Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayırlısı bakalım kuzumm.. Allah sağlıklı sıhhatli versinn amiiin:)
sen nasılsın nasıl gidiyor?
aynen artık bi ismi vardır heralde prensesin Maria26
Sorma abla isim net değil daha
Çok şükğrrr serum dan sonra bitti bulantılar, herşey yiyorum artık iştah açılıyor yavaş yavaş, sadece vitaminleri alamıyorum onları içince bulanıyo midem. 20.haftadan sonra içmeyi dene dedi Dr da

Demek kilo almadın heee izimden yürü erkek anası
keşke senin gibi olabilsem ama sen baştan cok kg verdin kusarak ben bebiş dolayısıyla hiç kusmadım bi tek üşüttüm diye kustum işte ananm siz nası dayandınız ben bi gece dayanamadım hem ağladım hem kustum off neydi o öyle

Reactions: H E
elçin bebek arabası ne aldın benim şuan en büyük problemim o.
ve bende gri istiyorum 2. kızda olsa erkekte olsa kulllanabilsin diye. :)

İyi iyi maşallah canım aynı gidiyoruz 1 kg 1 kg alarak gideriz inşallah
Ay ben rüyamda doğum yapıyordum, bakıyorum erkek bebek, ama kızdı bizim diyorum
Çok tuhaf tı yok bu bizim değil karışmış kızdı bizim diyorum ısrarla,

mirnayı pek beğenmedim anlamını bilmesem de kuzum kusura bakma :) mete neydi oğlanın adı kuzu?

2 farklı Dr gördü %100 dediler canım yarın da netleşir iyice de ama prenses gelecek inşallah

oyy maşaAllah cnm sağlıcakla kucağınıza alın inşAllah Rabbim isteyen bekleyen tüm kardeşlerimize nasip eylesin

benim görümceme 8 aya kadar kız dediler bebek erkek
ve özele gidiyordu devlette değil.
hatta ücretsiz doğum yaptı böyle bi hata oldu diye

İşte ben oğlana alırken çoğu şeyi sırf erkek diye mavili falan almamıştım işe yaramış
Beşiği de hazır, içini oğlumda dikmiştim kendim, neresim takımı vs, şimdi onları kaldırdım havalar serinlesin de güzel pembiş kumaşlar alıcam
Beşiğimizi de hazırlarım, bebek aramız da zaten unisex, sadece kumaşlar alıcam, babynest, nevresim takımı, puset örtüleri, emzirme yastığı falan öyle oğlumda da takım dikmiştim şimdi de kıza dikicem, bir de puset yok çalınmıştı, puset alıcaz sadece.
E tabi doğuma kadar neler neler çıkar eksikler
Anne bakım çantamı da vermiştim birine 1 tNe de çanta alırım

Kızlar bende heves ediyorum henüz daha hiç bir şey almadım ama yavaşcıktan başlıyim diyorum nerden başlasam acaba tecrübelililer ilkin ne aldınız?

oyy maşaAllah cnm sağlıcakla kucağınıza alın inşAllah Rabbim isteyen bekleyen tüm kardeşlerimize nasip eylesin
Sağol canımm inşallahh, sende inşallah prensini sağlıkla al kucağına canım
İnşallah burada hamile olmayan kalmasın
Bu heyecanları hepsine yaşatsın Allahım

Çok kötü günlerdi
Hatırlamak dahi istemiyorum
Şuan 4 kilo aldım bu gidişler 6 _ 8 civarı olur çok yiyorum gece uyanıp yemek yiyorum
Çok fena

elçin bebek arabası ne aldın benim şuan en büyük problemim o.
ve bende gri istiyorum 2. kızda olsa erkekte olsa kulllanabilsin diye. :)
Kraft pilot aldık canım biz

Başınız sağolsun canim
Ne güzel hissetmeye baslamissin bebişi
Hamileligimi çok özlüyorum ben .tadını çıkart bu günlerin

Kızlar bende heves ediyorum henüz daha hiç bir şey almadım ama yavaşcıktan başlıyim diyorum nerden başlasam acaba tecrübelililer ilkin ne aldınız?
Canım ben valla alışverişte bir çıktım herseyini aldım
Ama yavas yavas alıcam dersen hastane çıkış setleriyle başlayabılırsın

Bak bu benim alışveriş listemdi belki sana yardımcı olur

bende başlamak istiyorum ama sadece istiyorum icraata geçemedim
ben niyeyse kıyafet değilde büyükleri alıp kurtulmak istiyorum.
anne yanı beşik , bebek arabası , puset vs. gibi
odası için fiyat aldım benmi yatak odam hazır değildi istek üzerine tarif edip yaptırdık
tam istediğim gibi yaptı yapan kişi.
yine aynı kişiden bebek odası için fikir aldım

montessori yatak , 2 kapılı dolap ve şifonyer 4700 dedi 4500 e fln düz yaptırırız onu ama tabi dışardanda başka yerlerden fiyat alıcaz hazır almak daha uygunsa yaptırmıcaz.

benim görümceme 8 aya kadar kız dediler bebek erkek
ve özele gidiyordu devlette değil.
hatta ücretsiz doğum yaptı böyle bi hata oldu diye
Hahahhaa yok 2 Dr görmese bide renkli göstermeseler bende acabaa dicem
Bizimde dayımın eşi doğuma kadar herşey pembeydi bir eve getirdiler kuzenimi erkek
Amannn erkek olsa da olur da hazırlık yapıp sonra sürpriz sonlu bitmesinde
Yok ben Bayadır duymuyorum böyle şeyler
Bir de Allahtan detaylı ultrason var orda %100 oluyor artık 45 dk boş boş bakmasınlar Bi zahmet

Çok kötü günlerdi
Hatırlamak dahi istemiyorum
Şuan 4 kilo aldım bu gidişler 6 _ 8 civarı olur çok yiyorum gece uyanıp yemek yiyorum
Çok fena

Kraft pilot aldık canım biz
Eki Görüntüle 2302032

cnm yatış pozisyonu 180 derece oluyor mu yoksa reflü yatış gibim birde her iki yönlü kullanımı varmı? tutma yeri boya göre ayarlanabiliyormu bir de ağırlığı nasıl

görümceme diyorum detaylıya girmedinmi girdim diyor.
benimde aklım almıyo nası detaylıda da kız demişler

Reactions: H E
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…