Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Acaba kızımı onu doldurmuşAman kendi kaybeder senin ona ihtiyacın yok. Ne fenalar bu kaynanalar yaaa kendi gibi biri kızına denk gelirse görür gününü
20 yaşındaki kızın dolduruşana geliyorsa işimiz var valla aman aramasın ya daha iyi oldu benden bir neden çıkmadan koca tarafını sildik
Sen ne yapıyorsun bakim Asel im kuzum nasıl

Çok geçmiş olsun canım ya hem cocuk hasta olmuş hem sen bir de bulantılar Allah yardımcın olsun hemen geçsin o bulantıların da ilk hamileligimde bende aynı senin gibiydim çok iyi bilirim o durumu 12. Haftadan sonra azalır biter inşallah

20 yaşındaki kızın dolduruşana geliyorsa işimiz var valla aman aramasın ya daha iyi oldu benden bir neden çıkmadan koca tarafını sildik
Sen ne yapıyorsun bakim Asel im kuzum nasıl
İyiyiz çok sükür Asel hanımın çeyizini daha dün bittirdim Bitmek bilmedi bir türlü. Hastane çantasını da bayramdan sonra hazırlıyayım diyorum bakalım. Sen nasılsın bebek nasıl?

İyiyiz çok sükür Asel hanımın çeyizini daha dün bittirdim Bitmek bilmedi bir türlü. Hastane çantasını da bayramdan sonra hazırlıyayım diyorum bakalım. Sen nasılsın bebek nasıl?
Yerim ben onun minnak çeyizini, güzel kullanmak nasip olsun inşallah ay hastane çantası hazırlamak en heyecanlı olanı iyiyiz canım bizde pazartesi detaylıya girecem sonra alışverişe başlayacam. Ama nerden başlayacam hiç bilmiyorum

Hadi inşallah canım bebisin seninledir bekletmez daha da hayırlı güzel haberler al inşallah

Detaylıda cinsiyette kesinleşir ona göre başlarsın alışverişe Çok sağol canım inşallah herkese nasip olur bu duygular Birde hemen başlaman lazım o kadar küçük detaylar var ki insan içinden çıkamıyor büyük eşysları almak daha kolay küçük eşyalar çok yoruyor insanı baktıkça eksikler artıyor Allah yardımcın olsun

Yakında bunlar senide bekliyor abla
aminn inşallahh kuzum ne tatlı telaşlaarr :)
biz kızımda 28 29 haftalardaydık, annemle beraber çıktık hallettik her şeyini annem almıştı.. 2009 senesi 1000tl civarı tutmuştu.. eksik bitmez zaten de belli başlı şeyler alınır gerisi tamamlanır bi şekilde :) Rabbim o günleri göstersin amin amin amin.

Ask olsn abla bana bi yorumda bulunmadin unuttun mu yoksa bnii

İnşallah görüceksin o günleri yakında Abla çocuk eşyaları o kadar pahalı ki bir anda alamıyorsun Annemle ayrı şehirlerdeyiz annem bir yandan alıyor ben bir yandan ama birtürlü bitmedi. Zavallı anam hergün terzide aman next baby yaptırayım bilmem oturma minderi pike takımı şuyu buyu derken bittiremedikKızım sayesinde annem zayıfladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…