Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa bu ne böylee 😍😍😍 maşallah kuzumuzaa 🙈
Tripli kuzular, sen beni kız gibi tripli dediğini şimdi anladım 🙈😁
Bizimkide böyle hep triplerdeler şimdiden n 🙈🤣
Dudaklara bak yaaa 😍
Sorma kuzum şimdiden triplerde doğunca yandık birde akrep olcak 😂😂
Allahım yardımcımız olsun 😹

Maşallahh Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin canm. Zaman ne acımasız daha dün gibi hatırlıyorum ovu testlerini gebelik testlerini. Ben ve birkaç kişi daha hâla beklemedeyiz 😢😢😢
Hayırlısıyla yakında sizinde güzel haberlerinizi alacağız kızlar dualarımız sizinle🙏

Geçmiş olsun cnm Ağırmıydı çok can yakıyormu
Teşekkür ederim kuzum kolumda ağrı var suanda o da gayet norrmal,acı eşiğin biraz yüksektir,değişebilir kişiden kisiye
Maşallah canım, benimde randevu eylülde tetanoz için, ben tek toz olacağım o yüzden 20 21.haftaya işaretledi sanki beni, unuttum tarihi şu anda. 3 kg çokk normal 😊 gayet iyi hatta. Bende 1 kg aldım şaka gibi geliyor
2018de birkez daha olmuştum anne kedi isirdi beni yine de iki doz vurmayı tercih etti. Bilmiyorum ya istahim bir açıldı bir açıldı eşimle birlikte 😂😂 bana çok gibi geldi kilom dikkat etseydi almazdım belkide olan oldu artık 😍

Bende akrep im 🙈🤣 sen yandın 🙈🤣
Bizim oğlan balık, kız da balık olucak galiba 🙈🙈
Ben zaten yanmışım 🙈
Ooo ben de akrebim 😀 isiniz zor valla 😀 cok trip atarim sevdgime
Kızlar benım kız tam sınırda son regl tarihime göre doğum 23 ekim eğer onu beklerse akrep .
Ama ultrason ölçümlerinde 15 ekim gözüküyo eğer ona göre gelirsee terazi 😹 bakalım ne olucak

Kızlar benım kız tam sınırda son regl tarihime göre doğum 23 ekim eğer onu beklerse akrep .
Ama ultrason ölçümlerinde 15 ekim gözüküyo eğer ona göre gelirsee terazi 😹 bakalım ne olucak
Insllh akrep olur :KK53: :KK70:

• Beğen
Reactions: H E
YEKTA61 YEKTA61 canım benım acı eşiğim normaldir ama inan hiç acımadı tetanoz vurulurken . Eğer kolunu kullanırsan ağrın olabılır . Benım ilk dozda çok hafif ağrıdı ama 2. Dozda hiç ağrımadı ki 2. Dozda baya kullandım kolumu 😬

Hayırlısı olsun canım 🙈😁 bu aralar hiç erken geleni duymuyorum bu bebekler hep bekliyor son dk ya 🙈🤣

2018de birkez daha olmuştum anne kedi isirdi beni yine de iki doz vurmayı tercih etti. Bilmiyorum ya istahim bir açıldı bir açıldı eşimle birlikte 😂😂 bana çok gibi geldi kilom dikkat etseydi almazdım belkide olan oldu artık 😍
Olsun canım çok iyi.
Ben son 5 yıl içinde oğlanda olduğum için yani tek doz olacakmış

YEKTA61 YEKTA61 canım benım acı eşiğim normaldir ama inan hiç acımadı tetanoz vurulurken . Eğer kolunu kullanırsan ağrın olabılır . Benım ilk dozda çok hafif ağrıdı ama 2. Dozda hiç ağrımadı ki 2. Dozda baya kullandım kolumu 😬

Bende baya korkuyorum eşim o iğne ağır bi iğne nasıl vurulcaksın dedi korkuttu beni :KK43:

Bu arada cnm listeye cinsiyetimizi ekleyebilirsin bir erkek bebiş daha geliyor 🤗

Kuzum inanıyorum yakın sizinde rabbim bekletiyorsa bardır bi bildiği nolur ümitsizliğe kapılma ♥

Sorma yaa çikolata yememiştim kesin ondan kızdı

Hayırlısı demekten beklemekten dua etmekten başka çaremde yokk zaten canmne diyim bilmiyorum artık insan çok yıpranıyor. Artık nasip olsun hayırlısıyla tez zamanda 🤲🏻

X