Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yerleşme ve adet kanaması için erken gibi. Yumurtlama belirtisi de olabilir. Ovu testin varsa sabah dene

Bile bile gittim aslında
Demiştiniz bana adetliyken git diye burda
Adetliyken gel 2.ya da 3 .gunu hormonlarına bakarız dedi
Gitmisken eşimden test isteseydi bari
Sorun ondaysq boşu boşuna bejliycez bir ay daha

benide mesela hemile kalmadan önce adetliyken çağırmıştı ultrasonda küçük leke görmüştü ne olur ne olmaz kontrol ederiz demişti sonrasında gerek kalmadı ama seni neden muayene etmedi hiç bir açıklama yapmadımı?

Sizlere bir adet huysuz mı huysuz yüzünü göstermeyen bir kız gönderiyorum

Eki Görüntüle 2301809

Maşallahh Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin canm. Zaman ne acımasız daha dün gibi hatırlıyorum ovu testlerini gebelik testlerini. Ben ve birkaç kişi daha hâla beklemedeyiz

7 ay önce muayene olmuştum canım
Yoktu o zaman bir sıkıntı
Bugün etmedi
Hatta muayene ücretini geri verdirdi

Maşallahh Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin canm. Zaman ne acımasız daha dün gibi hatırlıyorum ovu testlerini gebelik testlerini. Ben ve birkaç kişi daha hâla beklemedeyiz
Kuzum inanıyorum yakın sizinde rabbim bekletiyorsa bardır bi bildiği nolur ümitsizliğe kapılma ♥
Bahsis istiyor acmak icin
Sorma yaa çikolata yememiştim kesin ondan kızdı

İnşallah hiçbir sıkıntıda olmayacak tabi insan ister istemez stres oluyor. Doktorun maşallah iyi o yüzden ona güven inşallah detaylıdan sonra için tamamen rahatlıyacak

Merhaba kızlar hepinize günaydın
Bende sağlık ocağına gittim kan falan verdim. 3kilo almışım normal değil mi? Tetanozda oldum çıktı aradan ikinci doz 1ay sonra. Benden haberler böyleydi

Maşallah canım, benimde randevu eylülde tetanoz için, ben tek toz olacağım o yüzden 20 21.haftaya işaretledi sanki beni, unuttum tarihi şu anda. 3 kg çokk normal gayet iyi hatta. Bende 1 kg aldım şaka gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…