Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Brrk Ya cnm sende de oldu mu acaba. Bnm bikac gun belimin sag ust tarafinda yani kalcanin ustundeki kemik. Sizliodu agriodu hep. Dun gece de cok agridi. Sence bi alakasi var mi gebelikle yoksa usuttum mu
Kuzum benim o kadar çok tek taraflı bacak kasık ağrım vardı ki inan başka bi ağrım olduysa da odaklanmamışım ona ne desem yalan şimdi, bi de yürüyünce çabuk yoruluyordum

Gerçekten mükemmel bi eşleşme olur kübi seni kutluyorum bacım

Insllh insllh leke gelirken yaptin yani testini. Ben belki belli olmaz diye cekiniorm aslnda

iyi kuzum onla geçmiş olsuun

Kuzum benim o kadar çok tek taraflı bacak kasık ağrım vardı ki inan başka bi ağrım olduysa da odaklanmamışım ona ne desem yalan şimdi, bi de yürüyünce çabuk yoruluyordum
Bni anlatiosn sanki ben de fark ettm cabuk yorldgumu. Gece de once iki bacagim agridi sonra tek sag bacagim . Kendi kendime masaj yaptm biraz gecmedi. Hala da izi var sanki agrinin

Cümlemizin canım ya büyük eşyalar var yiğenim den tek bebek arabası eksik ama küçüklerden birşey yok liste yapıyorum içime sinmiyor hep birşeyler eksik gibi ya

Yok cnm niye kotu olcan almayi dusunuodm zaten. Kim kotu etmis seni bakimhiii
Ya test yaptırıyorum insanlara bi şey çıkmayınca kendimi suçluyorum bu sefer, ama belirtilerin aynı benim belirtilerim yani yalan da söyleyemem inşallahh vardırr yoksa bile üzülme belki biliyorsundur benim bebe geç döllendi bat günü bembeyazdı hatta bat 3 geçtiğinde bile hayalet çizgi zor görünüyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…