Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen aynen tahlillerden sonra kullan, onla hamile kaldın sen yine kalırsın inşallah sadece sabır eşin de dikkat etsin biraz olucak inşallah. Hayırlısını dile sadece, sağlıkla hayırla gelsin de ne zaman gelirse gelsin de. Ben hep öyle dedim. Yeniden kayıp yaşamaktan sa 1 sene 2 sene beklemeye razıyım dedim her duamda Rabbim sana da bir daha kayıp yaşatmasın, en hayırlı zamanda en sağlıklı bebiş belki bebişleri göndersin

Yok daha önce denmişti tembellik var ana engel olmaz demişti doktor kendini bilimi bileli düzenlidir adetim his şaşmaz kür uygulamadigim sürece
bende de vardı tembellik engel değil demek ki sıkma canını sakin yine olacak insAllah
İyi akşamlar kızlar bizim küvezde 11.günümüz doldu. Bugün emzirmeye aldılar şükür kızımda emdi bir kaç güne ilaçları bırakıp taburcu olacak inşallah
yaaa MasAllah cnm çok sevindm insAllah evinize sağlıkla donersnz keyfini cikarirsinz

Ilk seferde bitane olsun diğerleri sonra olsun lütfen sağlık li olsun bitane olsun benim olsun inşallah abla ya eşim.cok dikkat ediyor allah razı olsun hiç biseye gık demiyor sorgulamıyor bile adamı zehirlesem içer o derece sadce sigara azalttı ama bırakmadı bende oturuyo içiyom onla

bende de vardı tembellik engel değil demek ki sıkma canını sakin yine olacak insAllah
yaaa MasAllah cnm çok sevindm insAllah evinize sağlıkla donersnz keyfini cikarirsinz

Nasıl engel değil dün 14.günümdu 4 mm yumurta aman of ne yapım bunaldim bu ay geçti zaten bakalım bu sefer nasıl çıkacak hormon testleri

Bugün aldığım en güzel haber çok sevindim maşallah sarilık felan oldumu
Ayyy hadi gözün aydın canım mis kokulun artık eve gelmeye hazırlanmış az kalmış
Teşekkür ederiz teyzeleri sarılık oldu ama hastanede erken tedbir almışlardı mavi ışık aldı hafif atlattı

Nasıl engel değil dün 14.günümdu 4 mm yumurta aman of ne yapım bunaldim bu ay geçti zaten bakalım bu sefer nasıl çıkacak hormon testleri
Cmm adetlerin düzenli miydi belki geç gelişiyor ne bilim benim döngülerim karışıktı bazen erken bazen geç gelişiyordu belki de bu ay yine geç yumurtlama olmuş mesela

Merv

Anadolu yakasında bulunan medicana çamlıca da dr.hüseyin arık'a randevu aldım bu yakada çok yer bilmediğim için yorumlara göre baktım bilgisi olan varmı acaba düzenli bir doktor bulmam lazım artık medicalpark da gökmen bey vardı gittim ama kendisi çok kibirli ve suratsız ve muayene ücreti 300 verip devam etmek istemedim.bilgisi olan paylaşabilirmi nereye gidiyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…