Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlarrrr
Diyetin 4. günü moraller efsoooo

günaydınn. Ahh ahh güya bende dikkat ediyordum. Bende hamilelik öncesinde 3-4 kilo vermk istiyordum bir türlü veremedim neyse ramazanda veririm kesin dedşm ilk defa bir ramazanda gece de yemek yememe me rağmen kilo veremedim aksine neredeyse 1 kilo aldım. İlk 2 ay iyi gittide şimdi midem çok acıktığı için yemeye başladım çok kötü durumdayım ve önümü göremiyorum şöyleki akşam yemek yedim söylemesi ayıptır gece 11 e doğru canım pizza çekti 1 orta boy margarit pizzayı yedim tek başıma :S eşim 1-ya da 2 dilim yedi sadece gerisini komple ben yedim ve şuan onu yediğim için acı çekiyorum. Akşam öyle olduğu için sabah hemen acıkmam diyordum mide kazınması yla kalkıyorum çıldıracağım

Sorma ablam ipek böceğim anasının bütün kalsiyumunu çekmiş anası da süt yoğurt yemeyince, sorma başıma gelenleri ağlaya ağlaya yürüyodum bol bol kalsiyum alın gebeliğin sonuna kadar valla
dişlerin ne alemde kuzuu:) valla en çok tükettiğim peynir bu ara başka nelerde var acaba yiyebileceğimm..

dişlerin ne alemde kuzuu:) valla en çok tükettiğim peynir bu ara başka nelerde var acaba yiyebileceğimm..
Dişlerimde hiçbir şey yok abla şükür, fırçalarken kanama bile olmuyor ama benim deli ağrılarım vardı bel kasık en son artık kaval kemiğimin içi ağrımaya başladı düşün, süt yoğurt kefir falan tüketmeye başladım bi de doktorum suda eriyen kalsiyumlardan iç dedi 10 gün oldu iyiyim çok şükür

Foruma girer girmez beni soracaksın, hemen kübiye yazıyon ama öyle yürekli bi kadınım ki onun cevap vermediğine bile ben cevap veriyorum hey gidiii Ayy çok heyecanlıyım ben yarın doktora şey etcez de
Onu sordum çünkü o dünden beri piyasa da yok o yüzden şaaaptım

Insllh sonuc husran olmaz. Utanmasam simdi gidip test alcm ama eczaneci sabhin korunde gelmis test alio demesin diye duruorm
Orucu acmaya 10dk kala lavaboda bende kahverengi leke gordum dedim heralde geliyo benimki , sonra acik pembe falan. Sökülmedim bekledim cok su icmeme ragmen gece yarisi gittim test aldim. Gozlerime inanamadim. O geceden sonra bikac gece bacaklarima agri vurdu. İnanilmazdi. Meger benimki gec dollenmeymis. Umarim seninde oyle olur. Bebis haberi aliriz

Brrk Ya cnm sende de oldu mu acaba. Bnm bikac gun belimin sag ust tarafinda yani kalcanin ustundeki kemik. Sizliodu agriodu hep. Dun gece de cok agridi. Sence bi alakasi var mi gebelikle yoksa usuttum mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…