2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kimyasalda gebelik fazla ilerlemeden vücut adet kani gibi atiyor vücuttan.Dış gebelikte bütün gebelik belirtilerini yaşıyorsun ancak alttan usg ile bakilinca anlaşiliyor yani anca doktorun anlar onu
Benim ilk gebeliğimde herşey yolundaydı adet olacağım gün testim pozitif çıkmıştı bikaç gün sonra beta 700 küsürdü falan. Bu sefer çok yavaş ilerliyor. Korkuyorum ben de. Oruçluyum diye alttan muayne kabul etmedim sade ce kan verdim 12.gün olmasına rağmen 300 küsür çıktı doktora tekrar gidemedim de. Bir de en önenlisi çok ağrım var resmen adet ağrısı sabaha kadar uyutmuyor. Garanti olsun diye bayramdan sonra gideyim dedim ama bu ağrılar beni korkutuyor. inşallah adet ağrısı değildir bugün 14.gün gecikme

Bence hiç bayrama kadar bekleme eğer dış gebelik ise ( Allah korusun ) sana zarar verir 2 günde bir takip edilmeli.kasiklarinda ağri olmasi normal bu arada bendede oluyordu

Kızlar yardım edin lütfen

Tam kaç haftalik olduğunu dr keseyi görünce söyler hiç bizim hesapladiğimiz gibi olmuyor.ben 4 haftalik hesapliyordum dr 5 haftalik dedi çok düsünme kafani rahatlat
Aslında 2 buçuk yaşında kızım var köprücük kemiği kırıldı ona bakıyorum bi an bu olay olunca panik oldum sanırım canım aynen hayırlısı olsun İnsallah

Dün itibariyle bende Şubat annesi olacağımı öğrendim. 1 aydır şiddetli mide ağrısı ile doktora gidiyorum ne kanda ne de alttan bakma ile görünmedi. Dün tekrar gitmek istedim ve 5 haftalık olduğunu öğrendim ama henüz kesesini görebildik .2 aydır evliyim ve anne olacağım inşallah.Oruç tutuyorum ve inanılmaz bulantı halsizlik ve mide yanması çekiyorum ama az kaldı sonuna kadar tutarım sanırım. Bebek için problem olur mu bilmiyorum. Henüz kesesi göründü kendisini göremedik çünkü.

ben batramdan sonrasına randevu aldım. ama içim bir tuhaf bayramdan once gidecepğim gibi. sizde belirtiler var mı? ben de hiç bir şey yok. sanki bebek yokmuş gibi hisediyorum
Bende 21ine aldım randevuyu kötü düşünme bence canım bende sadece sağ kasik batması bugünde mide bulantısı yasadim

Kimyasal nasıl oluyor süreci bana anlatırmısın? Bir de dış gebelikle aynı mı o nasıl birşey acaba. Beni bi aydınlatırsanız çok sevinirim
Canım bende ilk defa geçen ay yaşadım ve evde gebelik testini her gün yapıyordum baktım gün geçtikçe siliklesiyor hatta 1 günde daha da siliklesti sonra kan aldırdım ilk değerim 19 diğeri 26 cikti sonra bi kaç gün sonra aldırdım 10 oldu ve 1gun sonra kanamam basladi d vitaminim baya düşük çıkmıştı ona bağladılar benim kimyasalı kötü düşünme canım Allah büyük inşallah hepimiz sağlıkla yavrularımızı kucağımıza aliriz

Kızlar öncelikle dis gebelik mi düşüncesini yok etme sonra gebelik kesesi sonra kalp atışı sonra da Allahin izniyle doğum. Kademe kademe ilerliyoruz ama her süreç heyecan dolu gerçekten bir tane 7 haftalık kalp durmasından dolayı kurtajim olduğu için bugun hamileligim kesinleşince sevinemedim hep içimde tedirginlik. Hep sağ kasigimda ağrı gecmiyor kramp tarzi yanma şeklinde. Ama her şey olacağına varıyor bu süreçte en iyisi bol bol.temiz hava alıp gezmek stres olmamak radyasyondan uzak durmak ve ıyi beslenmek. Sağ salim hepimizde kucağımıza aliriz inş evlatlarimizi

Merhaba kızlar. Öncelikle anne adaylarını tebrik ediyorum. Bende şubat annesi olacağım sanırım.korunmamıza rağmen bizim için süpriz bi gebelik oldu. 13 aylık meme delisi bir kızım var ve 2. İçin çok erken gibi hissediyordum. Gebelik testinde çift çizgiyi görünce nasıl yani diyip ağlamaya başladım ama sonra eşimle düşündük ki bu mübarek ramazan ayında bu Allah ın bize tekrardan lütfettiği büyük bir armağan ve bu işler yani bir bebeğin dünyaya gelmesi de gelmemeside kulun değil yaradanın planlamasıyla oluyor. Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı gebelikler yaşatsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…