2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Hayırlı olsun canım benim oğlumda 21 aylık olacak oda meme manyağı nasıl biraktircm hiç bilmiyorum. Kesinlikle öyle canım istediğimiz planları yapalım biz yine de bizim dediğimiz değil Rabbim'in dediği olur

bende seninle aynı durumu yaşadım, 7. haftada kalp atışını duyamadık, kürtaj oldum. ondan korkuyorum. dün kan tahlili verdim beta hcg 75 çıktı. doktor gebelik var görünüyor ama bi kaç gün sonra tekrar gel değer artışı olacak mı bakalım dedi. Bi yandan hayırlısı olsun diyorum ama bir yandan da korkuyorum, rabbim yardımcımız olsun.

ben 2 kere ölçtürdüm şimdiye kadar..ilki 141 ikincisi 495ti..sonra bir daha ölçtürmedim..aynen göğüsler bomba gibi..9 ay sonunda nasıl olcak bilmem

senibnle aynı kaderi paylasıyoruz. oğlum 13 aylık ve ve suan 3. bebeğime hamileyim. ben henüz regli bile olmamışken hamile kaldım. hiç beklemiyorduk tamamen sürpriz oldu istiyorduk aslında cok 3. cocugu yapmayı ama 1 sene sonra falan diye planlıyorduk. ben memeden kesmeyi düşünmüyorum doğunca da tandem yapacaım ikisini de aynı anda emzirmeyi planlıyorum zaten oğlum artık günde 3 kere emiyor. belki de teke indiririm o zaman bilmiyorum

ben 2 kere ölçtürdüm şimdiye kadar..ilki 141 ikincisi 495ti..sonra bir daha ölçtürmedim..aynen göğüsler bomba gibi..9 ay sonunda nasıl olcak bilmem
oy bende ne gogusler şişti ne bir şeuy var. kasik agrısından baska bir şey yok. dun butun gece kabus gordum dusuruyordum bebeğimi. oğluma hamileyken 8. haftada yoğun kanamayla hastaneye yatmıstım. zar zor kurtuldu yavrum şükür. bunda da oyle olacak diye endişeleniyorum. umarım olmaz da hepimiz sağlıkla kucagımıza alırız. ama ben bugün baska bir doktora gideceğim sanırım. bayram sonraına dayanamayacağım

ben de 2,5 aylık evliyim
doktorlar pek oruç tutulmasını istemiyor uzun süre aç ve de susuz kalındığı için..

allah korusun aklına getirme hiç öyle şeyler..
benim kasık ağrım bu haftaya kadar vardı..bıçak saplıyolardı sanki sağ kasığıma..geçti çok şükür..çok nadir belki günde 1 kere 1-2 saniyelik bir batma oluyo şimdi..

Benim kasık ağrılarım ara sıra devam ediyor. 2 cocuk var tabi gun boyu tepemdeler o yuzden endişe ediyorum sanırım. aklıma da getirmemeye calısıyorum aslında. kaç haftalık olduğumu bir bilebilsem aslında beni bekleyen süreci daha net kestirebileceğim. sizin değerlerle işte bir takım tahminler yapıyorum. senin beta kactı? 8 subat dıyor cunku beknene tarih.

valla ben ctesiyi bile bekleyemiyorum şuan keseyi görsem rahatlıcam çünkü..beta hcg de vermedim..en son geçen hafta çarşamba vermiştim..versem mi acaba bugün
bugün gideyim dedim ama oğlumun doğumunu yaptırdığım doktora gitmek istemiyorum bu sefer. bask abir doktor buldum o da cok dolu. ancak arife de bosluğu var. randevu aldım 14 hazirana. o zamana kadar da bir şeyler de netleşir zaten

göğüs deme bana iş yerinde o sütyeni parçalayasım geliyor. bir şiş bir ağrı normal mı bu gecen gün doktora sormaya unuttum bu hafta soracağım.

ilaç yazdırmaya sağlık ocağına gittim kayıt açmak istedim kalp atışı olmadığını için açmadılar.
inşallah duyarız da o işlemleride açtırırız.

ben batramdan sonrasına randevu aldım. ama içim bir tuhaf bayramdan once gidecepğim gibi. sizde belirtiler var mı? ben de hiç bir şey yok. sanki bebek yokmuş gibi hisediyorum
Cnm ben de cumartesi öğrendim kanda değerim 639 çıktı pazartesi kontrole gittim keseyi gördük 10 gün sonra kalp atışı duymaya gel dedi. Geçen yıl ilk hamileliğimde bebek vardı kalp atışı yoktu. Bu hamileliğimde hiç belirtim yok nerdeyse başıma da böyle birşey geldiği için korkuyorum. Boş gebelik falan olabilirmi diyorum Allah korusun. Sen yeniden kan verebildinmi durumun nedir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…