Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabır taşım çatladı

Öyle biz insanoğlu memnun olmuyoruz şuan kendi adıma söylüyorum allah'ım olsun heryer raziyim diyordum ama bi kaç günde bulantılardan nefret ettim allah'ım bir an önce geçsin diye dua ediyorum normalle olmazsa tüp bebek yaparsın en son çare belki seninki paracidir ne biliyon

Zatenn son dr tüp bebek dedi, eşim diyor anasına çekmiş parasız gelmeyecek

Cnm sabir tevekkul elden bırakma ben 5yil sebepsiz olmamıza rağmen olmadi 5.yılda kızımı aldım kucağıma sukur 2 negatif tupbebek de vardı hatta bicoguda sagliksiz gebelik oldu kurtajlar dusukler kimyasallar erken doğum derken 8.yilima geldim bu 7. Gebwlik umut edip beklemekten başka çarem yok
Sende sakin ümidini yitirme
İnşallah demekkten başka umut varmı ki acaba

Çok haklısın cnm adet bi geçseydi cidden bide kalpatimi duysaydim baya rahatlardim

Kaç senelik bekleyişti canım sizin sabrın sonu selamet oldu insAllah
Aslında ilk kızında kızında bekledim cnm 1 kürtaj bu düşük sonra 5.yılda oldu sonrası hep hamilelikle geçti diyebilirim
Kizim 9 aylıkken tekrar kalmışım 23 haftalik erken doğum oldu mecburi korundum sonra kimyasal oldu geç eylülde tekrar kimyasal buda 7. Gebelik

MaşAllah kız insAllah bu sefer sağlıkla kucağına alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…