Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Testlerin bu hali pek güvenli değil maalesef ama anlattıklarına bakılırsa neden olmasın ya adet sancısı öyle zaten bir adet süresince olmadı bende bat günü oldu bitti

MaşAllah kuzucuga kesinlikle öyle Rabbim acısını göstermesin

Canım cok gecmıs olsun oncelıkle...ınsallah en yakın zamanda bebegıne kavusursun ısteyen herkeesr nasıp olur hosbuldum bu arada

canım bende gittim dün karından baktı doğal olarak çok küçük gördü keseyi 4 hqaftalık dedi ama son adet tarihim 13 ekim bende anlamadım sanadamı ole oldu
Benim daha karışık vala henüz gidemedm kadın doğuma aile hekimi geçen hafta bugün 3 haftalık dedi geç döllenme olmuş benim sat 10 ekim

sağol kuzum aminn inşallahh sağlıkla sıhhatle.. alıştınız mı bebişle?:)
Eveet yarın 40imiz oluyor,heyecanla ilk anlamlı tebessumlerini bekliyorum,şimdi daha sola rastgele gülüyor bal küpüm tek anlaşamadığımiz konu, babasına benziyor besle büyüt içinde,sonra sana sadece kulakları benzesin sen de durumlar nasil,her şey yolunda insallah

Maşallah yavruşa büyümüş de 40ı çıkarmış olsun ne kadar çok severmişin demek ki babasını öyle derler ya.
Ben de iyiyim inşallah 25 hafta olduk. 30unda şeker yükleme yapılcak. Dün ilk defa ayağıma kramp girdi. Ağlattı resmen:) sende de olur muydu?

Orda bile benim sevgimin büyüklüğü ya dur bı hemen trip atıyım yine canim ya en güzel zamanlar hamilelikte her şeyi yapasim geliyodu,öyle bı güç kuvvet enerji..bende kramp çok olmadı canım..30lu haftalardan sonra bir gece oldu,aglaticakti,sanırım bir kez daha oldu.onun dışında yaşamadım.ilacta kullanmadım,nasıl oldu bilmiyorum o bakımdan kolaydı hamileliğim Allah yardımcın olsun inşallah

:)) at tribini nabalım.
Esini de babasına benzetirler kuzum ama büyüyünce ben olucak biliyorum:)
iyi inşallah büyütürken de zorluk yaşamazsın kuzum..

amiiin:)

:)) at tribini nabalım.
Esini de babasına benzetirler kuzum ama büyüyünce ben olucak biliyorum:)
iyi inşallah büyütürken de zorluk yaşamazsın kuzum..

amiiin:)
Dimi ya,dönerler bize doğru eşime benzesin sıkıntı değil de kayinvalidemin ballandıra ballandıra oğluna benzetmesi, cümle aleme öyle anlatması beni sinir ediyo neyse şükür lohusaligin da sonuna geldim burdan kalan hamile arkadaşlarıma kolaylık diliyorum, dogumdansa doğum sonrası durumlarim daha zordu benim,sağolsun eşimin annesi

evet evet dönerler bence.. :)

duymucan görmücen motto bu.. bu aynı oğluma benziyo dedikçe yaa evet anne nasıl seviyosam aynı babası diyceksin
benim lohusalığım da zor geçmişti.. Aynen Allah yardımcımız olsun canım benim..

Ben ilk doktora gittim hamile kalmak istediğimi söylemiştim muayene etti adet döneminden birkaç gün geçmişti yumurta 6 cm falan dedi 8 cm olunca çatlıyor dedi bana belirli günler yazdı bizde o.gunler denedik çok şükür son eylül de adet oldum şuan nasipse bekliyoruz bebisi düşük riski olduğu için daha önce düşük yaptım progestan kullandım 3 aya girince bıraktım ve folik asite de hamile kalmadan 3 ay önce başlamıştım beslenmenize de dikkat edin esin de sende..adet günlerinden sonraki yumurtlama dönemini iyi takip et inşallah kalırsın

Baba progesterom verdı ama tutunamadıınsallah senınkı saglıkla ılerler canım esımde alkol sıgara var bendede sıgara var nasıl olcak bılmıyorum yukurrlama donemı ıyı yaptık ama tutmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…