Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet cnm hatrliorm biraz. Ben de 2 gun once yaptm ikndi vakti buraya da atmistm sanki fotosunu.cok cok silik milik biseyler cikti kizlr da gordu hatta. Leke gelince beklim dedim yine. Simdiye kdr yaptgim testlerde kuruma cizgisi bile cikmadi hic. Ondan umutlndm biraz. Ben de burda danisip yapiodum her sefernde husraan bu sefer de kismeti varsa vardir yoksa yoktur. Allh buyuk naplm

Valla dua ediyorum sana, hadi kahvaltını yapta bi koşu al test inşallah çift çizgi görürüz

bi defa denemiştim senler önce sevmedim tadını falan belki şimdi severim he :) hangisini deneyim kuzu
Valla abla aslında en iyisi sade olan, hatta laktozsuz sadeler var gazda yapmıyor ama ben içemiyorum sade orman meyveli içiyorum onun tadı hoşuma gidiyor çilekli de fena değil

ayy benimde hamilelik öncesinde bi kaç ayda bir belim ağrırdı hamileliğimden beri feci ağrıyor kız yoksa ondanmı benimkide ağrıyor ayram yoğurt haricinde kalsiyum alabileceğim şeyler tüketmiyorum :s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…