Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İkili test yaptırdım Sonic 1/1814 çıktı hekim normal ama istersen nifty testi var onida yaptırabilirsiniz ama onda da birşey çıkacağını düşünmüyorum ama sende kimyasal gebelik olmuştu bi bakalım ama birşey çıkacağını sanmıyorum dedi çokta pahalı ne yapacağımızı bilemiyoruz sizlerden bilgi almak istedim

canlarım günaydınlar.
Maria26 Maria26 yerim senin kızçeni artık kesin olarak kız diyebilirsin heralde kocaman oldu isim bul artık :KK70:
can09e can09e abla bir pipili daha gelicek sanırım hayırlısı olsun inşallah bizimde senin gibi bir kızımız bir oğlumuz olur :KK70:
hayırlısı bakalım kuzumm.. Allah sağlıklı sıhhatli versinn amiiin:)
sen nasılsın nasıl gidiyor?
aynen artık bi ismi vardır heralde prensesin Maria26 Maria26

Günaydın hatunlar nasılsınız
Günaydınn canım ben İzr den gelen konserveleri yerleştirmeye çalışıyorum baya yoruldum 😑
Annem ne var ne yok göndermiş sağolsun ama yerleştirmek bile azap Allahım bunları yapsaydım bide nolurdum acaba 😑

Sen napıyosun hala gezmeye devam mı 😑
Çatladım resimlerini gördükçe 🙄

hayırlısı bakalım kuzumm.. Allah sağlıklı sıhhatli versinn amiiin:)
sen nasılsın nasıl gidiyor?
aynen artık bi ismi vardır heralde prensesin Maria26 Maria26
benim iyi gidiyor ne olsun abla
hafta sonu kayınvalidem adak adamıştı bebek için onu okuttu.
bide cenazemiz vardı bursada 22 yaşında bi akrabamız araba çarpması sonucu öldüü :KK43:
bide geçen hafta nişanlanmıştı. :KK43:
benide cenazeye götürmediler hamileyim diye.
bide pazar gecesi rahatsızlandım kusma titreme fln bütün gece uyumadım
o yüzden dün işe gelmedim.
bugun iyiyim ve işteyim çok şükür.
bebişide artık ufaktan hissediyorum.
eminim onun hareketleri :)
pıt pıt yapıyor sol tarafımda ayakları orda sanırım usgdede ayakları o tarafta gözüküyor hep :)
böyle göz seğirmesi balon patlaması tarzı şeyler oluyor :KK70:
hatta pazar günü şu bi çok malzemeyi karıştırıp yapılan tatlımız varya hatta onun ayı yaklaşıyor :KK70:

ondan yedim uzandım allahım pıt pıt bişiler oluyor karnımda şok oldum :KK70:

benim iyi gidiyor ne olsun abla
hafta sonu kayınvalidem adak adamıştı bebek için onu okuttu.
bide cenazemiz vardı bursada 22 yaşında bi akrabamız araba çarpması sonucu öldüü :KK43:
bide geçen hafta nişanlanmıştı. :KK43:
benide cenazeye götürmediler hamileyim diye.
bide pazar gecesi rahatsızlandım kusma titreme fln bütün gece uyumadım
o yüzden dün işe gelmedim.
bugun iyiyim ve işteyim çok şükür.
bebişide artık ufaktan hissediyorum.
eminim onun hareketleri :)
pıt pıt yapıyor sol tarafımda ayakları orda sanırım usgdede ayakları o tarafta gözüküyor hep :)
böyle göz seğirmesi balon patlaması tarzı şeyler oluyor :KK70:
hatta pazar günü şu bi çok malzemeyi karıştırıp yapılan tatlımız varya hatta onun ayı yaklaşıyor :KK70:

ondan yedim uzandım allahım pıt pıt bişiler oluyor karnımda şok oldum :KK70:
başın sağolsun kuzumm..

allah kabul etsin duanızıı..

sana da geçmiş olsun.. niye oldu acaba?

maşallahh artık hissediyor olman süper:) kaç kilo aldın kuzu?

Günaydınn canım ben İzr den gelen konserveleri yerleştirmeye çalışıyorum baya yoruldum 😑
Annem ne var ne yok göndermiş sağolsun ama yerleştirmek bile azap Allahım bunları yapsaydım bide nolurdum acaba 😑

Sen napıyosun hala gezmeye devam mı 😑
Çatladım resimlerini gördükçe 🙄

Yok cnm maalesef işteyim :S Bende konserve kışlık vs çok heves ediyorumda annemler hep uzakta yakın olsaydık bir sürü şey yapardım özellikle kahvaltılık soslar çok seviyorum birde turşu ama tek başıma yapamam.

Daha çok gezmek isterdimde hem günlerimiz kısıtlıydı hemde aslında foto ların arka planında sancım vardı enfeksiyon var idrarda karnımda sancı oluyor sürekli dün gittim kültür verdim antibiyotik yazdı dün kullandım ama bugün sancım var yine. Raporde vermedi doktor kendim bana rapor ver de diyemiyorum :S öyle idare etmeye çalışıyorum cnm

• Beğen
Reactions: H E
başın sağolsun kuzumm..

allah kabul etsin duanızıı..

sana da geçmiş olsun.. niye oldu acaba?

maşallahh artık hissediyor olman süper:) kaç kilo aldın kuzu?
amin abla Allah razı olsun.
ya kuranda biraz ceyranda kaldım bide yatmadan o gece soğuk sade soda içtim bide eşim sağolsun vantilatör olmadan uyuyamıyor.
hepsi üst üste geldi anlayacagın abla üşüttüm bi güzel.

ben 76yla hamile kaldım 77 oldum abla almadım saylır şuan için.
inşallah bi süre daha almam.

ben ideal kg da hamile kalmadıgım için 25-30 kg fln alma lüksüm yok öyle :KK70:

ya kuranda biraz ceyranda kaldım bide yatmadan o gece soğuk sade soda içtim bide eşim sağolsun vantilatör olmadan uyuyamıyor.

hayırlısı bakalım sağlıkla gelsin de kaç kiloysa kaç kilo:)

Yok cnm maalesef işteyim :S Bende konserve kışlık vs çok heves ediyorumda annemler hep uzakta yakın olsaydık bir sürü şey yapardım özellikle kahvaltılık soslar çok seviyorum birde turşu ama tek başıma yapamam.

Daha çok gezmek isterdimde hem günlerimiz kısıtlıydı hemde aslında foto ların arka planında sancım vardı enfeksiyon var idrarda karnımda sancı oluyor sürekli dün gittim kültür verdim antibiyotik yazdı dün kullandım ama bugün sancım var yine. Raporde vermedi doktor kendim bana rapor ver de diyemiyorum :S öyle idare etmeye çalışıyorum cnm
Ah canım benım annem İzmir de sağolsun yapıp gönderdi yoksa bende asla yapamazdım yapsam bile az yaprdım büyük ihtimalle . Yorma kendini olsun bu sene de marketten alıverirsiniz .

Ah canım ya sanada mı geldi o illet 😑
Bol su ve iç çamaşırını sürekli değiştir . Ütüle . Günlül ped kullanma , peçete koyma , vajinanı sabunlarla falan yıkama sadece sirkeli suyla durulamanı tavsiye ederim .
Benım gebeliğin başında oldu hemen sirkeli su yaptım wc ye koydum her tuvalete girdiğiöde onla yıkadım . Allaha şükür geçti gitti daha da gelmedi .

Geçmezsede kafana takıp sakın kendini yıpratma maalesef gebeliklerde bu çok normal sürekli tahlillerini ver doktor gözetiminde ol

Ah canım benım annem İzmir de sağolsun yapıp gönderdi yoksa bende asla yapamazdım yapsam bile az yaprdım büyük ihtimalle . Yorma kendini olsun bu sene de marketten alıverirsiniz .

Ah canım ya sanada mı geldi o illet 😑
Bol su ve iç çamaşırını sürekli değiştir . Ütüle . Günlül ped kullanma , peçete koyma , vajinanı sabunlarla falan yıkama sadece sirkeli suyla durulamanı tavsiye ederim .
Benım gebeliğin başında oldu hemen sirkeli su yaptım wc ye koydum her tuvalete girdiğiöde onla yıkadım . Allaha şükür geçti gitti daha da gelmedi .

Geçmezsede kafana takıp sakın kendini yıpratma maalesef gebeliklerde bu çok normal sürekli tahlillerini ver doktor gözetiminde ol

duş almalarımda hep idrar yollarımı üşütüyorum oyüzden de sık oluyor

canlarım günaydınlar.
Maria26 Maria26 yerim senin kızçeni artık kesin olarak kız diyebilirsin heralde kocaman oldu isim bul artık :KK70:
can09e can09e abla bir pipili daha gelicek sanırım hayırlısı olsun inşallah bizimde senin gibi bir kızımız bir oğlumuz olur :KK70:
Tabi canım kesin kız artık 😁😁😍😍🤣
İsim valla 1 kere konuştuk eşimle, tabi demiştim daha önce, biz asla anlaşamıyoruz benim dediğimi o, onun dediğini ben beğenmiyorum 🙈 oğlanda da öyleydi 50 kere değişti doğuma 1 hafta kala karar vermiştik.
Şimdi 1 kez konuştuk daha ben Miray dedim çok var Miray dedi, Mirna olsun bari dedi 🙈
Öyle kaldı 🙈😁 Mirna da güzel ama bakalım artık. Oğlana uysun da ismi tek iism olur zaten bu defa 2 istemiyorum 🙈

Tabi canım kesin kız artık 😁😁😍😍🤣
İsim valla 1 kere konuştuk eşimle, tabi demiştim daha önce, biz asla anlaşamıyoruz benim dediğimi o, onun dediğini ben beğenmiyorum 🙈 oğlanda da öyleydi 50 kere değişti doğuma 1 hafta kala karar vermiştik.
Şimdi 1 kez konuştuk daha ben Miray dedim çok var Miray dedi, Mirna olsun bari dedi 🙈
Öyle kaldı 🙈😁 Mirna da güzel ama bakalım artık. Oğlana uysun da ismi tek iism olur zaten bu defa 2 istemiyorum 🙈
ay mirna ilk kez duydum canım ne demek ?
daha zamanınız var bakalım inşallah orta yolu bulursunuz :KK70:
Miray güzel ama evet cok var.

Yıldız demekti galiba miray

Demek kilo almadın heee izimden yürü erkek anası 😂

Öyle tabiki ama ilkin heyecanı acemiliği var inşallah sağlıkla alırız kucağımıza yaa😍😍
Amin canım inşallahh 😍🙏
Bende dün oğlanın kileri döktüm resmen %80i kıza uyar ayırdım hepsini 🙈
Ama sararanlar falan var onları suya koydum onları iyice temizler yıkar ütülerim, işte bide arkadaşım demişti bir sürü var kız kıyafeti. O da vericekti biraz, sonra ben de eksiklere bakar onları alırım 😍 ama Bayaa olur zaten, kıyafet almam belki yeterli gelir. Allahtan 2.lerde kıyafet oyuncak masrafı fazla olmuyormuş 😁

Amin canım inşallahh 😍🙏
Bende dün oğlanın kileri döktüm resmen %80i kıza uyar ayırdım hepsini 🙈
Ama sararanlar falan var onları suya koydum onları iyice temizler yıkar ütülerim, işte bide arkadaşım demişti bir sürü var kız kıyafeti. O da vericekti biraz, sonra ben de eksiklere bakar onları alırım 😍 ama Bayaa olur zaten, kıyafet almam belki yeterli gelir. Allahtan 2.lerde kıyafet oyuncak masrafı fazla olmuyormuş 😁
Ay ne şanslısın 😬
Yalnız benım 2. Erkek olursa kız kıyafetleriyle büyücek 😂😂😂
Kız kıyafetlerinde şöyle sadece bişey yokki 😹😹

Arabasını anne bebek çantasını gri aldım odasıda full beyaz bi onlar kurtarıyo 😂

X