Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet çok güzel biseymis tam adapte olamadım ama benimki sevincten ekran basında zipliyordu bana diyor sen sevinmedin dedim valla ona bilr halim yok koca bi serum yedim beden olarak iyiyim ama kusmaya devam ediyorum çok garip 😐 yavrumada ram anlamiyla sevinemedim bu illet mide yüzün e inşallah sağlıcakla devam edecek mucizem kucagimiza alacaz ❤❤
Ah canım her gebelik farklı bak oğlumda ben 3 ay kustum bir anda geçti, bu kızda beni yordu 4 5 ay olana kadar bulandı midem kustum 🙈 boşver sağlıklı olsunlar da ki zaten Dr lar bile der bulantı sağlık göstergesi diye 🙏 eee biraz katlanacaksın sende annesi zorlu yollardan geliyolar. 😍 3 ay dolsun geçer inşallah biraz sabır 🙏🙏🙏

Bizde vardı canım o dil bağı..1.ay kontrolünde farkedildi.kilo alımında sorun olmaz ama ilerisi için peltek konuşma durumu olur denmişti.ilk farkedildigi günde iki dklik bir işlemle halledildi.ama dil bağı nedir ne değildir ilk kez öğrenmiş oldum..
Bizimkini sağolsun hiçbir doktor fark edemedi ablam ve annem fark ettiler. Çok şükür ki çok kolay bir işlemle alınıyor🤲🏻🤲🏻 Gerçi eltimin bebeğinde vardı özel hastanede aldırdı çocuğa anestizi verip almışlardı bildiğin ameliyat yapmışlardı.

Bizimkini sağolsun hiçbir doktor fark edemedi ablam ve annem fark ettiler. Çok şükür ki çok kolay bir işlemle alınıyor🤲🏻🤲🏻 Gerçi eltimin bebeğinde vardı özel hastanede aldırdı çocuğa anestizi verip almışlardı bildiğin ameliyat yapmışlardı.
Çok zor ya😳 neyseki kurtulmuş bizimkiler kolaylıkla 😊

Kızçeler ipek böceğim daha çok küçük olduğu için ilgilenmekten buraya gelemiyorum ama okuyorum girip ara ara, Zeybltaslan Zeybltaslan zeynommm hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallahhh 🧿🧿🧿 çok sevindim ya ♥️
Minik_ceylo Minik_ceylo ceylom az kaldı bebeğin gelecek bu kadar beklettin artık bi ikiz fırtlatırsın diye düşünüyorum 😂

Kızçeler ipek böceğim daha çok küçük olduğu için ilgilenmekten buraya gelemiyorum ama okuyorum girip ara ara, Zeybltaslan Zeybltaslan zeynommm hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallahhh 🧿🧿🧿 çok sevindim ya ♥
Minik_ceylo Minik_ceylo ceylom az kaldı bebeğin gelecek bu kadar beklettin artık bi ikiz fırtlatırsın diye düşünüyorum 😂

Canım benin çok sağol inşallah sağlıcakla devam edecek Bend e kucağıma alacam yavrumu❤ sen ipek boceginle uğraş daha alışma surecindesiniz 😊😍

Ah canım her gebelik farklı bak oğlumda ben 3 ay kustum bir anda geçti, bu kızda beni yordu 4 5 ay olana kadar bulandı midem kustum 🙈 boşver sağlıklı olsunlar da ki zaten Dr lar bile der bulantı sağlık göstergesi diye 🙏 eee biraz katlanacaksın sende annesi zorlu yollardan geliyolar. 😍 3 ay dolsun geçer inşallah biraz sabır 🙏🙏🙏

Of çok zormuş cidden ya vucud direncin olsun kusmaya raziyim ne edek aynen sağlık li olsunlar da başka yapacak bişey yok 😁

Kızçeler ipek böceğim daha çok küçük olduğu için ilgilenmekten buraya gelemiyorum ama okuyorum girip ara ara, Zeybltaslan Zeybltaslan zeynommm hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallahhh 🧿🧿🧿 çok sevindim ya ♥
Müsait olduğunda doğum hikayeni bekliyoruz 😍😍

2019-12-14 12.04.14.jpg
kizlar dune göre silik çıktı sanırım yine kimyasal çok uzgunum yaa

Kız geçen arkadaşım aradı hamilemisin ikiz doğurdun rüyamda diyo🤣😂 bi tane sağlıklı olsun da ikizde gözüm yok elo ☺️

Eki Görüntüle 2565161 kizlar dune göre silik çıktı sanırım yine kimyasal çok uzgunum yaa

Adet geçene kadar bekleme bunu sen benden daha iyi biliyorsun sabir hergun aynı çıkmıyor benim beta hcg 41 ken çizgi gözükmüyordu bile çok üzülmüştüm o yüzden kafana takma araya ara koyarak tapsan kafan daha rahat olur valla

X