Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
4 ay sonra kaldım ben bu arada çok kafana takma birde çok
Baba progesterom verdı ama tutunamadıınsallah senınkı saglıkla ılerler canım esımde alkol sıgara var bendede sıgara var nasıl olcak bılmıyorum yukurrlama donemı ıyı yaptık ama tutmadı
Amin canım sağol ama alkol ve sigara da çok etkiliyor ben eşim içmediği için sigarayı 2 sene önce bıraktım çok şükür şuan kokusu bile pis geliyor ki asla hamileyken vicdanım el vermez yapanlara da çok kızıyorum doğunca o çocuk astım oluyor vs. Bence azaltın sadece kadınla iş bitmiyor erkek de önemli canlı olcakki tutsun keçiboynuzu ceviz sağlıklı beslenmeye başlayın ınsallah olur güzel haberlerini bekliyoruz

Insallah kuzum cok cok tsk eserım sen ovulasyon testını 4ay ıyı degerlendırmene ragmen mı kalamadın hamıle?

Evet ona rağmen olmadı ondan sonra bir doktora gidiyim baksın dedim yumurtaliklarim ne durumda kist varmı başka bir sıkıntı var mı diye çok şükür temiz çıktı beslemeyi çekip abdestli denedik günleri de doktor kendi yazdı bana kağıt verdi ptesi sabah perşembe gece vs şeklinde tuttu çok şükür

Bende cinsiyet merak ediyorum ptesi gidicem kontrole sağlıklı olsunda inşallah diyoruz ama insan merak ediyor büyük ihtimalle ikili testi ister dimi gittiğimde? Acaba onda belli olurmu siz nezaman öğrendiniz?

ben ilkinde çizgi görüyorum

Bise sorcam 8 cm olunca çatlıyormu dedi ben 20 ve üstü diye biliyorum bende gecen gittigimde 4 dedi ozaman bnzmki su siraksr catliyor demek herslde bende diyorum niye bU kadar ağrım var

Evet ağrı oluyor o günler ve akıntı oluyor ordan da anlarsın yumurtlama gününü canım

Yumurta günlerimi.biliyorum adetim hiç şaşmaz ama.gecen ay incir bal çörek.otu yapmıştım.erken yumurtladım pazarteside doktora gittim 4mm dedi 14.günümdu adetimin küçükler daha dedi gece hafta oldu benim sefaf akıntılarım dış ağrım vs bu bi kaç.gundur şiddetli bel ağrısı ve kasik agrisi var doktor gelismemis deyinxe yunurtlamya yormadim hic üşüttüm zannediyorum

Gebelik testini yapmadan bir önceki gece bir kasık ağrısı eşime dedim yine tutmadı ya gece yada sabaha kesin hastalancam dedim sabah olmayınca testi yaptım çift cıktı hemen gittim kan verdim ordada cıktı ama hemen akabinde haftasına grip geçirdim hamilelik başlarında olur dediler eskiler biliyor ya herşeyi kan testi yaptırdın mi testen sonra

Bence tam.yumurtlama gününde olcak diye de bir şey yok adetten sonra 10 için de denenmeli tam nezaman tuttu dr tam net onuda bilemez yani siz umudunuz kaybetmeyin çok takınca da olmuyor birde çocuk yapmak için o bilinçle değilde biraz yaşamaya zevk almaya bakın oda etkiliyormuş sanırım

Aman Ece sen tut daha içerde erken anacım Brrk kız senin haftan iyi dolmuş bı ıkın bakim belki gelir ipek böceği

Bebeğim 37+5 im, bugün doktor randevum var 15 gündür aşırı hasta olduğum için ve ilaç kullandığım için doğumu geciktirmeye çalışıyoruz doktorla elimizden geldiğince. Yogayı bıraktım, pilates topuyla hareketler yapmıyorum, merdiven inip çıkmıyorum falan haftaya iyileşmiş olurum herhalde diye düşünüyorum daha iyiyim çünkü haftaya bi ıkınıp şansımı denicem

Senin kızçen nasıl?

Kızlar aylar oldu, bir selam vermek istedim eski arkadaşlara..
Doğumunu yapanların bebekleri hayırlı olsun, Rabbim analı babalı büyütsün inşallah..
Doğumunu bekleyenlere sabır diliyorum, inşallah vakti zamanı gelince hayırlı doğumları olur.
Hamile kalmayı deneyenlere de Rabbim yardım etsin, en hayırlı zamanda hamile kalmayı nasip etsin inşallah..

Benim doktorum kendisi Biz oldukça memnunuz. Bir arkadaşıma da tavsiye etmiştim, onlar da memnun kaldı devam ediyor Hüseyin beye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…