası hemen yumurtlama olmuşturda hamile kalmışımdır ya şu bi haftayı sabırsızlıkla bekliyorum olmazsada gene negatif cıkarsada zaten adetin 24. Gününe gelmiş olurum yumurtlama gunumu beklerim sonra yine o heycanlı bekleyişe girerim rabbim nerde varsa evlat için el açıp gözyaşı doken butun kadınlara hayırlısıyla gönüllerine göre evlat nasip etsin inşallah bende dahil :KK200::KK68:

Kızlar benim yumurtlamaya yakın 3 4 gun önce kremsi akıntı başlıyo 3 4 gun sonra şeffaf akıntım geliyo ama sadece bi gun ve bi kere geliyo ertesi gun olmuyo o akıntı kremsi de olmuyo kupkuru oluyorum bu normal bi yumurtlama mı acaba buna göre hangi zamanlar ilişki olması gerekir

Kızlar benim yumurtlamaya yakın 3 4 gun önce kremsi akıntı başlıyo 3 4 gun sonra şeffaf akıntım geliyo ama sadece bi gun ve bi kere geliyo ertesi gun olmuyo o akıntı kremsi de olmuyo kupkuru oluyorum bu normal bi yumurtlama mı acaba buna göre hangi zamanlar ilişki olması gerekir
Şeffaf akıntıyı gördüğünde olmalı sonrasıda öinceside aslında gün aşırı adetten sonra ilişki olmalı birgün ara ile ozaman yumurtlamaya dek geliyor mutlaka şeffaf akıntının sebebi yumurta yumurtalıklardan serbest kaldığı iun o akıntı oluyor aslonda yumurtlama denilen o ve tüplere çekiliyor döllenme de tüplerde oluyor o buluşma zamanında olabilmesi icin gün aşırı olması lazım

Şeffaf akıntıyı gördüğünde olmalı sonrasıda öinceside aslında gün aşırı adetten sonra ilişki olmalı birgün ara ile ozaman yumurtlamaya dek geliyor mutlaka şeffaf akıntının sebebi yumurta yumurtalıklardan serbest kaldığı iun o akıntı oluyor aslonda yumurtlama denilen o ve tüplere çekiliyor döllenme de tüplerde oluyor o buluşma zamanında olabilmesi icin gün aşırı olması lazım
Anladım cok saol bizim pek gun aşırı olma ihtimalimiz olmuyo iki cocukla bende mecburen yumurtlamaya yakın denk getirmeye calışıyorum

Güzel habere cok ihtiyaç var bu aralar birinden görsekte çift çizgiyi sevinsek benim daha adete cok var :110:

Günaydın arkadaşlar ben konuy daha yeni msj yazıyorum benim normal adet tarihim 24 ekim olması lazımdı ama bugün oldu hala tık yok test yaptım bişey çıkmadı bugün kan tahlili verdim ama adet olacakmışım gibi hafif bir ağrım var gebelik varmıdır bilmiyorum ama testte çıkmayıp kanda çıkar mı acaba

Kızlar merhaba. Ben 2.5 aylık evliyim. Adet döngüm bekarken hep 30 gündü. Hiç şaşmazdı. Ama evlendiğimden beri gecikme yaşıyorum. Evlendiğim ay 15 gün geçti ikinci ay 4 gün geçti. Genel bi kontrol için doktora gittim ultrasonla baktı adetimin 3. Günüydü gittiğimde. Rahmin tertemiz yumurtalıklarında bir sorun yok dedi. Gebe kalmakta istiyorsan folikasit kullan dedi. Foldoce yazdı. Gecikmelerde normal vücudun evliliğe rahmin gebeliğe hazırlıyor kendini dedi.
Bende düzensizliklerden dolayı yumurtlama günümü kestiremediğimden ovülasyon testine başladım. Koyulaşmayı 24. Günde gördüm 26. Günde de silikleşmeyi gördüm. Neden bu kadar geç oldu anlamadım. 14 gün daha eklersem Üstüne döngüm 40 küsür güne çıkıyor. Tüm önemli günleri de değerlendirdik ama ben şimdi gecikme olarak hangi günü bekleyeceğim ? En son 12.10.2018 de adet oldum 16.10.2018 de bitti. 4-5 Kasım yumurtladım koyu çizgiyi gördüm. 6 kasım silikleşti. Normal döngüme göre 11 kasım adet olmam lazım ama yumurtlamaya göre daha 12-13 gün var kafam karıştı. Uzun oldu hakkınızı helal edin. Testlerimi görsele ekliyorum.

Eklentiler

• 2149C863-8F46-4E9D-AB4D-971DB36E7DDC.jpeg
    2149C863-8F46-4E9D-AB4D-971DB36E7DDC.jpeg
    110,7 KB · Görüntüleme: 29
  • 484EB1AC-FE2C-4F8B-BC6A-359A4E927A0C.jpeg
    484EB1AC-FE2C-4F8B-BC6A-359A4E927A0C.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 25
X