2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Merhabalar nasipse ben de şubat annesiyim. Geçen pazartesi kesemizi gördük. Kalp atışları için 8.ci haftaya randevumuz var. Inşallah hayırlısıyla kucaklarimiza almak nasip olur.

hoşgeldin aramıza sende. sağlıkla kucağına alman dileğiyle

peki gittiğinde kac gunluk hamileydin? bende korkuyoırum ama korkunun ecele faydası yok demişler ya oyle benimki de. çok gecmiş sana. umarıum bu sefer oyle seyler yasamazsın sende. bende de belirti yok sadece kasık agrısı ve batmalar oluyor. ben bir kere kan verdim pazartesi verdim 421 cıkmıştı

ben 28 mayısta öğrendim 141,9du..30 mayısta 495 çıktı..sonra ölçtürmedim hiç..

göğüs deme bana iş yerinde o sütyeni parçalayasım geliyor. bir şiş bir ağrı normal mı bu gecen gün doktora sormaya unuttum bu hafta soracağım.
ben de normal sütyen giyemiyorum..bu her yeri dantelli balensizler oluyor ya..en rahat onlar..bir de pentiden penye olanlardan alcam yine balensiz..öbürleri çok sıkıyo beni..

ben de 2,5 aylık evliyim
doktorlar pek oruç tutulmasını istemiyor uzun süre aç ve de susuz kalındığı için..

Bugün iş yaptıktan sonra dayanamadım zaten kustuğum için (daha kibar tabirle mi yazmalıydım bilemedim) oruç bozuldu. Ruhsal değişim var mı sizde? Ben zaten hassas yapılıydım şimdi daha çok hassaslaştım ...

Son adete göre 7+2 usgye göre 6+5 ti. Bebek vardı ve o kese boyutuna göre 21 mm gibi bişeydi sanırsam kalp atışı olmalı dedi birkaç dr ve kürtaj oldum. Ama o zaman belirtilerim vardı sık acıkıyordum, akıntım çoktu, göğüslerim daha dolgundu. Ne bilim bebek olduğuna dair belirti vardı. Şimdiyse hiç biri yok.

en ufak şeye alınıyorum..ya da etkileniyorum..
dün akşam dışarı çıkarken balkonun kapısını kapatalım mı die sordu eşim..nolur nolmaz kapat dedim..gece rüyamda hırsız girmişti balkona

hemen hemen benzer seninle beta değerimiz. peki şimdi kaç haftalık hamilesin sen? oyy baya kotu seyler yasamıssın. hiç getirmemek gerekli belki de bunları aklımıza. geldikce stres oluyoruz bu bebeği daha da etkiliyor. umarım her sey cok guzel olur bu sefer

ay o zaman benim gebeliğim seninkinden kucuk duruyor. pazartesi beta testinde 421 cıkmıstı cunku. 4 gun var gibi aramızda. ama en ıyı sonucu yine de ultrason verecektir.
aynen belirleyici olan ultrason..ama az önce yukarda biri ikiz gebelik fln dedi ya..korkmadım değil..çünkü battan 2 gün önce benim değerim 141di..bat günü 3 katıydı

melek emerhaba simdi srnin durumun nasıl ben anlamadım tam. son adet tarihin 24 ü ama 700 mü cıktı beta? ne zaman olcturdun? geç dollenme falan mı acaba
Yok ilk hamileliğimde 2.gün 700dü. Şimdi bu sefer ikinci çocuk adetim 6 gün gecikti beta 0.2 çıktı. 12.gün 330 gibi biseydi. Sonra da gitmedim doktora. Sanırım geç döllenme çünkü bata göre 30 ocak olması lazım ama betaya göre 4 haftalık yani 15 şubat. Ben de bayramı bekliyorum garanti olsun diye. Bir de iyi doktor arıyorum o yüzden gitmiyorum

Sendede uyku yapiyormu bende acayip uyku yapiyor ben agiz yoluyla kullaniyorum
onu doktora sor bence uyku baş dönmesi vs yapıyormuş.
ama fitil olarak alınca baş dönmesi yapmadı ama bu bir kaç gündür benimde uykum var.
ben çok zamandır kullanıyorum herhangi bir yan etkisi yapmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…