Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
8 hariç degerlendirdik. Amin canım benim hepimiz en kısa zamanda hamile olup kavusalim. Ben mesajlar cok oldugu icin okuyamadim detayli .sende durum nedir şu an ? Bat veya olduğun süreç ne ovutest yapıyor musun sende

Devam edecek mi lekelenme onu takip et cnm

8 hariç degerlendirdik. Amin canım benim hepimiz en kısa zamanda hamile olup kavusalim. Ben mesajlar cok oldugu icin okuyamadim detayli .sende durum nedir şu an ? Bat veya olduğun süreç ne ovutest yapıyor musun sende

2 aydır ovulasyon yapıyorum birkaç gün önce regl oldum cnm

Sizlerden bekliyorum iyi haberlerinizi artık

Iki farkli marka ile yaptim. Biri sadece 5 tane olduğu icin dün bitti. Ama ikisini de ekledim buraya canım
Canim 8 kasım yumurtlama gunu olarak görunuyo bence 1 gun öncesi ve 1gun sonrasini degerlendirmissin sanirim hayirlisi allahtan. Benimde yumurtlama günüm 7 siydi crsamba ve persembeyi degerlendirdik bu aksam olmaz Rabbim hakkimizda hayirlisini versin.

Bende toparliyamiyorum canim bebegimi kucagima alacaktim bende simdi ama gidip topragini seviyom Rabbim bizden daha iyisini bilir. Insallah en tez zamanda hayirlisiyla nasip eder.

Rabbim nasip etsin sana bana isteyen herkese. :)
Canım yumurta koyu cizgi ve silik cizgi arasinda mi döllenmeye sahip yoksa koyu çizgiden sonra 24-48 arası kesin mi ? Bilgin var mı

Hepsi psikolojik de olabilir ama sanki bu ay tuttu gibi hissediyorum ya gaz var çok fazla midem eksiyor bacaklarim basım çok ağrıyor . Bat a çok var daha beklemek çok zor
bende bu ay tuttu gibi hissediyorum cok belirgin şeyler var ama sakin ol diyorum kendime rabbim hatırlısını versin inşallah herkese benimde adete cok var günler geçmek bilmiyo

Kac gun var canim adete :) ve belirtiler neler
Benim adete daha cok var bugum daha adetin 19.gunundeyim adetin 8. Gününde ilişkimiz oldu ondan 2 gün sonra gece kasık sancısıyla uyandım 7 gün kasık ağrım oldu regl sancısı gibi batmalar oldu kıpırdasam kasıklarımda batma hissettim 3gun kesintisiz baş ağrım oldu 7.gunden sonra minik minik batmalar oldu artık hafifledi 8. Gunden sonra göğüslerim hassaslaşmaya başladı iki gün baya ağrıdı bugun de ara ara ağrıdı hassas alakasız ne yumurtlamam yakın nede adetim ikisinede cok varken başladı bunlar bugunde sezeryanlıyım ben dikiş yerlerim tatlı tatlı kaşınıyo biraz kendimi zorlasam kasıklarımda bi sızlama bi his oluyo hayırlısı inşallah rabbimden 8 9 aydır deniyoruz 3 kere kimyasal geçirdim inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürür

Benim yumurtlama 28 29. Günde oluyo ortalama 40 günğ geçiyo zaten 3 5 aydır adet düzenim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…