2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar 2 şey sorucam molfix pure softun ic yüzeyi beyaz mi?yeşil mi? 2. Sorum bizim oğliş 5 kilo civarı sizler bu kiloda hangi markada hangi bedeni kullandınız.
Bizim kız 5 kilo 3 numara kullanıyorum ben biraz büyük gibi ama olsun bedenini Rahat sarıyor ve çişi kakası çıkmıyor molfix pure &softu bugün sipariş ettim hepsiburada dan normal molfix den daha güzelmiş iç yüzeyi ben molfix den memnunum

Şöyle düşün eğer boy problemi yoksa çocukta güzel besleniyor yeterli geliyor demek uzun ince hayal et bir kız icin mükemmel :) aylık 1000 gramın altına düşünce insanın sinirleri bozuluyor haklısın soyle düşün bir hafta almayıp bir sonraki hafta o açığı kapatabilir stres yapma etkilenmesin kuzun sağlıklı gelişirler insallah canim

Kuzum sen nerden bileceksin alerjisi var bilsen yemezdin dur bakalım öyle bir şeyse yemezdin bir süre olur biter. Hiç kendini suçlama. Zaten zamanla diyeti açıyolar sende yiyebiliyosun sanırım. Üzülme canım benim.

Canım şöyle anladık. Öksürüyodu ben doktora götürdüm. Aynı zamanda çok kusuyo ve huzursuz ağlıyo dedim. Hemen idrar yolu enfeksiyonu olabilir tahlil yapalım dedi. Orda çıktı. İdrar yolu enfeksiyonu kusma ve çocuklarda çok huzursuzluk yaparmış.

Ofd canim benim çok geçmiş olsun inan şuan ki psikolojini cok iyi anlıyorum bebelerin hasta olmasi daha bi can sıkıntısı Allah başka dert vermesin böyle böyle buyuycekler insallah tez zamanda iyileşir kuzucuk

Canım geçmiş olsun. Aşıyı da atlatmışsınız. Alerji için test falan yapılacak mı? Yüzünü de söyleseydin doktora krem falan verirdi.

BEncede düzekicek. Bizim kız gündğzleri uyumuyordu 2-3 gün önceye kadar ama idrar yolu enfeksiyonu çıktı 3 gündür antibiyotik içiyo ve uyuyo sanırım ilaç uyutuyo kuzumu kıyamam

Oy kuzum geçmiş olsun. Benim büyük kızım çok çekti idrar yolu enfeksiyonundan. 1 yaşına kadar 3 kere antibiyotik kullandık sırf bu yüzden. Kilo alımı da yavaşlamıştı bu sebeple. İnşallah sizde aynı etki olmaz. İlaçtan değil de rahatladığı için uyuyordur.
2. Bebe için de 3-5 sene sonra konuşalım :)

Geçmiş olsun canım size de. Dediğin gibi Allah başka dert vermesin de insanın canı sıkılıyor ister istemez. Senin bakmanla alakası yok ki hastalık bu. Biz de memlekete götürdük gezdirmeye sözde, 2 haftadır burnu tıkalı açılmıyor bir türlü. Ne yapacakmışız çekmeden onu da söyledi mi bari doktor? Çocuk boğuluyor sabaha karşu burnundan nefes alırken, ne yapacakmışız öyle durumlarda?
Hastalıktan mı kilo verdi ki acaba? Emmiyor diyorsun bir de.

Ay ne bileyim, biriktirip birden almak diye bir şey olur mu
4.-5. Ayda zaten yavaşlayacak kilo alımı ama 2. Aydan daha böyle düşünce sıkılıyor insan ister istemez.
Canını sıksan da her şey olacağı kadar oluyor. 2. çocukta bunu kabullenmek daha kolay oluyor. Bir tane büyüttük bunu da büyütürüz ne yapalım, bizim kısmetimizde de boğumlu çocuk sevmek yok demek ki

5 kg civarı sanırım canm tartıp canım sıkılmasın diyorum,ama bacak araları etli olduğu için çok sıkıyor

Kaşın ya bence :)

Bu konuda bende aynı sen 1,5 yaşındaki kılosu ile şuan 3,5 oldu hala aynı gram almaz mı bilmiyorum hasta oldu mu biraz daha gidiyor eriyor resmen toparladı diye sevinirken anca eski kiloya gelip sabitleniyor

Anladim canim isallh hic bir sorun yasamazsin bu konuda icin rahatlar :)

Cok gexmis olsun canim ben serum kullaniyorum temizliyorum burnunu korktum simdi cekmeyincede nefes alamiyir ki

Kızlar kafam karıştı bu kakada kan görme allerji durumlari aşı sonrasi olabiliyor muş ki tevafukmu bilmiyorum sabah 10 da aşı yapıldı oglen 1 civarı kakada kan gördüm ki bazi dr lar Rota aşısını önermiyor çoğu yerde oyle okudum aşı sonrasi bagirsakda hasar bırakabiliyormuş ama benim bugun yaptırdığım hepatit Aşısı açıkcasi fikirlerinize ihtiyacim var haftaya 2. Ay asilarimiz yapılacak ve ben tırstım

Bu konuda bende aynı sen 1,5 yaşındaki kılosu ile şuan 3,5 oldu hala aynı gram almaz mı bilmiyorum hasta oldu mu biraz daha gidiyor eriyor resmen toparladı diye sevinirken anca eski kiloya gelip sabitleniyor

Ah beni nasıl anlarsın o zaman
Allah sağlık versin tabi yine de hem kilosu iyi hem sağlıklı olsa da olur

Anladim canim isallh hic bir sorun yasamazsin bu konuda icin rahatlar :)

İnşallah hepimiz rahat rahat büyütürüz canım yavrularımızı

Evet canım rota için ben de biliyorum onu. Laktoz intoleransı olanlara önermiyor doktorlar. Hepatit Aşısı ile bir bağlantısı var mıdır ki bilemiyorum. Doktoruna sorsan numarası falan varsa?

Hepatit a asisi ishal yapiyor ama kan hic duymadım cnm bence doktora sormalisin bagirsakla ilgili olan seylerde erken teshis cok önemli

Ayyy aynı soruyu bugün bende kendime soruyorum bu çocuk normal mi herkesin bebesi böyle mi diye :)benimle aynı şeyi düşünenler varmis

Haftalık en az 150 alsın yeter dedi bana doktor seninde 150 filandir kusuratları goremiyosan,artık her ay 1 kilo almicaklar sonuçta :)

Klasik türk anneleriyiz :) bende her hafta tartcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…