Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa
Merhaba. Bat im 1 kasim. Dort gun var. Bugun hafif pembe bir lekelenmem oldu sabah. Ben de suphelendim biraz once test yaptim ve pozitif.
aaaa çook sevindim canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşAllah. Canım erken gebelik testi mi yaptin, normal mi?

Aaa
Merhaba. Bat im 1 kasim. Dort gun var. Bugun hafif pembe bir lekelenmem oldu sabah. Ben de suphelendim biraz once test yaptim ve pozitif.
aaaa çook sevindim canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşAllah. Canım erken gebelik testi mi yaptin, normal mi?

Tesekkur ederim istiyen herkeZ en kisa zaamnda bu mutlulugu yasasin. Erken gebelik testi degil. Daha once ben diger hamileliklerimde erken gebelik testlerine dunya para verdim. Ama emin olun gununden once hadi bilemedin adete 1 gun kala test eger varsa gebeligi gosteriyor. Yada erken dollenme varsa. Ben eczaciya sotdum. Eger gebelik varsa normal testte goaterir merak etmeyin dedi. Ben certain aldim 6 tl iki tane ve ikisinndede pozitif. Vermem artik o paralari o testlere. Fikrim bu

Amin canım inşallah orada buluşuruz.
İnsan özeniyor kuzum ya şimdi.kimsem yokmus gbi geliyor zaten de yok doğum yapsam kim gelecek yanıma diye düşünüyorum bazen mevlüt istedi yapamadık böyle insanın zoruna gidiyor gerçekten 23 yaşındayım ama 11 yaşındaki kızı kıskanıyorum bazen yeri geliyor annesi sevdigi için çok.sacma diyeceksin ama başımı dizine koyup uyumak istiyorum gerçekten çok.aci birşey bu ya bütün dünyanın yükü sanki sırtımda hergun gözümden yaşlar süzülüyor
Böyle hamile kalmak bazisina göre bebeğe haksızlık ama ben belki onunla iyi olacağım anlatamiyorsun gerçekten kimseye

Ovulasyon alacağım bende ilk defa deneyeceğim

Çok sevindim güzellik Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

yumurtanın çatlamayıp yumurtalıkta liste dönüşmesi diye biliyorum canım inci tanesi gibi dizili yumurtalıkta

Hmmm bu doktora gitmek lazım

Canim peki belirgin belirtiler var mıydı?

Canim peki belirgin belirtiler var mıydı?

Belirgin belirtim aslinda benim icin sadece pembe akinti oldu. Diger aiskinlik bel agrisi kasik agrisi regl olmama yakin oldugundada ayni oldugu icin ayirt edemiyorum. Ama tahminen pembe lekelenmeyi gorunce iyice yerlesmekten rahime bebwgin gomulmesinden kaynakli oldugunu dusundum. O sekilde test yaptim bir 10 saat falan gectikten sonra. Ama herkeste bu tarz lekelenmeler olmuyor tabiki. Sizde olmuyor diye karamsarliga da kapilmayin.

canim hic garipsemem. Aksine seni cok iyi anliyorum. İnsallah tez zamanda biz de anne oluruz da sevgimizi evladimiza veririz, onunla anne-evlat oluruz.

Bebege niye haksizlik olsun ki? Dogurup sokaga mi atacagiz (tovbe tovbe).

Ben de doguma sadece esimi istiyorum. Diger aile bireyleri misafir gibi takilsin. Benim de yasadigim sehirde kimsem yok canim. Baska illerle abla abi var da, gelip gitmiyorlar, ilgilenmiyorlar. En kucukleri benim.

Amannn neyse ne. Mutlulugumuzu baskalarina baglamayalim. Allah verir bir kolayligini her seyin.

Tebrik ederim canım sağlıkla büyüsün bebişin inşallah darısı başımıza

Küçük balıkları küçük dertler sıkıntılar olarak düşün, onlar yok oluyor veya sen bertaraf ediyorsun öldürerek.. Hayra yoralım hayır olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…