Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat bugundu cnm. Dun aksam basldi cok cok acik renkte acik pembe gibi. Az yukrda anlttim detayli
Kahverengi olunca yerleşme kanaması diye biliyorum ama gebeliğin ilk haftasında bacak ve kasık ağrısından ölüyordum, bembeyaz süt gibi bi akıntım vardı ki hala var kendisi, ayriyeten bir de kaçta yatarsam yatayım sabahın köründe uyanıyordum ve uykulu olmuyordum. Bendekiler bunlardı, hiç yerleşme kanaması yaşamadım o konuda bi şey diyemem ama ben olsam test yaparım yaaa

Maria26 geçmiş olsun mariammm Gebeyken hastalık çok zor ben ilk zamanlar hastalanmıştım bademciklerim o kadar çok şişmişti ki boğazımı kapatıyordu iyi bilirim ilaçta kullanılmıyor öyle yatıyor insan ılık limonlu sularla benim doktorum ıhlamuru da yasaklamıştı, bir tek bal zencefil serbestti. Çok çok geçmiş olsun tez zamanda atlat inşallahhh

aminn kuzumm valla her şey pahalı.. girdik içine inşallah alnımızın akıyla çıkmak nasip olsun kuzu :)
anneye yaramış o vakit iyi olmuş:) sen kaç kilo aldın kuzu?

can09e kız gönlümün sultanı napıyosun? Nasıl gidiyor hamilelik?
kuzuuumm iyidir inşallah bende de bulantılar başladı peynir ekmek favori yemeğim :) kokuyor her şey en sevdiğim koku temizlik kokusu :) ara ara kasık ağrıları devam ediyor büyüyor inşallaahh
sen nasılsın nasıl gidiyor kuzumm

Kıyamam sana yaaa bulantı belası seni de mi buldu, benim midemin bulandığı bi elin parmağını geçmez sayılıdır o da yarım saatlik falan onda bile hayattan soğuyodum, Allah yardım etsin ablam

Büyüsün büyüsün kurban olsun teyzesi ona Bende iyiyim ablam çok şükür kalsiyum almayı artırınca ağrılarım bitti çok şükür rahatladım yarın detaylım var ölücem heyecandan valla

canımm senin hamilelik haberin daha dün gibi aklımda şimdi gözüm imzana takıldı da ne zaman 21 hafta oldu yaa zalimsin zamaaan çabuk geçiyor :)
Sorma yekta ya, geçen bende onu konuşuyordum biliyor musun sanki daha yeni beta 9 çıkmış gibi, zaman su gibi akıyor anlamıyoruz bile

yoo öyle şiddetli değil 1 defa çıkardım sadece ama belli bir dönme yaşatıyor kuzuu inşallah artmadan gideer:) amiin yine de :)

aa senin ağrılar kalsiyumdan mıymış.. iyi aman iyi olun kuzuumm kıyamam

Valla ben de bacak agrisindan uyuyamdim kivrandm durdum sabaha kadr. 5 gibi kendimden gecmisim artk. Dedgin gibi 7 bile deildi sabahin nurunda uyandm hic uykum yok.cok canliyim

yoo öyle şiddetli değil 1 defa çıkardım sadece ama belli bir dönme yaşatıyor kuzuu inşallah artmadan gideer:) amiin yine de :)

aa senin ağrılar kalsiyumdan mıymış.. iyi aman iyi olun kuzuumm kıyamam
Sorma ablam ipek böceğim anasının bütün kalsiyumunu çekmiş anası da süt yoğurt yemeyince, sorma başıma gelenleri ağlaya ağlaya yürüyodum bol bol kalsiyum alın gebeliğin sonuna kadar valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…