Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H honey bunch sen sanırım bu hastaneye gidiyordun?

İçmeyin valla içiyorsanız da Az için
Olur olur inşallah umudunuzu yitirmeyin yeterki

Merhaba kızlar bende hamılelık ıstıyorum agustos ayında korunmayı bıraktım takvıme gore bırlıktelık oldu ve ılk ay hamıle kaldım ama kımyasal oldu eylulde cok uzuldugum ıcın korundum ekımde baslarım dedım ekım ayında ovulasyon testı uyguladım gunlerı degerlendırdım ama malesef tutmadı adet oldum...sormak ıstedıgım soru var
*ovulasyon testı deneyen ya ılk seferde hamıle kaldıgını soluyor yada hala hamıle kalamamıs hıc mı yok 3 ayda 5ayda hamıle kalan ornek?bunu cok merak edıyorum ,tam yumurtlama gunlerını yakalayıp ılıskı yasamasına ragmen bırkac ay sonra hamıle kalan oldu mu topıkte hepsını okuyabılmem ımkansız oldugu ıcın yardımınızı rıca edıyorum

ben ovulasyonu cok guzel uyguladıgım ıcın hamıle kaldım gozuyle bakmıstım(takvımle kaldıgımıcın ılk denemede)

İçmeyin valla içiyorsanız da Az için
Olur olur inşallah umudunuzu yitirmeyin yeterki

Valla abla bundan bi ay önce felan düşünürdum ama.inan şuan olmucagini biliyorum ya kafam rahat aklıma bile gelmiyor yok akşamları içiyoruz ben iş yerinde içmem zaten akrabalar var oyle içici değilim ya akşamdan aksama onceden onuda yapmadığım için başladım diyorum

Artık böyle yazılar görünce gülesim geliyor hoşgeldin aramıza 8.ayda hamile kaldım zorunlu kürtaj oldum kurtajdan 5 ay geçti bi 5 ay daha geçicek gibi sorunlar cıktı inşallah fazla bekletmez ben artık test yapmayı felan bıraktım kafama çok takıyordum ve sevişmek için değilse artık görev gibi gelmeye başlamıştı adamdan soğur oldum oda farkettiği için testler rafa kaldırıldı idrar etmiyor oda böyle daha iyi kısmeti nasibi ne zamansa gelecek inşallah

Merhaba..Ben de Kasim annesiyim.Burayi da takip ediyordum.12 Kasim da kizimi kucagima aldim.Mesajinizi gorunce yazmak istedim.Ben de kizimin adini ipek koydum:)))Saglikla gelsin bebeginiz insallah sizin de..
Allah analı babalı büyütsün ipek böceğinizi Bende bugün yarın bekliyorum hanımefendiyi Normal doğum mu yaptınız sezaryen mi?

ama o kokusu o gülüşü hepsine bedel uyutmak için can atıp uyurken özleyip fotograflarına bakacaksın daha
Yaaa az önce hastaneden geldim 1,5 saat kucağımdaydı geldiğimden beri fotoğraflarına bakıyorum nasıl bir aşkmış evlat

Yaaa az önce hastaneden geldim 1,5 saat kucağımdaydı geldiğimden beri fotoğraflarına bakıyorum nasıl bir aşkmış evlat
Yaaaaa Rabbim kavuştursun bı an önce nasıldı minik çok özledim Bebek kokusunu arkadaşım da doğum yaptı bı an b önce gidip koklamak b istiyorum resmen

Kızlarr selamlar nasılsınız

Bugün bat günüm henüz adet olmadım
Bir iki gün öncesinden başlardı adet ağrım
Ama yok
Dünden beri karnım gurul gurul sadece

Hamile kalan arkadaşlar hep adet ağrısı gibi ağrı çektiklerini fakat hamile olduklarını söylüyorlar,
Acaba ağrısı olmadan hamile olduğunu öğrenen varmı

Nefesim 2 gündür tıkanıyor toza maruz kalmış gibi ara ara öksürüyorum
Bi değişik olan bu var başkada bişey yok
Bide dün test yaptım ama geçen aydan tecrübeli olaraktan inanmıyorum onu da ekleyeyim

Yapınca hemen çıkmadı sabah gördüm

Eklentiler

• 2019-11-20 17.05.25.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 38
  • 2019-11-20 17.04.15.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 46
Gönül ben görüyorum sanki ya

Bende görüyorum canım ama geçen ayda böyle oldu 1 senedir test yaparım bilirsiniz sizde ama geçen ay ve bu ay böyle çizgiler çıkmaya başladı ya testlerden yada yavrumun gelmesine az kaldı
İkinci ihtimali düşünmek istiyorum ben Sabah ilk idrarla bir daha test yapsana, beyaz krem gibi bir akıntın var mı?

Sen nasılsın canım çok az kalmış kavuşmanıza
Hayırlı kolay doğumlar nasip etsin Rabbim ❣
Bende çok fazla olmuştu kuzum kremsi beyaz akıntı hatta gebeliğin ilk 3 ayı da devam etti, birçok kişide de oldu diye biliyorum. İnşallah bebişin seninledir heyecanlandım iyice

Valla eli kulağında ipek böceğimin bekliyoruz artık ama 15 gündür aşırı hastayım antibiyotik iğneler bile fayda etmedi mecbur hapa geçti şimdi doktor iyileşene kadar doğurmamak için direniyorum resmen

Amiiin kuzum

İnşallah canım çok sağol

Çok geçmiş olsun canım
Rabbim acil şifalar versin
Biran önce iyileş inşallah
Bebeğine sağlıkla kavuşmanı nasip etsin Rabbim

Yaaaaa Rabbim kavuştursun bı an önce nasıldı minik çok özledim Bebek kokusunu arkadaşım da doğum yaptı bı an b önce gidip koklamak b istiyorum resmen
Çok şükür canım ciğerleri tamamen toparlandı beslenmesi de iyi şimdi ilaçları kesip bir kaç gün öyle takip edecekler sonrası taburcu bebek kokusu dünyanın en güzel en özel kokusu ya hele o dünyadan bihaber bakışları beni benden alıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…