Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa hayırlı olsun hamilesinn.. enfeksiyon falan derken nasıl oldu.. cinsiyeti belli mi?

Cinsiyet öğrendiniz mi ptesi belki öğrenirim ikili test zamanı geldi zaten
İkili test için gittiğimizde 12+3te öğrendik. Yüzde 70 kız dedi. İkili test için radyoloji uzmanı bakıyor o da aynı gün kız dedi.
Aa hayırlı olsun hamilesinn.. enfeksiyon falan derken nasıl oldu.. cinsiyeti belli mi?
Teşekkür ederim. Enfeksiyon devam ediyor ama kültürde üreme yok. Şimdilik sıkıntı olmadı bakalım.. Ondan daha önemli başka bir sorun çıktı. Hamile olduğumu öğrenmeden önce adetim 10 gün gecikti diye doktora gitmiştim, kan testi negatif çıktı, doktor rahimde perde görüyor gibi dedi usg istedi ve adrt söktürücü verdi. İlaç bitti adet olamadım. 1 hafta sonra yine başka doktora gittim. Beta hcg 500 çıktı. Usg yalan oldu yani.. Şu anki doktorum gebelik devam ediyorsa önemi yok, görmezden geleceğiz dedi. İlk 3 ay düşük riski sonra da erken doğum riski daha fazla tabi.. İnşallah sıkıntı olmaz. Bu arada cinsiyetimiz kız Sizin cinsiyet ne?

Insallah bizde öğrenmiş oluruz geçmiş olsun umarım bir sıkıntı çıkmaz benimde hamile kalmadan önce çok sıkıntılarım vardı testler filmler hep kaldı mide desen berbat endoskopi kolonoskopi olucaktı erteledim hep üstüne kabızlık ve ara ara bel ağrısı devam ediyor düşük riskini atlattık çok şükür rabbim hepimize yardım etsin

Geçmiş olsun üreme yoksa sıkıntı yoktur merak etme.
%70 erkek demişti 12. Haftada 16da kız dedi. Ayrıntılıda da kız :))
Sağlıkla gelsinler zamanında gelsinler inşallah.

Amin canım inşallah erkek de olsa kız da olsa evlat ya mis kokulular allah kucagimizda görmeyi nasip etsin bakalım merakla bekliyoruz umarım gösterir minnak:) daha isim derdi var çünkü

Amin canım, Rabbim yardımcımız olsun.
Doğrudur, biz de o yüzden güvenemedik hemen çünkü değişen çok oluyor. Bir sürü şey almak istiyorum ama cinsiyet değişir diye tutuyorum kendimi..Cumartesi gideceğiz yine bakalım değişti mi değişmedi mi

Amin canım inşallah erkek de olsa kız da olsa evlat ya mis kokulular allah kucagimizda görmeyi nasip etsin bakalım merakla bekliyoruz umarım gösterir minnak:) daha isim derdi var çünkü
Aminn inşallahh.. göstersin umarım:) biz de daha isme karar veremedik.

Kuzum ne çektin hamilelikte hastalıktan ay geçmişler olsun. Doktor bugün birşey dedi mi peki?

Benim minnak toparlandı çok şükür cumartesi yada en geç pazartesi günü taburcu olacak

Haberleri bekliyoruz ozaman

H E sanirm bebeğin olmuş yemek topiginde az biraz konusmuslugumz var seninle çilekli pastanla hatrliyirm seni :)

Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
Miiis gbi kokulunla uzun seneleriniz olsun

Reactions: H E
Kuzum ne çektin hamilelikte hastalıktan ay geçmişler olsun. Doktor bugün birşey dedi mi peki?

Benim minnak toparlandı çok şükür cumartesi yada en geç pazartesi günü taburcu olacak
Ay sorma eda ya, yıldım hastalıktan inanır mısın, 3200 kg 50 cm olmuş. Çatı muayenem de iyi geçti kemik yapım uygunmuş. Nst de birkaç kasılma çıktı ama ciddiye almadı doktor düzensiz diye. Hafif bir ağrım var ama ciddi bir şey değil.

Maşallah küçük Ela'ma inşallah sağ salim erkenden gelir annesine evine

Tesekkur ederim..Cok sagolun..Sezaryen oldu benim..40+1 de..Normal dogum icin bekledim ama catim dar oldugu icin olmadi.. Siz de saglikla kavusun insallah..
Doğum şekli hiç önemli değil sağlıkla gelsinler en önemlisi o, güle güle büyütün güzel kızınızı inşallahh amiiin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…