Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa bu ne böylee maşallah kuzumuzaa
Tripli kuzular, sen beni kız gibi tripli dediğini şimdi anladım
Bizimkide böyle hep triplerdeler şimdiden n
Dudaklara bak yaaa
Sorma kuzum şimdiden triplerde doğunca yandık birde akrep olcak
Allahım yardımcımız olsun

Maşallahh Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin canm. Zaman ne acımasız daha dün gibi hatırlıyorum ovu testlerini gebelik testlerini. Ben ve birkaç kişi daha hâla beklemedeyiz
Hayırlısıyla yakında sizinde güzel haberlerinizi alacağız kızlar dualarımız sizinle

Geçmiş olsun cnm Ağırmıydı çok can yakıyormu
Teşekkür ederim kuzum kolumda ağrı var suanda o da gayet norrmal,acı eşiğin biraz yüksektir,değişebilir kişiden kisiye
Maşallah canım, benimde randevu eylülde tetanoz için, ben tek toz olacağım o yüzden 20 21.haftaya işaretledi sanki beni, unuttum tarihi şu anda. 3 kg çokk normal gayet iyi hatta. Bende 1 kg aldım şaka gibi geliyor
2018de birkez daha olmuştum anne kedi isirdi beni yine de iki doz vurmayı tercih etti. Bilmiyorum ya istahim bir açıldı bir açıldı eşimle birlikte bana çok gibi geldi kilom dikkat etseydi almazdım belkide olan oldu artık

Bende akrep im sen yandın
Bizim oğlan balık, kız da balık olucak galiba
Ben zaten yanmışım
Ooo ben de akrebim isiniz zor valla cok trip atarim sevdgime
Kızlar benım kız tam sınırda son regl tarihime göre doğum 23 ekim eğer onu beklerse akrep .
Ama ultrason ölçümlerinde 15 ekim gözüküyo eğer ona göre gelirsee terazi bakalım ne olucak

Kızlar benım kız tam sınırda son regl tarihime göre doğum 23 ekim eğer onu beklerse akrep .
Ama ultrason ölçümlerinde 15 ekim gözüküyo eğer ona göre gelirsee terazi bakalım ne olucak
Insllh akrep olur

Reactions: H E
YEKTA61 canım benım acı eşiğim normaldir ama inan hiç acımadı tetanoz vurulurken . Eğer kolunu kullanırsan ağrın olabılır . Benım ilk dozda çok hafif ağrıdı ama 2. Dozda hiç ağrımadı ki 2. Dozda baya kullandım kolumu

Hayırlısı olsun canım bu aralar hiç erken geleni duymuyorum bu bebekler hep bekliyor son dk ya

Olsun canım çok iyi.
Ben son 5 yıl içinde oğlanda olduğum için yani tek doz olacakmış

Bende baya korkuyorum eşim o iğne ağır bi iğne nasıl vurulcaksın dedi korkuttu beni

Bu arada cnm listeye cinsiyetimizi ekleyebilirsin bir erkek bebiş daha geliyor

Kuzum inanıyorum yakın sizinde rabbim bekletiyorsa bardır bi bildiği nolur ümitsizliğe kapılma ♥

Sorma yaa çikolata yememiştim kesin ondan kızdı

Hayırlısı demekten beklemekten dua etmekten başka çaremde yokk zaten canmne diyim bilmiyorum artık insan çok yıpranıyor. Artık nasip olsun hayırlısıyla tez zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…