2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bendede hala hic yok canm
bulantimiz olsa soyleniyoruz olmasa soyleniyoruz bizde degisik biseyiz:KK70: bu hafta kontrole gidicem insallah 5+3 olduk ultrasonda gorunurmu acaba kalbini duyabilirmiyim. Gecen hafta gittigimde doktor cok kucuk gorunmedi dedi haftaya gel dedi ama yine gorunmez diye az dahami beklesem acaba

Allahın izniyle görürsün canım gunluk süt içiyor musun doktorum bana süt içmiceksin dedi ne alakaysa herkesde saçmalamış o doktor fılan dıyor esım inek sütü varya ondan alıyordu normalde kaynatıp ıcıyordum zararlıymış galiba
Bende tam onu sorucaktim ben sut yogurt sebze yemeyen biriyim. Hergun illa mecburi yemem gereken bisey varmi. Folik asit zatn marttan beri iciyodum. Ceviz muz yumrta yemege calisyorum okdr. Yarin doktora sorucam

bulantimiz olsa soyleniyoruz olmasa soyleniyoruz bizde degisik biseyiz:KK70: bu hafta kontrole gidicem insallah 5+3 olduk ultrasonda gorunurmu acaba kalbini duyabilirmiyim. Gecen hafta gittigimde doktor cok kucuk gorunmedi dedi haftaya gel dedi ama yine gorunmez diye az dahami beklesem acaba
Bende suan tam 6+ yim daha hic doktora gitmedim yarin randevumum gorebilcekmi hic bilemiyorm yarin neler oldu yazarm cnm

Bende tam onu sorucaktim ben sut yogurt sebze yemeyen biriyim. Hergun illa mecburi yemem gereken bisey varmi. Folik asit zatn marttan beri iciyodum. Ceviz muz yumrta yemege calisyorum okdr. Yarin doktora sorucam
hergün bir kase yogurt iyidir diye duydum ama hatta bende tüketiyorum yani öyle gunde yogurt fılan zorlasan yesen ıyı olur aslında oda bı vıtamın bısı sonucta

Merhabalar :anneadayı:
Gecen hafta Cuma günü hamile oldugumu ögrendim.
Tahmin edilen Dogum tahrisi 25.02.2019 .. cok mutluyum :eek:
Allahın izniyle görürsün canım gunluk süt içiyor musun doktorum bana süt içmiceksin dedi ne alakaysa herkesde saçmalamış o doktor fılan dıyor esım inek sütü varya ondan alıyordu normalde kaynatıp ıcıyordum zararlıymış galiba
pastörize süt ve bu sütten yoğurt tavsiye ediliyor cnm ondan olabilr.

ah aynı ilaçları bende kullanıyorum bende kendımce dıyordum ne cok ılac verdı doktor bana bende coRASPIN megadayn folbiol kullanıyorum gecelerıde yatmadan once progestan ıcıyorum
ben progestanı fitil olarak kullanıyorum hiç biryan etkisi olmadı.
hayırlı olsun. gerekli bu ilaçlar ben hiç öyle düşünmüyorum.

X