Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canim hic garipsemem. Aksine seni cok iyi anliyorum. İnsallah tez zamanda biz de anne oluruz da sevgimizi evladimiza veririz, onunla anne-evlat oluruz.

Bebege niye haksizlik olsun ki? Dogurup sokaga mi atacagiz (tovbe tovbe).

Ben de doguma sadece esimi istiyorum. Diger aile bireyleri misafir gibi takilsin. Benim de yasadigim sehirde kimsem yok canim. Baska illerle abla abi var da, gelip gitmiyorlar, ilgilenmiyorlar. En kucukleri benim.

Amannn neyse ne. Mutlulugumuzu baskalarina baglamayalim. Allah verir bir kolayligini her seyin.

İns canım bende istemiyorum kimseyi hatta KV kimyasal da ben gelip 40 gün kalacağım dedi dedim eşime hiç kimseyi istemiyorum hastanede annemin yakın arkadaşı bir teyze var hastanede o kalsın yada yengemler kalsın KV yıl seviyorum beni de seviyor bak 4 gün önce çok kavga ettik eşimle esime bağırıp çağırdı bütün ama yapamam.ki sanırım

İns bizim de çocuğumuz olur inşallah

İns canım bende istemiyorum kimseyi hatta KV kimyasal da ben gelip 40 gün kalacağım dedi dedim eşime hiç kimseyi istemiyorum hastanede annemin yakın arkadaşı bir teyze var hastanede o kalsın yada yengemler kalsın KV yıl seviyorum beni de seviyor bak 4 gün önce çok kavga ettik eşimle esime bağırıp çağırdı bütün ama yapamam.ki sanırım

İns bizim de çocuğumuz olur inşallah
olacak kuzum Allah'in izniyle, en tatlisindan en tontonundan en ballisindan. Kv.nin iyi olmasina sevindim, seni uzmesin yeter =)

Bu hamile kalma süreci ne zormuş.insanda pisikoloji kalmıyor gerçekten iki yıldır her adet olduğumda herşey bitiyor sanki sonra tekrar toparlaniyorum. Şu an adet belirtilerim çok var ama yinede umut ediyorum .inşallah rabbim hepimize nasip etsin en kısa zamanda

Bu hamile kalma süreci ne zormuş.insanda pisikoloji kalmıyor gerçekten iki yıldır her adet olduğumda herşey bitiyor sanki sonra tekrar toparlaniyorum. Şu an adet belirtilerim çok var ama yinede umut ediyorum .inşallah rabbim hepimize nasip etsin en kısa zamanda
ovulasyon testiyle deniyor musunuz canim, ya da doktora gittiniz mi, her sey normal mi?
Olur insallah hayirlisiyla hepimiz 2018de kucagimiza alalim bebislerimizi

ovulasyon testiyle deniyor musunuz canim, ya da doktora gittiniz mi, her sey normal mi?
Olur insallah hayirlisiyla hepimiz 2018de kucagimiza alalim bebislerimizi

Denedim ovulasyon testi .şuan tedavi surecindeyim benim bi tüpüm kapalı ve yumurtam her ay kapalı tarafta büyüyüp çatlıyor. Bu ay komifen diye bi ilaç verdi onu denicem bakalım hayirlisi

Merhaba. Bat im 1 kasim. Dort gun var. Bugun hafif pembe bir lekelenmem oldu sabah. Ben de suphelendim biraz once test yaptim ve pozitif.
Canım hayırlı olsun hayırla sağlıkla doğsun inşallah bize de dua et. Hamişlere ekledim hemen seni de :)

Amin canım bat ne zaman biliyorsunki belirtirler aslında ayni hemen hemen elbet birgün gelecek bebişler Allahın izniyle.

Aslında bugün olmam gerekiyor du daha olmadım ama çok şiddetli ağrılarım heran olacak gibi

Denedim ovulasyon testi .şuan tedavi surecindeyim benim bi tüpüm kapalı ve yumurtam her ay kapalı tarafta büyüyüp çatlıyor. Bu ay komifen diye bi ilaç verdi onu denicem bakalım hayirlisi
doktor kontrolunde olman guzel canim. Hayirli sonuclar alirsiniz insallah

Aslında test var evde ama korkuyorum yapmaya .yarın inşallah olmazsa yaparım
Ayyy nasıl dayaniyorsun ben olsam duramam ama o korkuyu iyi bilirim ya tek çizgi çıkarsa onu gormektense beklemeyi tercih ediyor insan o korkudan bekledikce ümit var ama negatif bütün ümitleri yıkıyor.

demlicaykeyfi demlicaykeyfi merveeeeeeeee717 merveeeeeeeee717
Ahh kızlar ne diyeyim bilemedim..
Allah eşlerinizden yana huzuru sevgiyi eksik etmesin,evlatlarinizla taclandirsin yuvanizi insallah...

Aslında bugün olmam gerekiyor du daha olmadım ama çok şiddetli ağrılarım heran olacak gibi

Insallah olmazsin canim.Hayirli haberler olsun.
Ben kizimda regl oldum diye kac kere tuvalete gittigim bile olmustu.Belirtiler cok benzer oluyor.

P PPERA Gözünaydıınn :)
Bende ucuz testlerden yanayim :) Cunku onlarda bile degerler biraz kisisel oluyor.Bazisinin regl gunu bariz kanda idrarda,bazisini kanda az idrarda da cok cok silik vs degisiyor.

Ayagini sürtmüşsündür insallah arkandan gelen cok olurr :)))♡

Ayyy nasıl dayaniyorsun ben olsam duramam ama o korkuyu iyi bilirim ya tek çizgi çıkarsa onu gormektense beklemeyi tercih ediyor insan o korkudan bekledikce ümit var ama negatif bütün ümitleri yıkıyor.

Aynen belkide artık umudum kalmadı hep negatif görünce artık korkuyorum yapmaya

demlicaykeyfi demlicaykeyfi merveeeeeeeee717 merveeeeeeeee717
Ahh kızlar ne diyeyim bilemedim..
Allah eşlerinizden yana huzuru sevgiyi eksik etmesin,evlatlarinizla taclandirsin yuvanizi insallah...

Insallah olmazsin canim.Hayirli haberler olsun.
Ben kizimda regl oldum diye kac kere tuvalete gittigim bile olmustu.Belirtiler cok benzer oluyor.

P PPERA Gözünaydıınn :)
Bende ucuz testlerden yanayim :) Cunku onlarda bile degerler biraz kisisel oluyor.Bazisinin regl gunu bariz kanda idrarda,bazisini kanda az idrarda da cok cok silik vs degisiyor.

Ayagini sürtmüşsündür insallah arkandan gelen cok olurr :)))♡

Bende aynıyım hep gidip bakıyorum olmadığımı görünce umutlanıyorum.

X