Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Brrk Brrk Ya cnm sende de oldu mu acaba. Bnm bikac gun belimin sag ust tarafinda yani kalcanin ustundeki kemik. Sizliodu agriodu hep. Dun gece de cok agridi. Sence bi alakasi var mi gebelikle yoksa usuttum mu
Kuzum benim o kadar çok tek taraflı bacak kasık ağrım vardı ki inan başka bi ağrım olduysa da odaklanmamışım ona ne desem yalan şimdi, bi de yürüyünce çabuk yoruluyordum

Geç olsun güç olmasın demişler :KK70:
seviyorum seni, sende beni sev :KK70:
benim köpeklerden bidanesiyle senin kedilerden bidanesini kertelim :KK70:
sana sevgimi böyle ispat edebilirim :KK70: yoksa kimselere layık göremiyomm bbişlerimi değerini bil:KK70:
Gerçekten mükemmel bi eşleşme olur kübi seni kutluyorum bacım :KK70:

Orucu acmaya 10dk kala lavaboda bende kahverengi leke gordum dedim heralde geliyo benimki , sonra acik pembe falan. Sökülmedim bekledim cok su icmeme ragmen gece yarisi gittim test aldim. Gozlerime inanamadim. O geceden sonra bikac gece bacaklarima agri vurdu. İnanilmazdi. Meger benimki gec dollenmeymis. Umarim seninde oyle olur. Bebis haberi aliriz 😇
Insllh insllh 😍 leke gelirken yaptin yani testini. Ben belki belli olmaz diye cekiniorm aslnda

Dişlerimde hiçbir şey yok abla şükür, fırçalarken kanama bile olmuyor ama benim deli ağrılarım vardı bel kasık en son artık kaval kemiğimin içi ağrımaya başladı düşün, süt yoğurt kefir falan tüketmeye başladım bi de doktorum suda eriyen kalsiyumlardan iç dedi 10 gün oldu iyiyim çok şükür
iyi kuzum onla geçmiş olsuun :nazar:

Kuzum benim o kadar çok tek taraflı bacak kasık ağrım vardı ki inan başka bi ağrım olduysa da odaklanmamışım ona ne desem yalan şimdi, bi de yürüyünce çabuk yoruluyordum
Bni anlatiosn sanki 🤔 ben de fark ettm cabuk yorldgumu. Gece de once iki bacagim agridi sonra tek sag bacagim . Kendi kendime masaj yaptm biraz gecmedi. Hala da izi var sanki agrinin

Detaylıda cinsiyette kesinleşir ona göre başlarsın alışverişe☺ Çok sağol canım inşallah herkese nasip olur bu duygular🤲🏻🤲🏻 Birde hemen başlaman lazım o kadar küçük detaylar var ki insan içinden çıkamıyor büyük eşysları almak daha kolay küçük eşyalar çok yoruyor insanı baktıkça eksikler artıyor Allah yardımcın olsun🤲🏻😂
Cümlemizin canım 🤣 ya büyük eşyalar var yiğenim den tek bebek arabası eksik 🙄 ama küçüklerden birşey yok liste yapıyorum içime sinmiyor hep birşeyler eksik gibi ya 🤭

Yok cnm niye kotu olcan😊😊 almayi dusunuodm zaten. Kim kotu etmis seni bakim:sinirli:hiii
Ya test yaptırıyorum insanlara bi şey çıkmayınca kendimi suçluyorum bu sefer, ama belirtilerin aynı benim belirtilerim yani yalan da söyleyemem inşallahh vardırr yoksa bile üzülme belki biliyorsundur benim bebe geç döllendi bat günü bembeyazdı hatta bat 3 geçtiğinde bile hayalet çizgi zor görünüyodu

X