2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252

Bence daha erken doktora gitmek icin iki gunde bir test yaptr ve adet gunun gecmesini bekle. Bende oyle yapicam ve deger yukselince gidicem insallah.

Kac

51 ne zaman cikmisti sende canim? Bende dun 45cikti ben az diye uzuldum baya yarin yarin bida kan vercem

Canim az cikmasi onemli degil ki benim de 51 le basladi bugun 1200lerdedir artis duzenine gore. Yani onemli olaj 2 kat artmasi. Benim son adetim 23 nisan ama benim ki mucize oldu 19 mayista hamile kaldim ogun yeniden ymurtlama yasadom beklenen adetten bi kac gun once yani. Yani son adete gore 7.haftadan gun aliyorum 6lardayim ama gercekte 4+3 falan

Ay insallah bendede artar.
Benimde yumurtalamam gec oldu ovulasyon testi kullanmistim. Kullanmasam gec oldugunu anlamazdim. Yarin bida kkan verince sonucu yazarim .

bende neredeyse hiç belirti yok desem yeridir. yarın sabah sağklık ocagına gdip yeniden kan vereceğim. Bakalım değerler nasıl? bir de gecen ay arkadasım cocugunu dusurdu cok takıldım sanırım ona.
hadi gözün aydın benim pazartesi almışlardı 814 çıkmış bugun sıpa kendini gösterir inşallah
son adet tarihin ne zamandı?

Hic agrisi olmayanlar da var kiz onlarin da rahmi genislio ama. Catisi dar olanlarin kasilmasi daha cok oluomus ama onu duydum

benim öğlen coktu mesela agrım hatta acaba bir şey mi oluyor falan da dedim. catım mı genişliyor bilemedim ki 3. dogum gerçi ama 2 si normal olmadığı için olabilme ihtimali fazla yine de

ben batramdan sonrasına randevu aldım. ama içim bir tuhaf bayramdan once gidecepğim gibi. sizde belirtiler var mı? ben de hiç bir şey yok. sanki bebek yokmuş gibi hisediyorum
Bende yanma var kasigimda hafifte agri cok hafif. Ve mide yanmasi halsizlik..goguslerim yavas yavas daha yeni agrimaya başladı

Kimyasal nasıl oluyor süreci bana anlatırmısın? Bir de dış gebelikle aynı mı o nasıl birşey acaba. Beni bi aydınlatırsanız çok sevinirim

Kimyasal nasıl oluyor süreci bana anlatırmısın? Bir de dış gebelikle aynı mı o nasıl birşey acaba. Beni bi aydınlatırsanız çok sevinirim
Kimyasalda gebelik fazla ilerlemeden vücut adet kani gibi atiyor vücuttan.Dış gebelikte bütün gebelik belirtilerini yaşıyorsun ancak alttan usg ile bakilinca anlaşiliyor yani anca doktorun anlar onu

Kızlar merhaba..benim son adet tarihim 15nisan pkoluyum ama ayda bir oluyodum hala adet olmadım. bende dün kan vereyim dedim..evdeki testte cıkmamıstı ama betahcg değerim 37.2mis çok düsük değil mi yarın yine gidecegm ama çok korkuyorum ilk hamileliğimde batın 28.gunde hamileliğimi öğrenmiştim..acaba ters giden bişe mi var buarada sadece bi kere oldu sey o yüzden hamile olabilecegimi geç anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…