Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benım kız tam sınırda son regl tarihime göre doğum 23 ekim eğer onu beklerse akrep .
Ama ultrason ölçümlerinde 15 ekim gözüküyo eğer ona göre gelirsee terazi bakalım ne olucak
Canım benim doğum günüm 15 ekim terazi iyidir 15 ekimde doğur sen

Çok geçmiş olsun canım, üzülme sen, iyi ki farkedilmiş zaman varken önlemini alır doktor, sağlıkla kucağına alırsın İpek Hanımcığımı

Cano oğluş mu gelio hadi bakalım

Kızlar benım kız tam sınırda son regl tarihime göre doğum 23 ekim eğer onu beklerse akrep .
Ama ultrason ölçümlerinde 15 ekim gözüküyo eğer ona göre gelirsee terazi bakalım ne olucak
Bende teraziyim benim kızda büyük ihtimalle terazi olucak artık eşimin bizden çekeceği var

Bende baya korkuyorum eşim o iğne ağır bi iğne nasıl vurulcaksın dedi korkuttu beni

Bu arada cnm listeye cinsiyetimizi ekleyebilirsin bir erkek bebiş daha geliyor
Oyyy maşllaahh hehh şöyleee erkekler gelsin yaaa listemiz hep kız oldu

Korkma inan hiç acımıuor . İğne zaten okdr küçükki vurulurken kendını sakın kasma kasa yapıldığı için rahat olman lazım.
İnan kan almak daha acılı . Yapınca anlıcaksın

Kızlar ya garip bir psikolojiye girdim
Adetim daha biteli 2 gün oldu ama bana üstünden yıllar gecmis gibi geliyor
Kadınlar kulübünde ne kadar konu varsa hamilelikle ilgili hepsini okuyorum (halbuki yapacak daha önemli işlerim var )
Ne yapsam da kafamdan atsam ?
Pazartesi okul başlıyor gerçi kafam başka şeylerle meşgul olacak ama...
Böyle işte..biraz iç dökmek istedim sanırım

Aslinda en guzeli dusunmemek ama buda elde degil bu ay gun takip etmemeyi ve cocuga odaklanmamayi deneseniz belki iyi gelir

Bende böyleydim maalesef
Çocuk planladıgımız gun burdaki butun sayfaları okuyup testleri incelerdiö
Aslında kafamızdan atsak çok güzel oluxak ama kolay olmadıgını bildiğim için sana bişeyde diyemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…